טיול השבת שלנו.....ארוך

1טינטין

New member
טיול השבת שלנו.....ארוך ../images/Emo6.gif

אז השבת שהייתה החלטנו שעושים משהו שונה ונוסעין לצוק מנרה לתחרות של חבר שלנו ברכיבת אופניים שנקראת "דאון היל" . יצאנו ב 7:30 מהבית לכיוון קרית שמונה והנסיעה הייתה שקטה ומדהימה ( הנוף של הצפון פשוט מקסים) . בדרך עצרנו ביסוד המעלה לארוחת בוקר אצל חברה טובה שלי ויחד איתה המשכנו לכיוון מנרה . כשהגענו המקום היה מפוצץ ברוכבי אופנים ( כאלו שיורדים בירידות מסוכנות וקופצים מעל סלעים
) ובמשפחות שלהן שהגיעו עם מצלמות לתיעוד. התחרות הייתה בחסות "רד בול" שסידרה את העסק מאוד יפה והמסלול נבנה ע"י משוגע לאופנים מאוסטריה ( הייתם מאמינים שהוא הגיע במיוחד בשביל זה לארץ
) . שבנה מסלול מלמעלה למטה כשבדרך יש סלעים ..עצים..רמפות וכל מה שעוד יכול להפריע לרכיבה נורמלית . הרוכבים ראו את המסלול רק ביום חמישי והתאמנו עליו מאותו היום כשהמטרה היא לרדת את המסלול בזמן הכי קצר שאפשר ......אתם יכולים להבין את רמת המסלול כשהתחילו את התחרות 30 רוכבים וסיימו אותה 21
. בקיצור הם עשו שם דברים מדהימים
ובגלל שחבר שלנו הוא הרוכב הכי טוב אז הוא ירד אחרון יחד עם עידוד של עשרות אנשים ...... לשמחתנו הוא הגיע ראשון ועשה את המסלול ב - 3:01 דק' וישב בכיסא ה
שהוכן במיוחד לכל בשביל המנצח. נהננו מאוד
ולמדנו על ספורט חדש ומשוגע ואולי נלך בעתיד לעוד תחרויות כאלו. מומלץ לאוהבי הספורט האתגרי

אתי@

New member
נשמע ממש כיף!!!

אם תשמעי על עוד משהו כזה, תעדכני. אולי נבוא לראות. בעלוש מת על אופניים.

1טינטין

New member
יש עוד תחרות .......

בתחילת אוקטובר יש בקיבוץ בארי תחרות באותו סגנון וזו אליפות ישראל ( אם אני לא טועה) וכנראה שניסע לשם יחד איתו.

Mrs Mis

New member
יש לנו ידידה שגם משתתפת בתחרויות

האלו...היא זכתה מקום ראשון..בדיוק הראו את זה בערוץ 5 אבל הראו יותר את הבנים בקיבוץ בארי.... האמת שמראים את זה המון בערוץ 5.. והתחתרות הזו היא בחסות נביעות...

1טינטין

New member
............

את מתכוונת לרכיבת כביש או שטח כי הסגנון שהוא רוכב זה קפיצות מכל מיני דברים . נראה לי שגם ראיתי את התוכנית הזו השבת

Mrs Mis

New member
רכיבת שטח - זה גם מה שהראו בשבת

היא היתה הראשונה בטבלה...קרן אקשטיין.. וגם ראיינו אותה קצת.. זו היתה תחרות של נסיעה ארוכה - יותר מכמה דקות...אני לא זוכרת בדיוק - אצל הבניםהשיא היה משהו כמו שעה ועשרים או ארבעים דקות...(שלה היה משהו דומה אם אני לא טועה...התבלבלתי שם לגמרי מכל הנתונים..)

uti

New member
כיייייייייייייייייייייייף../images/Emo6.gif

למעלה