טום וולינג!!

טום וולינג!!

חברים אני בבעיה...אני בן 18, אני חייל וזאת הפעם הראשונה שלי בפורום הזה.. אני כבר שבוע בדיכאונות, לא ישן בלילות, לא מוצא את עצמי... ולמה? בגלל הדוגמן (וגם אולי קצת שחקן...) טום וולינג (סמולוויל) העיניים שלו... השפתיים... השיער.. השלמות הזאת!! אוף! הוא כזה ילד...(למרות שהוא כבר בן 28,נשוי ואב לבת..) החיוך שלי שובר אותי כל פעם מחדש ושלא תבינו לא נכון... אני לא הומו או משהו... האיש הזה הרס לי את החיים אני כל היום חושב על היופי ההורס שלו... אין לי תאבון לאכול ולא בא לי לעשות כלום.. אני לא יודע מה לעשות. אם למישהו קרתה תופעה דומה ורוצה לעזור אני אשמח... רוצים להבין למה אני מתכוון?.. בבקשה: http://www.tomwelling.com

...

אתה חושב עליו בקטע של קינאה? למה דווקא אותו? מאיפה התחיל כל הקטע הזה? איך זה בדיוק משפיע עליך...? הערצה היא תופעה שבזמן האחרון צוברת מיימדים נוראיים... והיא ממש מחליאה אותי... אני לא מאשימה אותך... אלא את התרבות שלנו שלוקחת אנשים והופכת אותם לאלוהים...מציגה אותם כמושלמים, כחסרי פגמים... שזה ממש אשליה... שנעשת בעזרת איפור ומשחקי מצלמות... תחשוב עליו קם בבוקר, שכל השיער שלו פרוע לגמרי וריר נוזל לו מהפה.... תחשוב עליו בשירותים... הוא עדיין נראה לך כזה מושלם?

williamw

New member
אני לא חושב שאת מבינה את זה נכון

לי קורה דבר דומה אני לא מגזים עם זה בכלל.. אבל נראה לי שמה שמציק לו.. זה לא שלדעתו הוא כל כך מושלם... אלא שוב הוא מציג את עצמו לא כהומו כלאמר.. אוהב בנות אם אני מבין נכון.. ומה שמציק לו זו בטח הצורה שבה בנות מסתכלות עליו.. הוא יכול להבין נראה לי שהוא לא מושלם.. אבל הוא גם יבין שהבנות לא יחשבו ככה רק כי אנחנו מקנאים בו.. אלא פשוט יראו אותו.. ויסתכלו על בנים אחרים כלא שווים לעומתו.. בנות רבות עושות את זה בעיניינים כאלה.. כשאני שומע למשל.. וואו על כל מיני מפורסמים... ושומע שוואו איך הייתי רוצה אותו הוא הכי מושלם בעולם... או שידידה שלי באה אליי ואומרת לי.. וואו היום התחיל איתי איזה בלונדיני מזה חתיך.. איך את חושבת שאנשים ירגישו כשאומרים להם דבר כזה.. ועוד אחת שאני רציתי בשלב מסויים....

מבינה את זה טוב מאוד...

אני יכולה להגיד לך שהתופעה הזאת הרבה יותר מורגשת אצל בנות!!! רואים בנות אנורקסיות חצי ערומות בכל פרסומת שנייה.... כל הזמרות האלה בנות שש וחצי ששרות באמטיבי עם בקיני, שיער בלונדיני, וחזה בגודל חצי כדור הארץ... אז ברור שלכל כך הרבה בנות יש רגשות נחיתות....וכולם פוחדות שבנים לא יאהבו אותם... ברור שלא... מי ירצה אותם שיש כל כך הרבה כוסיות בטלוויזיה... וזה ברור שכמעט כל בת שונאת את הגוף שלה...ומתחילה דייאטה, ניתוח חזה, צביעת השיער לבלונד... וואט עבר... זה הרבה יותר מורגש אצל בנות.... ואוקי...אני בהחלט מבינה אותו... ואם הוא מרגיש ככה... (מה שאני לא לגמרי בטוחב שנכון..) הוא שוב צריך לקחת דברים בפרופורציה... ולדעת שגם המושלמות הזאת כפי שהיא מוצגת בבידור היא זיוף...הבנות\בנים המושלמות\ים האלה... משלמים מחיר כבד מאוד עבור איך שהם ניראים... הם צריכים לקום כל יום בערך ב-5 בבוקר... כדי שיאפרו אותם.. כדי שחס וחלילה לא יראו איזה חצ'קון על הפנים שלהם.. והם צריכים להתאמן שעות כדי להשיג את הגוף המושלם... והרבה מאוד מהם נכנסים לאנורקסיה\ בולמיה מה שאני לא מאחלת לאף אחד... ואני אפילו לא מדברת על הביקרות הבלתי פוסקת עליהם בעיתונים.. א אני יכולה להגיד לך... שכל בת שתעדיף את הפנטזיה המזוייפת הזאת של איזה בחור מושלם מאיזה סידרת טלוויזיה... על מישהו אנושי ולא מושלם... אבל קרוב אליה... ומכיר אותה.. ואוהב אותה.... היא מטומטמת... ולא כדי לך להתעסק איתה בכלל...

