טוטו

טוטו ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בין, לבין. ארוחת צהרים מאוחרת. על הבר. ביקשתי ריזוטו עגבניות. השף שלח ריזוטו פטריות, עם מסר - "את זה תאכלי" קיבלתי את דין התנועה והשף. לא הצטערתי לקמצוץ רגע. ריזוטו מהמעולים שאכלתי.
(ואני, יש לי כבר דוקטורט בריזוטו...) מנה נדיבה (אולי נדיבה מידי), פטריות במצב צבירה טבעי ולא סמרטוטי. אורז אחד אחד ששחה ברוטב(מרק/ציר) - מצוין!! המרקם והצבע - נהדרים.
(לא כמו צבע השליכטה שיצאה לי כשניסיתי להכין ריזוטו פיטריות בבית - אפור מלט/בטון)
מה אני י(א)גיד לכם?? החיים נראו הרבה יותר קלים וטובים.
מבעד אדי הריזוטו וניחוח היין הלבן שלגמתי איתו. מכאן, כל דבר הסתמן כ down the hill הקינוח שתואר כ"מוס רוזטה במרק שזיפים " היה סוג של קומפוט שזיפים פולני שהוסמך עם קורנפלור שבמרכזו שט ביסוויט ועליו מוס שטעם הרוזטה שלו לא הרשים במיוחד....
טוטו שהחלה דרכה עם מנה שטרום, מתנהלת כעת תחת ניצוחו של השף הצעיר ירון שלו, שבנה תפריט חדש ומעניין. השף אמנם צעיר אבל ברזומה שלו כבר יש את ארכדיה (החל מגיל 15) ורפאל (עד לאחרונה). יש למה לצפות. הדקור - מזעזע(אני מקווה שלא פגעתי בציפור נפשו/ה של מי מהקוראים).
אני כבר בדילמה של "הפעם הבאה" - איזה ריזוטו לבחור.... ומתי אנסה חלקים אחרים בתפריט. קשה...קשה...
טוטו -ברקוביץ 4 תל אביב (מאחורי בית המשפט)

קשיו

New member
גם אני הייתי שם השבוע

אכלנו עסקית.מגיעה סלסלת לחם (לחם כהה ועוד אחד לבן עם קרום מתפצפץ), חמאה חרדל (לא משהו) וזיתים טובים. לראשונות: אנטיפסטי נחמד. וגם סביצה דג (אינטיאס) חביב לעקריות: רביולי גבינות- מנה לא גדולה ואל שוחה ברוטב, נדמה לי שהיה ע"ב חמאה ולא שמנת. אמרו שהיה טעים. בשבילי- כבדים ברוטב יין, היה בסדר גמור, לטעמי המנה "שחתה" מדי ברוטב, אבל עדיין היה נחמד. ויתרנו על קינוח. 130 ש"ח לפני.

למעלה