טיול ללא מסכות

טיול ללא מסכות

שלום לכולם : אני כאמור חרדי אנוס עם כל המשתמע מכך...
מדי כמה חודשים אני טס לנופש בחו"ל לצאת קצת מהתחפושת....
בדר"כ אני טס לבד אך לאחרונה זה דיי משעמם אם יש כאן משהוא\ משהיא שמעונינים לטוס קצת יש דילים מדהימים ליוון ממש בזול למשל 7 לילות הכל כלול 5 כוכבים כ 500 דולאר וכו'...
אם יש אחרים\ות כאן במצבי שזקוקים לקצת חופש כדאי שנדבר ונתאגד אפשר כמובן לטוס גם קבוצה ואפשר גם חדרים נפרדים למעונינים בכך זה לא יקר בהרבה..חפרתי דיי מקווה לתגובות גוד שבס...

מעוניין להצטרף

הי אני מעוניין להצטרף במידה ויש קבוצה /כמה חברה ....בכייף

תודה על תגובתך אני מקווה שעוד אחרים יגיבו ויסכימו להצטרף ונוכל לעזור זה לזה גם בסיפור כיסוי (לטיסה למשל וכו')...
וכן אני מבין שחוששים להזדהות כאן (מסיבות ברורות) אז נצטרך יחדיו להחליט אל אופן ההתאגדות אם נצליח כדי לשמח את נפשותינו ובאמת אפשר לזכות בחיים מלאים ונעימים מאוד ממיזוג העולמות..(מבלי לקצץ בנטיעות=ילדינו

שבת שלום חבל שאין לי גישה למחשב בשבת ...רק SMS יכול לקבל ולשלוח..

מיזוג העולמות אינו אידיליה - הוא סוג של ברירת מחדל

לפחות לגביי, בשביל להינות משני העולמות לא צריך היה להיכנס ל'חרדים בעל כורחם', בכל חברה שתגיע אליה (כללית כמובן) תוכל להגיע למצב שתוכל להציע / יציעו לך להצטרף לאיזה טיול...
האידיליה האמיתית - למי שחפץ כמובן בתינוק (עם או בלי המים - כי הרי אנו קצת מכורים להם לא?!) - היא להגיע למצב של לנסוע איתם - עם המשפחה שהפלצת כאן, ולא לברוח לאיזה 'אי בודד' שכשילדיי יגדלו לא יסלחו על זה שניסיתיל למצוא מרגוע לנפשי על חשבון שלמות משפחתם...
אבל אם אתה ועוד שכמותך חיים עם עצמכם במילא בשלום, וחסר לכם רק 'טיול השורשים ביוון' (שאגב, אירופה דילים לא רעים בכלל וקצת יותר תרבותית - למי שלא רוצה רק מסיבות וסטוצים) - תהנו ממש! מאחלת לכם הנאה רבה!
שבוע טוב לכולנו:)
סורי אם זה צולב מידיי - אני לא מחפשת לחיות בפלנטה אחרת - עשיתי זאת שנים, אמנם אצל השחורים, אבל עדיין ב'סרט'...

מדהים כמה אפשר לפספס

לא יאמן ממש כמה את טועה לגביי לגבי מידותי כוונותי מחשבותיי וכו'
לטובת שאר הקוראים כאן השתדל לענות על טענותיך\חבתותיך בכוונותי התמימות...
אני יודע על עצמי שכחרדי אנוס צריך מדי פעם לנשום מעל למים(התורה נמשלה למים כידוע)
ולכן חושב שגם אחרים מרגישים כך...
בפירוש כתבתי שזה לא למטרות סטוצים ושאר ירקות אך אי אפשר לפסול אם זה "יסתייע"
לגביי ילדי גם איתם אני נוסע מדיי פעם אך אז עדיין זה במסגרת חוקי הדת על כמה שניתן כך שזה לא אותו דבר!!!??
לא יפה שאת כך מדברת על ילדי שהפל'.. כביכול שכן חשבתי הרגשתי אז שזה הכי חשוב...והם לא יכעסו עליי שכן אני אב טוב מאוד ולא מחסיר מהן דבר....לא גשמי ולא נפשי\רוחני...
אגב הייתי עשרות!!!1 פעמים באירופה וזה מאוד יפה אך בוודאי לא יותר תרבותי מיוון (מייסדי התרבות לפי שיטתך) אך האוכל יותר טוב ביוון והתושבים נחמדים וחוץ מזה זה היה רק לדוגמא כל מקום נחמד יותר לטייל בו בחברה בוודאי שמדברים את אותה השפה ומרקע דומה הרי לא נרצה לטוס עם "חבורת השוקולד לוורנה" ואלו הם שיזמינו אותנו לטייל איתם ולא אחרים בדר"כ..
ולסיכום : בוודאי שיש ממה להנות ולשמוח גם מהחברה החרדית ולהרוויח משני העולמות לא הוחכת למה לא...
כל טוב שבוע טוב

