טיפול בתולעים...

N u m b e r 1 2

New member
טיפול בתולעים...

שלום לכולם. אני חדש פה (הייתי פעיל יותר בפורום אייפוד). אח שלי הקטן הצליח להדביק את המחשב שלו בתולעת (כנראה זאת שרצה דרך האיסיקיו, נשלחת ע"י קישור וברגע שפותחים את הקישור זה יורד למחשב ותוקף אותו). גיליתי זאת מפני שפועל ברקע אנטי וירוס Trend Micro והוא עדיין עובד אך לא מצליח למחוק את קבצי התולעת (יש 3 כאלה). בנוסף ניסיתי לגשת אליהם ידנית ולמחוק אותם אך המחשב מפעיל הודעת שגיאה שהוא לא יכול למחוק אותם. אשמח אם מישהו יודע איך למחוק את התולעת הזו כי היא גורמת לכך שכל חצי דקה יקפוץ חלון של האינטי וירוס שמזהיר עליה. תודה מראש לכל מי שישקיע מזמנו לעזור. עידן.

N u m b e r 1 2

New member
אנסה

רק אשמח אם תוכל להזכיר לי איך נכנסים למצב בטוח... (אני יודע שאני נשמע כמו מטומטם).

taleylon1

New member
זה מאוד פשוט להיכנס למצב בטוח

בעליית המחשב, לוחצים על מקש F8 ובוחרים Safe Mode.

N u m b e r 1 2

New member
ניסיתי ולא עזר

שלום לכם שוב חברי הפורום היקרים! ניסיתי את מה שהציעו לי פה (לנסות למחוק במצב בטוח) וזה לא עזר שוב פעם המחשב העלה שגיאה שהקבצים נמצאים בשימוש. אז אני חוזר אליכם שוב הפעם גם הבאתי את שמות הקבצים שעושים את הבעיה: msdmquer.dll dx3jhnet.exe dx3jhnet.dll שלושתם נמצאים ב: WINDOWS\system32 והאנטי וירוס מזהה אותם כ: WORM_STRATION.IB מקווה שהפרטים הנ"ל יעזרו לכם לתת לי עוד כמה עצות איך לפתור את הבעיה. ושוב תודה רבה לכם על כל העזרה!!!

N u m b e r 1 2

New member
ניסיתי ולא עזר

שלום לכם שוב חברי הפורום היקרים! ניסיתי את מה שהציעו לי פה (לנסות למחוק במצב בטוח) וזה לא עזר שוב פעם המחשב העלה שגיאה שהקבצים נמצאים בשימוש. אז אני חוזר אליכם שוב הפעם גם הבאתי את שמות הקבצים שעושים את הבעיה: msdmquer.dll dx3jhnet.exe dx3jhnet.dll שלושתם נמצאים ב: WINDOWS\system32 והאנטי וירוס מזהה אותם כ: WORM_STRATION.IB מקווה שהפרטים הנ"ל יעזרו לכם לתת לי עוד כמה עצות איך לפתור את הבעיה. ושוב תודה רבה לכם על כל העזרה!!!

למעלה