טיולון לת"א..........

מצב
הנושא נעול.
טיולון לת"א..........

טיולון לת"א..........
אז יצאתי היום לת"א....... ולפניכם התמונות! אוטובוס "קווים" ברחוב השלום פינת משה דיין

צחקן

New member
תודה. אבל הקדמתי אותך ../images/Emo13.gif ...

חוצה את הצומת.....
שוב, אותו אוטובוס, שוב, השלום פינת משה דיין
תודה. אבל הקדמתי אותך
...
ב"ה סוף סוף תמונות של חברת קווים (לא שאני אוהב אותה אבל לא משנה).

ולסיום.....

טיולון לת"א..........
אז יצאתי היום לת"א....... ולפניכם התמונות! אוטובוס "קווים" ברחוב השלום פינת משה דיין
ולסיום.....
חשיפה ארוכה של איסי3, מחיפה. בגלל שהייתה לי הופעה היום, נאלצתי לעזוב מוקדם. אני מקווה שעד סוף השבוע אהיה שוב בת"א, ואחזור עם תמונות טובות יותר.

mister K

New member
עומרי, תודה רבה על התמונות היפות!

ולסיום.....
חשיפה ארוכה של איסי3, מחיפה. בגלל שהייתה לי הופעה היום, נאלצתי לעזוב מוקדם. אני מקווה שעד סוף השבוע אהיה שוב בת"א, ואחזור עם תמונות טובות יותר.
עומרי, תודה רבה על התמונות היפות!
גם של הרכבות וגם של האוטובוסים! מקווה לראותך ביום שישי בחולון!

raminec

New member
סחטיין עומרי

טיולון לת"א..........
סחטיין עומרי
תמונות מאוד יפות במיוחד זו עם ה- IC3 המרוחה בגלל החשיפה הארוכה. אני מחכה לתמונות נוספות בכליון עיניים. Raminec

../images/Emo51.gif

סחטיין עומרי
תמונות מאוד יפות במיוחד זו עם ה- IC3 המרוחה בגלל החשיפה הארוכה. אני מחכה לתמונות נוספות בכליון עיניים. Raminec

החסרון בחשיפות ארוכות הן שאתה חייב שהצילום יתבצע בשעות חשוכות, כי בשאר היום יש הרבה אור וזה שורף את התמונה. בכל מקרה, אני עוד אקפוץ לשם כנראה לקראת סופשבוע, ואצלם עוד סט.

raminec

New member
אפשרות נוספת

החסרון בחשיפות ארוכות הן שאתה חייב שהצילום יתבצע בשעות חשוכות, כי בשאר היום יש הרבה אור וזה שורף את התמונה. בכל מקרה, אני עוד אקפוץ לשם כנראה לקראת סופשבוע, ואצלם עוד סט.
אפשרות נוספת
אפשרות נוספת: שימוש בפילם בעל רגישות נמוכה. הם אמנם יכולים להיות יותר יקרים אך בד"כ הם גם יותר איכותיים. למרות שלא תמיד רוצים לצלם פילם שלם של חשיפות ארוכות. כמובן שיש מצלמות בהן ניתן להוציא את הפילם באמצע, להחזיר אותו אחורה ולהשאיר לשונית בחוץ כך שניתן לחזור לאותו פילם בהמשך. או, במידה ויש מצלמה דיגיטלית, לפעמים יש יכולת לשלוט על רגישות הפאנל ולאלץ אותו לרגישות נמוכה יותר וכך החשיפה תתארך. Raminec

ארזS

New member
אחלה תמונות עומרי !

אחלה תמונות עומרי !

בעיה עם פילם רגישים.......

אחלה תמונות עומרי !
במצלמה אני יכול לבחור מ 100 עד 1600 אסא (דיגיטלית) אבל שים
: ככל שרמת האסא עולה, הסרט אמנם זקוק לפחות אור לעומת סרט בעל רגישות נמוכה יותר, אבל גם רמת ה"גרעיניות" עולה, והתמונה יוצאת עם "רעש". התמונה של החשיפה הארוכה צולמה עם צמצם פתוח למאקסימום (2.0),100ASA, חצובה, ומצב BULB (כל עוד אני לוחץ, הצמצם פתוח) - כמה תמונות אחרות שעשיתי, אבל לא יצאו מספיק טובות לפרסום, צולמו במצבים של 10-60 שניות חשיפה.

ארזS

New member
עומרי,באיזו מצלמה אתה משתמש ?

במצלמה אני יכול לבחור מ 100 עד 1600 אסא (דיגיטלית) אבל שים
: ככל שרמת האסא עולה, הסרט אמנם זקוק לפחות אור לעומת סרט בעל רגישות נמוכה יותר, אבל גם רמת ה"גרעיניות" עולה, והתמונה יוצאת עם "רעש". התמונה של החשיפה הארוכה צולמה עם צמצם פתוח למאקסימום (2.0),100ASA, חצובה, ומצב BULB (כל עוד אני לוחץ, הצמצם פתוח) - כמה תמונות אחרות שעשיתי, אבל לא יצאו מספיק טובות לפרסום, צולמו במצבים של 10-60 שניות חשיפה.
אני מצלם בניקון קולפיקס 775 ואני די מאוכזב ממנה למען האמת. ידוע שמומחים לצילום לא אוהבים את הדיגיטליות ובוודאי שלא את המצ'וקמקות מהסוג שיש לי. אבל "זה מה יש" בינתיים. אז נסתפק בזה עד ש"ירחב" ...

אני עובד על הקולפיקס 4500

אני מצלם בניקון קולפיקס 775 ואני די מאוכזב ממנה למען האמת. ידוע שמומחים לצילום לא אוהבים את הדיגיטליות ובוודאי שלא את המצ'וקמקות מהסוג שיש לי. אבל "זה מה יש" בינתיים. אז נסתפק בזה עד ש"ירחב" ...
אני עובד על הקולפיקס 4500
אבל זה אחרי כמעט 4 שנים עם מצלמת רפלקס מקצועית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה