טיול לארגנטינה

טיול לארגנטינה

אני חושב לעשות טיול בן חודש (בערך) לארגנטינה. אשמח לקבל המלצות, הצעות, מה כדאי ולא כדאי לדעת, וכד'...

נייזק

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo18.gif

כדאי לך שתהיה לך התמצאות בסיסית בשפה, ולא ללכת עם תכשיטים!!! (גונבים שמה המון, מניסיון) ורצוי שכסף ותעודות תשים בנעל או במקום שלא יכייסו אותך. אה וכדאי ללכת לכפרים ומקומות נידחים כי שמה יש את הדברים הכי יפים, לא בכל הערים הגדולות הממוסחרות מתיירות. תהנה

Joy107

New member
אם אתה נוסע...

אל תוותר בשום אופן על מפלי איגוואסו. 3 דקות לא יכולתי לדבר מההלם
זה אומנם 1800 ק"מ מבואנוס איירס, אבל לדעתי שווה!! בקשר לגנבים, צדק מי שאמר לך. הם יכולים לכייס לך כליה
בלי שתרגיש ואף אחד ברחוב לא יסתכל עליך...
מהבחינה הזו זה קצת מפחיד. אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור

giba70

New member
כמה אתרים Must

כמובן שבבואנוס איירס אתה חייב להיות, להסתובב ברחובות שבמרכז Florida, Lavalle, לבקר באזור של טיגרה, בשכונת בוקה וה-caminito, ללכת למשחק כדורגל טוב של אחת הקבוצות, לראות את האובליסק הידוע ברחוב הרחב ביותר בעולם, נדמה לי שזה שדרות 11 de Julio ורחוב Corrientes. חוץ מבואנוס איירס, אז ככה: אם יש זמן ורכב שכור, לנסוע לפטגוניה וארץ האש, הקצה הדרומי של אמריקה, וישוב הקבע הדרומי ביותר בעולם, הרי היא העיר אושואיה, בחוף של פטגוניה בערך באמצע הדרך נמצא חצי האי Valdez שיש בו מגוון של יונקים ימיים, כגון אריות ים, פילי ים, כלבי ים ובעונה מסוימת גם לווייתנים. כל הדרך לאורך הגבול עם צ'ילה (Carretera Austral) היא מדהימה, כמובן שצריך לטייל בסגנון של קמפינג, עם אוהלים, שקי שינה, אוכל וכל הציוד שצריך. יש לציין את הקרחון המדהים Perito Moreno שניתן לצפות בו ממרחק בטוח איך גושי קרח עצומים מתנפצים מהקצה שלו אל תוך האגם שלידו. במערב ארגנטינה - אזור האגמים שגובל באזור האגמים של צ'ילה, אגם נאהואל הואפי והעיר בארילוצ'ה, עיר מדהימה, ידועה במפעלי השוקולד שלה ובתיירות הסקי באזור, נופים פשוט משגעים, כמו צפון אירופה או הרי הרוקיז בצפון אמריקה. באזור של צפון ארגנטינה והגבול עם בוליביה לא הייתי אבל גם שם אני חושב שיש מה לראות. כמובן שכדאי שתקרא בספר הדרכה קצת יותר על המקומות ועל התנאים הצפויים לך בעונה, על מחירים וכדומה ותקבל מושג מה בערך אתה רוצה לעשות. כמובן, ללמוד ספרדית בסיסית כדי לשוחח עם המקומיים כמו שצריך כי זה מה שנותן את הטעם לטיול, חוץ מבערים הגדולות לא מדברים שם אנגלית וזה תמיד נותן לך נקודות זכות אם אתה יכול לקשקש ולספר בדיחות בשפה המקומית... בהצלחה

גרי רשף

New member
מתי אתה נוסע?../images/Emo22.gif

קח בחשבון את נושא מזג האוויר: בתקופת הקיץ (כשבישראל חורף) כדאי לטייל בדרום שאינו מאוכלס כל כך אך מלא בנופים מושלגים + קרחונים + אגמים. בתקופת החורף כדאי לטייל בצפון שמאוכלס קצת יותר ויש בו הרבה נופים מדבריים ופולקלור. בואנוס איירס היא עיר גדולה ומן הסתם יש הרבה מה לראות בה- אבל לדעתי אפשר לוותר עליה (באירופה תמצא ערים יפות ממנה), מה גם שהיא מאוד מסוכנת כיום.

doronimous

New member
בואינוס איירס מאוד מסוכנת ?!

הייתי שם לפני חודש וחצי והסכנה היחידה היתה לחטוף דיכאון בלתי הפיך בדרך לשדה התעופה חזרה ארצה. בקיצור, הרבה פחות מסוכן מלהדליק טלויזיה על פרסומת של ג. יפית

savion78

New member
שווה לטייל גם בצפון

אזור הגבול עם בוליביה, ולמרות שלא הייתי שמעתי שגם סלטה יפה. וחוץ מזה כל מה שאמרו נכון,וכמובן שאם כבר אז כדאי להגיע גם לצ'ילה (אם תסע לדרום לא תהיה לך ברירה) כי זאת ארץ משגעת מגוונת ויפה.(וגם האנשים נחמדים יותר מבארגנטינה). תהנה!

למעלה