תעשה חיים יקירי, לא ירדת לסוף דעתי - - -

אמנם היה נשמע ש'ביקרתי' את דיעותיך, שזה קצת שונה מ'לחוות דעה', שזה מה שעשיתי. והדגשתי - שזו דעתי בלבד. ואיחלתי בכל לב - הנאה מרובה למי שמצליח להינות בצורה כזו. אין ספק שאנו גם חלוקים על הדעה שאתה סובר שאפשר להינות גם עם חרדים - שוב, תהנה לך. כפי שלא אוכל לכפות את הרציונאליות שלי על שלך - כך להיפך. אנו כאן כדי להביע דעות - שהן לאו דווקא תואמות זו את זו.
אגב, אירופה/יוון, הובאו כדוגמא לדעת רווחת של 'מי שנוסע ליוון' זה סוג של חופשה מסויימת, ומי שנוסע לאירופה - סוג אחר של חופשה. גם על זה כנראה אנו חלוקים... שוב, תעשה חיים. הדמוקרטיה עדיין צריכה להתקיים.

החיים אינם שחור ולבן יש המון גוונים למתבונן באמת!!!

בסרטי שחור לבן למשל יש כ 16000 גוונים שונים...
אך ברצינות זה נשמע קצת הרבה כמו יהירות שממרום גילך 25 יש לך כבר דעה מגובשת על הכל....
את בגיל שעוד התאוות שולטות בך ולא הרציונל (לעניותי בלבד מדבריך כאן לא שופט רק מצביע-אמרת דמוקרטיה)
רק מציע לך לרשום את דעותייך המוצקות כל כך ולקרוא עוד 20 שנה או אז תתבישי ותביני אם תשכילי...
אמר מרטין פישר:"מסקנה זה דבר שאנו מגעים אליו כשכבר מתעצלים לחשוב עוד"
הדרך הארוכה שהיא הקצרה לאושר לדעתי\עניותי\נסיוני היא להתבונן ולבחון באמת כל דבר בעיקר על פי השוחד שבדבר
ומה זה נותן לי לדעת בכל למשל לחרוץ דעה למשל "בעלי התעלל בי וכו') אולי את התעללת בו??? לא שופט שוב רק שלמטבע יש 2 צדדים ולמתבונן היטב אף יותר מ16000 צדדים
כל טוב יקירה
אני מציעה לך חברות אם לא הבנת זו דרכי הנלוזה כנראה בחברות...

עזרה

אני רק לאחרונה הצלחתי לכתוב כאן כי המחשב ממנו אני כותב הוא ישן מאוד וגם החיבור לרשת לא משהוא.ואשמח לכל עזרה למשל איך יוצרים קשר..אם אחרים שרוצים בכך...האם למשל נהוג לפרסם כאן אי מייל וכו'..או מי שמכיר מה שעשו בעבר ואני כלל לא מתכוון למה שמפורסם ברשת על מסיבות שחיטות שהיו כי זה לא העניין של פריקת כל עול שגם חילונים משכילים אינם נוהגים כן..והמבין יבין ולשומעים ינעם ואין עניין לזרוק את התינוק עם המים תרתי משמע..

חברים רק שימו לב שמדובר במחבת

לפי ההודעות שכתב למטה.. והודעה נוספת שעברה על חוקי תפוז, ונאלצתי למחוק אותה.

וואלה אתמול בלילה קראת את הודעתו כתשובה אלי... וחשבתי לעצמי

שבימים כתיקונם, מנהלי הפורום היו מוקיעים אותו כמחב"ת... כיוונת לדעת גדולים. יישר כוחך.

ובכלל, נשים, כתובנה יותר...

יום נעים

מה הכוונה מחבת

סליחה על הבורות אך אם התכוונת אליי אז מה זה מחבת ועל איזה חוק עברתי?
האם גם כאן כמו בחברה החרדית אותה כביכול אינכם אוהדים כל כך זה שלטון טוטאליטרי
ורק לרב "מוסמך" ע"י עסקנים או מיגדר מותר להביע את דעתו...עד מתי אתם פוסחים על כל הסעיפים???

אני נכנע

דיי נשמה (שבעצם גם זה איננו) אני לא מחפש לריב אני אדם בוגר ומבוגר(קצת)ולא בריא כל כך לא מחפש מלחמות(בשביל זה יש את אשתי\פרודתי שתחיה) לא נעים לי לדבר באופן הזה אצלי רק עובדות מדברות ולא דעות ומשאלות לב אני לומד וחוקר כל שאני יכול בנפש האדם ומשם מנסה להסיק מסקנות(זמניות שכן משתנות עם ריבוי הבדיקה והמחשבה)..באתי בטוב אולי טעיתי אך לא ניתנה תורה (בכלל) למלאכי השרת....

למעלה