williamw

New member
את ממש טועה.. אני לא מכיר בן אחד

שמדבר עם מישהי ואומר לה על מישהי יפה שהוא מכיר אפילו מפורסמת.. אבל בנות עושות לי את זה כל הזמן.. זה שהם קיימים זו לא כל כך בעיה אבל גם כל הזמן לשמוע עליהם.. כמו האלה מהמורדים... תעשו טובה.. כמה בנים רואים סדרות ומדברים על זה.. ואני מצטער אני ממש לא רוצה להיות עם אנורקסית.. בטח שלא עם אחת בגודל חצי כדור הארץ... אני רוצה אחת שתקשיב לי... ותדבר איתי.. ושאני אוכל להקשיב לה הרבה... זהו... והרבה בנים שאני מכיר הם ככה.. המון.. אבל הבנות לא שמות עליהם.. עבודה שיש לי חבר בכיתה.. שאלתי בנות מבצפר.. הן שמעו את השם שלו ואמרו יש לי כזה בן בכיתה? בשכבה? יש אנשים שאפילו אותי לא מכירים למרות שאני ידוע בתור אחד המליינים.. למרות שאני לא.. חחח.. אבל רק ככה אני מוכר.. לא בזכות עצמי... וזהו...

באמת?!?!?

אתה יודע כמה בנים מתלהבים מלוסיאנה הזאת מהמורדים??? תראה... יש ויש... יש בנים כאלה... ויש בנות כאלה... השאלה היא למה אתה לוקח קשה את הבנות שמתלהבות מכל המפורסמים האלה... במקום לראות אותם כמו שהם... שהם מטומטמות.... באיזה כיתה אתה? השלב הזה של ההערצה עובר עם השנים...

williamw

New member
אז זה כל הבנות כולן!!!!

עובדתי.. חחחח... וכולן טיפשות? לא חושב.. וכן אני מדבר עם כל הבנות בבצפר.. ואולי אלה שלא ככה אז יש להן חבר גדול מהן שזה לא הבדל... כיתה יב'... ואני יודע כמה בנים מתלהבים ממנה כן... אבל הם לא אומרים את זה לבנות...

אין דבר כזה כל הבנות!!!!!

אין!!! אני לא חושבת ככה!!! ממש לא!!! בנות שבונות את כל העולם שלהם על מישהו מפורסם... ממש אבל ממש מפגרות לדעתי (בלי להעליב)... ילדות בכיתה יב מרגישות ככה? זה לא נראה לי הגיוני... יש 2 אפשרויות- או שאתה מגזים במה שאתה חושב... או או שהם ממש מפגרות... תראה... אולי אתה מפרש את זה לא נכון.... גם אני למשל רואה מישהו טוב באיזה פירסומת... אז אני אומרת- וואלה הוא נראה טוב.... ואני אומרת את זה גם על בנות שנראות טוב... אבל זה לא בטוח אומר שהבנות האלה לא רוצות לפתח קשר עם מישהו בגילם או משו... אולי אתה לוקח את זה קשה מידיי...

williamw

New member
כן אבל הן אומרות.. וואי הייתי רוצה

שחבר שלי יהיה ככה.. ועוד ליד מישהו שהן לא רוצות.. זה לא פוגע? אני לעולם לא הייתי עושה את זה ברצינות.. אבל בצחוק אני אומר את זה הרבה.. ובעיקר לבנות שנראות יותר טוב.. חחחח

טוב.... לא יודעת מה להגיד....

אולי גם הם אומרות בצחוק? לא יודעת... אל תתיחס... לי אישית הם נשמעות כאלה סתומות.... מה הם בכיתה ג'? אני לא הייתי מסתכלת עליהם אפילו...

הבנות האלה שאת אומרת שבגללן

יש לבנות אחרות ריגשי נחיתות- אני צוחקת עליהן. הן מעוררות רחמים, למה שמישהי תקנא בדסר כזה זה מגעיל איכס בעע

אבל תיראי מה הן עושות בשביל

הכסף והפירסום. תסתכלי על הלבוש, על ההשפלה ועל כמה שהן בכלל לא מודעות לעצמן.

אממממ.. תלוי איך מסתכלים על זה...

זה החברה מטומטמת לא הם.. ואנחנו כמו מפגרים, משלמים להם, ומעריצים אותם... בשביל כלום הם מקבלות ימבה כסף.... בשביל ממש כלום....

למעלה