טיסניאדה 2005 סוכות ( סיכות)

טיסניאדה 2005 סוכות ( סיכות)

טוב אחרי שישנתי מ6 עד עכשוו אני כבר יודע מה שאני מדבר ( למרות שאתמול כימאת דיברתי סינית מרוב שההיתי עיף) פרוט על האורע: אני ההיתי במקום האורע כבר ב7 והיה רוחות ממש רעות וכבר חשבנו מה אנחנו עושים עים נטיס הוא לא נטיס כי הם היו ממש חזקות ב8 כבר החברה של הגדנע הגיעו והיו מוכנים לעזור בכול מה שיגידו להם בסיבות 9 ההצללות היו מוכנות וכבר כול הסדרנים היו בעמדות ב9 וחצי אני וגיא שפרנט אתחלו לימתוח את סירטי ההפרדה ( הבעייה שהם לא היו מספיק ארוכים) ב10 הגיעו חברי עמותת לב של אמא והתחילו ליפרוק ציוד ב11 ( באיחור של שעה) אתחלנו ליסגור את המעברים למסלול ולעלות טיסנים ב11 ווחצי הגיע שרון ( אחד מחברי הקיבוץ שנתן לנו אישור למקום ועיקב זריעה של האדמה בשלושה שבועות ) עים עוד כמה גיפים כדי לקחת את הילדים לסיבוב בשטח יש לציין שהם לקחו יותר מ250 איש ב12 התחילו המופעים של הטיסנים ובמקביל טל מוסרי מערוץ הילדים הגיע וב13 עמותת לב של אמא חגגה לכמה ילדים חולים יום הולדת שבאותו זמן באה בחורה עים מפל שוקולד סיום הארוע ב3 למרות שאנחנו ההינו שם עד 6 כי הבנדם שהיה צריך לקחת את הכיסאות מהארוע היתה תקלה באוטו וב6 אלכנו לאכול אחרי ארוע קשה יחד עים אלון פרידמן, עוז ,אור ,ואח שלו באסא ( בתחנת דלק בלטרון) חחחחחח זה מסורת אחרי כול ארוע בקיצר תודה רבה למיתנדבים: החברה הניפלאים מגדנע האויר: אלירן (מנס ציונה) אסתי גיא מרקוביץ גל ולרי יותם יסמין מושיקו מקס נועה ניצן נירה עדו (שרוליק) עדן עידן (מנתניה) ענבר והמטיסים ( שגברו על הרוח החזקה שהיתה) : אור זהר תמם אלון פרידמן איתן סלמה אור אורינובסקי ישראל אופק רועי בן ענת אופיר בן יעקוב לאוניד עמית אלכסנדר דני קרנר קובי מרכז ההובי שלומי גולשמיט והבונים גילשונים (שעבדו יחד עים חברי הגדנע) רון דאבלה ( שהביא כיסאות ושולחנות) יוסי ברק ולירן צימר ( מסיע המכוניות היחדים) שבא עים 2 מכוניות ועים ,ג'גלין כדי ללמד את הילדים ותודה לניסשיר הפקות שבא להגביר לנו את הארוע בקיצר 33 מיתנדבים ניפלאים והאחרונים אלה שבילעדהם לא היה אורע בני ברגר ניהול אוירי!!!!!! גיא שפרנט ניהול תחנות גילשונים , וסדרנים ( שעבד ממש קשה)!!!!!!!! אתי בן דוד מנהלת עמותת לב של אמא!!!!!!!!! ושרון( שאין לי מוסג את השם מישפחה שלו) הוא מיתנדב של עמותת לב של אמא ואני אישית ההיתי ממש מרוצה מימנו הוא היה 120% באמת כול הכבוד דרך אגב הוא נישאר אחרון מחברי העמותה !!!!!!!!!!!! בקיצר אוהב אותכם מיתנדבים יקרים ממש חיממתם לי את הלב ונתנתם לי להבין שיש עוד אנשים טובים בעולם והכייי חשוב שהילדים עשו חיים בתודה ליאור פלד

eagle701

New member
ליאור היה אחלה של אירוע למרות הרוחו

מקווה שפעם הבאה זה יהיה יותר מסודר האירגון שאיתו נעבוד ולא כמו הפעם שבאו מלא אנשים שלא קשורים[ אגב לאח של אור שאכל איתנו במסעדה קוראים שימי גם הוא מטיס טיסנים

