טור למחר--->

טור למחר--->

אירלנד-קפריסין 1 איסלנד-בולגריה x צרפת-ישראל 2 קרואטיה-הונגריה 1 10---442 מה אומרים?

Squadra Azura

New member
כמה שהייתי רוצה,לא נראה לי שישראל

תנצח את המשחק,אולי הצרפתים מבחינת הרכב יותר חלשים מבדך כלל אבל עדיין יש מחליפים מצויינים וחוץ מזה,אני באמת צריך להסביר לך מי זאת ישראל ואיך היא מפשלת?,תמיד באה עם תקוות ויוצאת בלי כלום.. הלוואי הלוואי וננצח,אבל לא הייתי בונה על זה.. בכל אופן שיהיה בהצלחה..

יש לי הרגשה טובה לגביי הנבחרת...

הצרפתים נראים ממש לא מפוקסים והם דיי במשבר...יש לי הרגשה שנוכל להפתיע...אם אני ישלח את זה אז אני שולח עם חבר כל אחד ב5 ככה בקטנה,ניהיה קצת צייונים נשים על הנבחרת:)

Squadra Azura

New member
האמת שגם היחס מפתה..10?! וגם תיקו

לא רע בכלל. אתה יודע מה?..גם אני אזרוק 10 על טור כזה,קרו דברים הרבה יותר מפליאים מאופציה של ניצחון ישראלי או תיקו.(יאללה בשביל הציונות שבנו..) בהצלחה אחי..

Squadra Azura

New member
ואף אחד לא חושב לגנוב תיקו אפילו?

גם לי קשה להאמין שצרפת לא תנצח,אבל בשביל יחסים כאלה שווה לנסות לדעתי להפתיע פה..

ReLoser

New member
דיי חאלאס תבינו !!

אין שום מצב שום מצב שום מצב שום מצבבב !! שישראל תנצח את צרפת , יש לנו את אברהם גרנט בתור המאמן !! זה כבר אומר הכל !!! אנחנו לא ניצחנו את מולדובה בבית שלנו !! דיי ראבאק איזה שטויות מילא תבזבזו 10 שקל על תיקו אבל על ניצחון????????

Squadra Azura

New member
זאת הייתה הכוונה לנסות לגנוב תיקו..

כי היחס על תיקו גם טוב,(העניין הוא כזה שאם לא נספוג במחצית ונחזיק מעמד לפחות מחצית אחת!,אז השחקנים אולי קצת יאמינו בעצמם ויראו שהשד לא נורא כל כך וצרפת מצידם עם עשרות אלפי האוהדים רק ייכנסו ללחץ(עד כמה שאפשר,זאת בכל זאת צרפת..) ואז יהיה אפשרי לתפוס תיקו.. למרות שכמו שאמרת זה יהיה קשה מאוד והנבחרת בטח תמשיך כהרגלה בזמן האחרון ותאכזב אותנו (בטח ובטח עם הסגל הנוכחי). נקווה לטוב בעזרת השם..

K6MART

New member
זה פשוט מצחיק הסרטים האלה שאתם אוכל

עשרות האוהדים יכנסו אותם ללחץ איזה בולשיט ראבק ממה יש להם להלחיץ ממה מנחרת ישראל ??? זה שחקני נבחרת צרפת אתם חושבים שלחץ מזיז להם מה זה נבחרת ישראל?? הם הולכים לאכול אותנו באיזה 4-5 גולים

Squadra Azura

New member
תגיד לי מה אתה מקשקש?!?!?!

תקרא טוב את ההודעה לפני שאתה מגיב!! אמרתי אם הם לא ייכבשו במחצית הראשונה זה בהחלט מצב אפשרי שיהיה קצת לחץ!! שישראל "האפסית הקטנה הלוזרית המזדיינת"!!(פה נציין שאתם נורא אוהבים את הנבחרת!!)החזיקה מחצית שלמה בלי לספוג?!..אתה יודע מה?! כן!! זה קצת יציק להם אם זה יקרה! ולא מעניין אותי מה אתה אומר , משחק אותה מבין גדול! ועוד משהו שאתה עורכים השוואות עם מולדובה וכו'..זה "קצת " לא לעניין!! כל משחק לגופו תגידו מה שתגידו.. למה בטח אתה האמנת שיוון תיקח את היורו ,לא?!?!?!?!?!? כן..כן אני בטוח שהאמנת!! אתה מבין גדול.. והאמנת גם שאיסלנד תנצח את איטליה לא?!...כן גם זה היה קל אה נכון וגם שעיראק תנצח את פורטוגל באולימיאדה _4-2) כמובן שגם את זה ידעת!! הרבה פה עושים רוח יותר מידי..למה אני אמרתי שתיהיה סנסציה וננצח אותם?! אמרתי שנביס אותם?! אמרתי משהו שלא יכול להיות?!..מה שאמרתי אם תקרא את ההודעות שלי זה שבסופו של דבר צרפת בטח תנצח כרגיל וישראל תאכזב..זה מה שאמרתי!! אבל לפחות אני לא כמו כמה מהפורום - יש לכם בעיה - אתם יותר מידי אנטי!! אני הראשון שיגיד שילשראל נבחרת חלשה כיום (ועוד בלי ברקוביץ' אז בכלל!!) אבל אני בניגוד אליכם , מ ק ו ו ה !! סתם חושב לעצמי איך ייראו התגובות שלך פה במידה ותיהיה סנסציה (תיקו),יהיה מעניין לראות איך תגיב,מה יהיה התירוץ שלך.. ובכל זאת אחי,שיהיה בהצלחה בהימור שתשים,רק הבעתי את דעתי זה הכל..

Squadra Azura

New member
קודם כל אתם מתייחסים ל10 שקל..

כאילו זה 10 אלף שקל!,דבר שני אחזור (שוב!!) אני כן חושב שבסופו של דבר צרפת תגבר עלינו ואולי גם תביס אותנו..אני אישית בטפסים הראשיים שלי לא מהמר על המשחק הזה,(כי אם הייתי צריך לבחור הייתי נותן הריי לצרפת ניצחון אבל לא אעשה זאת כי היחס הוא נמוך בצורה מגעילה ,אותו היחס שיובנטוס קיבלה אז נגד דיורגדן,ודבר שני באופן אישי אני לא אוהב להמר נגד המדינה שלי.) אבל מה שכן אעשה ,אסמן תיקו במשחק בטופס אחד של 10 שקל,סתם שתיהיה לי תקווה קטנה,זה עדיין לא הרג אף אחד.. בכל אופן,נחמד לשמוע את דעתכם,גם אם לא מסכימים תמיד אחד עם השני.. ושיהיה בהצלחה לכולנו.

למעלה