טיסה בכיוון אחד

רועי גב

New member
טיסה בכיוון אחד

האם ניתן להכנס בכרטיס טיסה ללא חזור? האם העלות היא 50% מעלות דו כיוונית? מה לגבי ויזה לחודשיים האם בת"א עושים ברגע ההגעה או צריך לחזור למחרת? חן חן לעונים

פספורט

New member
ניתן לטוס בכיוון אחד ובתנאי...

שיש לך ויזה , אם אתה מתכוון להישאר למעלה משלושה חודשים כדאי גם ויזה כפולה , 9 חודשים כדאי 3 ויזות . החוק מחייב אותך לצאת מתאילנד כל 3 חודשים , שים לב גם כשיש לך ויזה בכניסה לתאילנד אתה מקבל אישור שהייה ל- 60 יום וניתן להאריך עוד 30 יום בכל משרדי ההגירה. טיסה בכיוון אחד למעלה מ - 50% , הייתי ממליץ לך לבדוק בחברת התעופה "רויאל ג'ורדניאן" או דרך " אוזבקיסטן אייר " נדמה לי שהם זולים ביחס לחברות אחרות. הויזה בת"א ניתנת בדרך כלל יום לאחר הגשת הבקשה.

קרלטון

New member
אופצייה אחרת: Non Immigrant B Visa

כיוון שאתה בא לאו דווקא כתייר אלא כאדם שרוצה לעשות עסקים, אתה יכול לבקש Non-immigrant B Visa שזאת ויזה עסקית. אם תקבל ויזת תייר היא תקפה לחודשיים פלוס חודש (הארכה בתאילנד), לעומת הויזה העסקית שתקפה מראש לשלושה חודשים. (דרך אגב, במקומות אחרים בעולם אפשר לקבל ויזה עסקית לשנה עם כניסה ויציאה כל שלושה חודשים). אני קיבלתי לפני מעל שנתיים ויזה עסקית כזאת לשלושה חודשים בת"א. במועד אחר קיבלתי ויזה עסקית לשנה בשגרירות תאילנד בגרמניה. בכל מקרה, אם תרצה לקבל אישור עבודה בתאילנד בשלב מסוים, אחד התנאים לקבל אותו זה שיש לך את הויזה הזאת. כלומר, אם תכנס על ויזה של תייר ותרצה לבקש אישור עבודה, תצטרך קודם כל לצאת מתאילנד ולהיכנס מחדש על ויזה עסקית כדי לקבל אותו (רק להבהיר - זה רק אחד מהתנאים לקבל אישור עבודה בתאילנד, יש עוד הרבה דרישות אחרות נוספות, אבל בכל מקרה זה תנאי הכרחי). בדרך כלל כדי לתת לך ויזה עסקית, שגרירויות תאילנד דורשות מכתב הזמנה מחברה מקומית תאילנדית שמזמינה אותך לנסיעה העסקית הזאת.

למעלה