אני מיצטער על אי הסדר פשוט

העמותה היתה אמורה לידאוג לסירטי הפרדה ומוטות והיא הביא ממש קצת ופשוט להיה לנו מספיק וחוץ מיזה ההיתי צריך לקבל רשימה מסודרת שבא כתוב כל שם של ילדים וההיתי אמור לצוות לכול מדריך 10 ילדים שבכול טיסה שני ילדים מטיסים ודרך אגב כול האנשים שהגיעו היו קשורים ( פשוט העמותה הזמינה גם את המישפחה של הילדים החולים ) ובכניסה היתה רשימה של מישפחות שמורשות להיכנס

ד ו ד 9 9

New member
ליאור כל הכבוד על היוזמה בהרמת

האירוע אם צלמת שתף אותנו בתמונות משם בברכה

בקרוב יהיו תמונות

תודה רבה על הפירגון אבל בלי המיתנדביים לא היה ארוע ולהם מגיע הכול הכבוד הגדול

עוד משהוא מרגש לא פחות כדי ליקרוא

הכתבה על החברה של גדנע אויר ( באורע הטיסניאדה ) http://forums.nana.co.il/Message/MessageFull.asp?MsgID=8375606

N u c l e a r

New member
איזה באסה...

גם אני מהגדנע אבל היה רחוק לי מידי... טוב מקווה שנהנתם

FUN FLY1

New member
המשך

תודה גדולה למיקי פורמן מנכ"ל קלוב התעופה על תרומת הביטוחים למטיסים, ללא הביטוחים לא ההינו יכולים לעלות שום טיסן לאויר. תודה נוספת ליורם אבא של דרור המטיס(אני לא זוכר שם משפחה)שהביא טיסן סקייל של מוסטנג לתצוגה הקרקעית, אני אישית מאד נהנתי למרות שהיה קשה אבל גם מהנה, היו כל כך הרבה ילדים שרצו להטיס שעשינו את המקסימום שכולם יטיסו ויחד עם זאת לשמור על הבטיחות. צירפתי קישור לפורום של עמותת "לב של אמא" רק כדי שתראו את התגובות שם מהצד של הקהל. ליאור היה לי שוב את העונג לעבוד איתך באירגון הטיסניאדה, כל הכבוד לך ולאבא שלך
ושוב תודה לכל המתנדבים שעשו עבודה מעולה ומבורכת למען הקהילה בישראל. בברכה בני ברגר

masterbldr

New member
אני רוצה לתת תודה ענקית../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לטיסניאדה ומארגניה שהרשו לעצמם להתארח במסלול בלטרון ולהשאיר את ערימת הזבל הענקית לצד המסלול כמה טוב שיש רוח והיא נושאת חלק גדול מהפסולת ומפזרת אותה לכל עבר להזכירכם בארוע דומה בניצוח טיסנט בתום הארוע רכבים לקחו מרחק 2 דק' נסיעה עד לתחנת הדלק את השיירים קחו לתשומת לבכם!

FUN FLY1

New member
נושא פינוי הזבל מטופל

בבדיקה שלי ברגעים אלו התברר לי שאחריות פנוי הזבל היתה בידי "עמותת לב של אמא" שעבורם נעשה האירוע. אני אישית עם ליאור פלד נדאג שהזבל שהושאר ברחבי המסלול יסולק משם כמו שב "כולנו מטיסים" נשארתי עד 22:40 עם פז ועוד מספר מטיסים וניקינו את השטח. אני מתנצל בפני המטיסים שנגרמה להם עוגמת נפש .

תוספת קטנה

אני אישית ומיספר מצומצם של מיתנדבים הספנו את הזבל ( אחרי שאני עומד על הרגלים 12 שעות) להרמה גדולה ואותה היו צריכים לקחת עמותת לב של אמא שהפקירו אותנו לבד בשטח להיתמודד

FUN FLY1

New member
מסלול לטרון נקי

היום אחה"צ אני וליאור פלד עם אבא שלו מוטי הינו במסלול וניקנו אותו. אני וליאור פלד מתנצלים עם נגרמה למשהו מהמטיסים עוגמת נפש על ליכלוך שהושאר במסלול.

אחי לא רק שניקינו את הזבל שלנו

גם ניקינו את הזבל של שאר הטיסנאים ותאמין לי היה ארבה

למעלה