טו טוק

יערית

New member
טו טוק../images/Emo140.gif

באתי לומר שלום ושאני אציץ לבינתיים מהצד, מרשים לי נכון?
ברוכים הנימצאים

ברוכים המציצים

ויש לי אלייך שאלה חקרנית הצצתי בכרטיס שלך והתרשמתי מהזנב דרום אמריקה? משהו? טיול תרמילים בארץ האש אי שם בעבר? חצי האי ואלדס?

יערית

New member
../images/Emo6.gif

אני אגלה לך משהו אבל לאוזנייך בלבד
' הזנב שבתמונה שייך לצלם בוב טלבוט,את התמונה הזו קיבלתי במתנה מאחותי{היא תלויה אצלי בחדר השינה} .לא אני ולא אחותי ביקרנו בדרום אמריקה{עדיין} אני אחרי הצבא "קרעתי" את רחובות הולנד,ספרד,לונדון,ניו יורק ועוד כמה ערים בארה"ב..שנה וחצי של כייף כייף כייף. אני ותרמילים בין דיוטי פרי לדיוטי פרי
השארתי את הפקלאות בצבא בכל זאת חירניקית לשעבר, אוהלים הספיקו לי מעל הראש..ולא רציתי טיול להודו או תיאלנד ..להיזרק שם בין אנשים, רציתי אמבטיות,בתי מלון סבירים,רכב להשכיר ולנסוע איתו ממקום למקום,קרש גיהוץ למיקרה הצורך,דיסקוטקים,ארכיטקטורה אירופאית,לעשות כסף באר"הב לצד הטיולים...לא חיפשתי סכנות ,איים וטיפוסים על הרים. והיום השיגעון הזה שדחיתי בגיל העשרים מראה אותותיו, הכל יכול להשתנות ויום אחד אמצא את עצמי בטיול תרמילים בפרו או בגוואטמלה. לא מאוכזב נכון?

מאוכזב? מרותק

תמשיכי מה הכי דיבר אלייך בטיול אירופה ארה"ב של אחרי הצבא? לאן היית נוסעת היום אם היה לך כרטיס פתוח?

יערית

New member
שאלה מ-ד-ה-י-מ-ה ../images/Emo51.gif

אני אוהבת רק כרטיסים פתוחים,לא אוהבת לקבוע יעד חזרה, לא יודעת מה יקרה איתי במהלך הטיול{טוב היום זה לא כ"כ רלוונטי בכל זאת יש ילדים ולכן יהיה יעד חזרה ידוע מראש}.אבל נניח שלא היה יעד... הייתי מתחילה מניו זילנד..,אחר כך הייתי מחפשת איים אבודים{אין דבר כזה יודעת..אבל הייתי תרה אחריהם ומנסה לגלות אחר צורת החיים שם}.משם הייתי נוסעת לאוסטרליה,המרחבים שם קורצים לי, אולי ננוח קצת,נעבוד נחסוך ונמשיך ליד הבא.. היעד הבא דרום אמריקה איך לא
ושם מנסה כמה שיותר להסניף לריאותיו אויר הרים ולגעת בטעם החיים שהם כ"כ שונים ממה שאני מכירה. ואני עכשיו מפליגה במחשבותיי{דימיון מודרך טיבעי} מה שהכי דיבר אליי באירופה זה הארכיטקטורה של שלהי המאה הקודמת לארכיטקטורה המודרנית,בכל פינה ניתן לחוש בזה, אם זה בארמון עתיק,גינות,בתים,מרכזים ציבוריים, פאבים...אחחח איזה פאבים יש שם,מינזרים,כנסיות, בתי כנסת שביקרתי בהם...והכי הכי הכי מוזיאונים. אני פריקית של לילה..אבל יש בי גם את היום לתת מנוחה לרגליים {מריקודים}ע"י סיורים מתונים ואיטיים במוזיאונים. אם יש משהו שאני מאד מאד צמאה ומתגעגעת אליו ככה בנוף הישראלי זה למרחבים הירוקים שפגשתי בהולנד{חייתי שם 8 חודשים}, לכמויות המים בכל פינה.. זה נתן לי מרגוע לנשמה. לא סתם קוראים אותי פה יערית
{מלשון יער=טבע} מכינה
ומיד אשוב

אנחנו בצ'ט?

לא חשוב יש לי סיפור על יער זה היה כשטיילתי בצ'ילה, זה היה על אי בדרום שהו גרנו באוהל על חוף הים ובערב הוזמנו על ידי המורה של האי לארוחת ערב אצלה. בעלה שהתפרנס כאמודאי סיפר לנו שצריך לא להתייחס לתושבים המקומיים שכולם (מלבדם) הם אינדיאנים אוטוקטונים. הוא סיפר לנו למשל על האמונות הטפלות שלהם והאגדות שלהם בנודע ליצורים פלאיים ובתור דוגמא הוא סיפר לנו על מרה שקרה לו, הוא חזר בלילה מקצה האחר של האי ועבר ביער ואז במקום מסויים שהוא תיאר בפנינו לפתע התקיף אותו יצור קטן ושעיר שהתושבים שלחו כנגדו, היצור היה קופץ ושולח בו זרמים מכאיבים של חשמל עדשלפתע הוא נעלם מה שהדהים אותי באותה ארוחה זה שהתיאור של המקרה הפלאי ההוא נועד להיות אילוסטרציה לאמונות הטפלות חסרות הפשר של התושבים ההם.

יערית

New member
לא בצ'אט חלילה

משאירה ה
בצד והופכת עינינית, נראה ששם כמו בשאר העולם מאד קשה להסתכל על קצה החוטם האישי אלא רואים רק את קצה החוטם של האחרים. פירושים בבקשה: מה עושה אמודאי,ומה זה אמודאי? אינדיאנים אוטטקטונים. תודה.

מלים, מלים

אמודאי - צוללן כמקצוע אוטוקטוני - מי שמוצאו הוא מהמקום בו הוא חי

erana75

New member
אכן ברוכה

אני גם יחסית חדש כאן. כותב הודעות מדי פעם - משתדל יותר לקרוא

למעלה