טופ טן אואזיססס היוםםםםם!!!

RoySupernova

New member
טופ טן אואזיססס היוםםםםם!!!

קצת באיחור קלטתי שלא כתוב פה את זה.. אז היום בין 11 לחצות יהיה TOP 10 אואזיס ב- MTV.. מומלץ לראות.. ולפי מקורות אמינים (נראה לי..) זה מה שהיה היום בבוקר: 10 Let There Be Love 9 Some Might Say 8 Champagne Supernova 7 Supersonic 6 The Importance Of Being Idle 5 Wonderwall 4 Lyla 3 Live Forever 2 Shakermaker 1 DLBIA אותי אישית זה יחסית הפתיע.. תוצאות שלא מתאימות ל- MTV.. שייקרמייקר מקום שני? וונדרוול רק חמישי? ואפילו לא דחפו לנו את ליילה לשלישיה הראשונה.. קיצר יש מצב לאחלה טופ טן בערב (להזכירכם לא יהיו אותם תוצאות) אזז כדאי לראות.

YOasis

New member
ברור שנראה!

חח טוב שלא הגזימו עם לילה... ואני מקווה שהיום המצעד יהיה שונה, הסדר לא ממש כלבבי.

MorningGlory

New member
הלילה זה לא שידור חוזר?../images/Emo12.gif

דווקא דירוג טוב, חוץ מSMS(חה. אס.אמ.אס
) שאני חושבת שמגיע לו יותר טוב,אבל זה לא באמת משנה כל עוד שומעים אותו בכל מקרה

RoySupernova

New member
לא זה רשימה חדשה..

חח נראה לי.. יש מצב שיש קליפים שהם מעדיפים לא לשדר ביום.. אבל זה אני ממש לא בטוח.. אולי בגלל זה נגיד סיגרטס אנד אלכוהול שבד"כ ברשימה הפעם לא היה.. אבל הקטע עם הקליפים שלא משודרים בבוקר זה לא הסיבה לשינוי של הרשימה.. כי לפי מה שאני זוכר ממש משנים הכול.. טוב נראה, עוד רבע שעה זה מתחיל!

RoySupernova

New member
אלל תקשיבו לי

מה אני יודע.. זה היה שידור חוזר. נ.ב חח כל הקטע עם הקליפים של לט דר בי לאב וסאם מייט סיי הוא כל כך שכונה..

RoySupernova

New member
אני אמור לשים את הסמיילי הזה לא?

חח כאילו אני קיבלתי בוקס? והם לא תמיד הם סתם רצו לשגע אותי הפעם.. ..bastards

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| נחמד...

חבל שלא ידעתי על זה קודם :( אף פעם לא ראיתי קליפים של אואזיס P:

למעלה