טיול לפני צבא.

snoway

New member
אירלנד....גרררר...

לסוע לאירלנד נשמע חלומי, גם בגלל הבירה והפאבים, אבל גם בגלל מערב אירלנד-נופים מדהימים של צוקים מכוסים בירוק עד שעומדים ממש על האוקיינוס. סקוטלנד גם נשמעת טוב-אולי אני אפגוש את נסי? וגם שמעתי שהרבה סקוטים ג`ינג`ים. נראה לי שאני אשתלב יופי. ובקשר ללצאת לטיול עם אנשים שאני לא מכירה בכלל-אני לא בטוחה שזה רעיון הכי טוב. אתה לא יכול לדעת עם מי תתקע, ומאוד ייתכן שתעלו אחד על העצבים של השני.

N0

New member
אירלנד כמובן

בירה, נופים, אנשים ועוד בירה. הבעסה שלN0 היו אמורים להיות שבועיים חופשיים בין הסמינרים לשנת שירות, וכנראה שעכשיו יהיה לו פחות זמן. ואחרי צבא אוסטרליה, להיות פארק ריינג`ר לכמה שנים טובות... N0

התכנית הסודית שלי ושל סתיו

סתיוהיא חברה שלי, מפרדס חנה, ומגיל 0 היא שומעת בבית שלה בוב דילן, הביטלס, טום פטי ושאר חברים שכאלה. שתינו חובבות מושבעות של מוסיקה עברית (לא ישראלית- עברית! דהיינו- שלמה יידוב, שם טוב לוי, שלמה גרוניך, מאיר אריאל, כוורת, כל הטובים!), ובכלל- מוסיקה משנות השישים. בעיקר מוסיקה משנות השישים. אנחנו מתכננות טיול ארוך בארה``ב, בו נעבור כמעט בכל הארץ, ופשוט נחזור ל ``מקומות הקדושים``. אותם מקומות שהיוו השראה לברוס סרינגסטין (אהובה של סתיו), ואותם המקומות שהיוו מקור לשיר של גרייטפול דד (נאי וגרסייה לנצח..:))..אתם בוודאי מתארים לעצמכם על מה אני מדברת. אבל הטיול שלנו יהיה יותר מיוחד מכל דבר. כשאני חושבת על זה..:) אני וסתיו, היא עם גיטרה ואני עם חליל. האמהות והאבות. בוב דילן. פול סימון. מי לא? את כולם נבקר. ואולי בדרך זרה, או סדרך לשם- נעצור באנגליה, ככה- בשביל לנון..:) ---------------------- א. אני מבקשת לא להעתיק מאיתנו את התכנית. אולי את הרעיון- אבל אם נראה אתכם באותו המסלול כמו שלנו.......אוו.....אני כבר אחזיר לכם את שנות השמונים לסיוטים! וזה סיוטים alright! ב. אתם חמודים. ג. את הטיול נעשה אחריי הצבא. ולמה זה? כי בגיל 21 אתה לא כבול לממשלה כל כך, ואין מי שיכתיב לך מתילחזור- אתה בוחר לבד מתילנסוע ומתי לחזור. אין צבא, אין לימודים, אין כלום. התקופה של החופש- למי שבאמת רוצה לנקות את הראש. וגם אפשר לעבוד בעבודות יותר שוות אחריי הצבא, וככה לעשות יותר כסף לנסיעה. וזהו. אין לי יותר מה להגיד ``tennessi, tennessi, there ain`t no place i`d rather be. baby- won`t ya carry me back to tennessi??`` (-the greatful dead, tennessi jed. לגמרי צריך לשמוע כדי להבין)

taya

New member
אני מעריצה אותך

גרייטפול דד, אחחח, גרייטפול דד.

PsiChO

New member
לאן? שאלה מטומטמת...

ברזיל!!!!!!!!! ארץ הקרנבלים, הכדורגל הפשע העוני והקפואירה! אני מתכנן אחרי צבא לקחת תרמיל ומקת ולסוע לחצי שנה לדרום אמריקה שהדגש יהיה כמובן על ברזיל... למה? קפואירה איך? 747 אני מתאר לעצמי... אה ודרך אגב יום אחרי השחרור מהצבא שלי אני נוסע עם אח שלי לשבוע באמסטרדם רוצים לנחש למה?...:) פסיכי*נמאס לו מהלימודים

למעלה