טיפול לתולעים אצל כלב

regvuv1

New member
טיפול לתולעים אצל כלב

גילינו אותן לפני כמה ימים (הסטנדרטיות -שטוחות לבנות ומעצבנות). הקטע הוא שהיום הוא גם שילשל, לא אכל כמעט ונראה לי שלא מרגיש טוב כל כך. GSE יעזור לו לדעתכן? (אני שואלת בדיעבד, כבר התחלתי לתת. ודרך אגב, יש פה רק את של נוטרוביוטיק והוא מר רצח!!!!) רעיונות נוספים? אני לא לוקחת אותו לוטרינר פשוט כי אני עוד לא בטוחה שהביטוח שלנו תקף ואין לי איך לבדוק עד יום שני. טיפול רפואי לכלב בלי ביטוח רפואי זה שחיטה פה. בכל אופן אשמח לדעת אם מישהי ניסתה אלטרנטיבי על הכלבים בהצלחה, כי גם לכלב לא מתחשק לי לדחוף אנטיביוטיקות. פרחי באך עובד? מה עם הומאופתיה? (שוב, הכל אני שואלת בדיעבד...
)

תקנו לכלב שלכם דרונטל

זה כדורים נגד תולעים. לדעתי זה לא הוגן להחזיק כלב בלי לתת לו טיפול רפואי לפי הצורך,לא משנה מה הסיבה. תתני לו בינתיים אורז עם אפונה ועל זה יוגורט או קוטג' שניהם עם פרוביוטיקה.

regvuv1

New member
ברור שהוא מקבל טיפול רפואי

גם לילדים שלי אני מעדיפה לתת GSE ולא כדורים קונוונציונליים (עוד לא היה לי העונג), אם הוא ייראה לי רע הוא יגיע לרופא ולא משנה כמה זה יעלה, לא הטסתי אותו חצי כדור ארץ כדי להתעלל בו פה... אני מעדיפה לטפל בדרכים אלטרנטיביות אם זה עוזר, ומעדיפה לדחות בדיקת רופא עד שאדע בוודאות שהביטוח הרפואי עובד, מה לעשות שעשירים אנחנו לא.

oggi2

New member
בואי נגיד ככה

דרונטל (או אני לא זוכרת אם אתם בארץ, אז כדורים נגד תולעים-לפי משקל הכלב). טיפול ראשון ושני אחרי עשרה ימים. ואורז לבן עם עוף מכובס, לוודא ששותה וחיוני ואם ממשיך- לקחת לוטרינר. התולעים האלו יכולות להדביק גם אנשים וילדים. החלמה מהירה

regvuv1

New member
כן, אני יודעת...

היתה לנו מכת פרעושים מטורפת בבית בישראל - התייעצתי פה בפורום כמה פעמים מה לעשות. אז, כשהיתה המכה, בדקנו אותו ולא היו לו תולעים. לפני חודש וחצי עשינו לו חיסון תולעת פארקים והוטרינרית אמרה לי שזה גם מטפל ברוב סוגי התולעים, אז עדיף לא להעמיס על המערכת גם עם טיפול נוסף לתולעים רק ליתר בטחון ושרק אם יצוצו נטפל. עכשיו צצו...

kita1000

New member
נדיר שתולעים יגרמו לחוסר תאבון

ואם הכלב לא מרגיש טוב כל כך, לא סביר שזו הבעיה היחידה שלו. בכל מקרה, בGSE לא הייתי נוגעת.

למעלה