טוב........

voodoo

New member
טוב........

האדמין שוב השתגע ..אני לא יכול לעדכן ( ואל תגידו שלא עדכנתי בכלל בזמן האחרון
) בכל מקרה, הגעתי למסקנה שאני לא שומע מספיק סקא, אם בכלל..אז זה מה שאני מכיר ( פאנק סקא כמובן ..) אני מכיר ראנסיד אני מכיר אופריישן אייבי ואני מכיר קאץ´ 22 מתוכם פחות או יותר יש לי חיבה לראנסיד ולא אוהב אופריישן אייבי ( אותו סולן בלה בלה..שיהיה ) ממה שהבנתי ( אני באמת מזיין שכל בהודעה הזאת ) וגם אוהב סוגריים..בכל מקרה נניח שקאץ´ 22 זה יותר פאנק סקא טהור עם חצוצרות וחרא כזה ..את זה אני עוד סובל ..זה לא רע, הופאנטה .. תמליצו על סקא איכותי תודה

devotchka

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo68.gif../images/Emo168.gif

טוב...יש את ה- MIGHTY MIGHTY BOSTONES שהם נחמדים כאלה.. ויש את LESS THAN JAKE שהם יותר נחמדים.. ואני לא בטוחה שזה מוגדר כסקא..בעצם אני די בטוחה..יש את ה-SUICIDE MACHINES

TIK TAK

New member
אתה או מישהו יכול להמליץ לי על

שירים של LESS THAN JAKE יש לי כמה שלהם אבל לא מספיק

devotchka

New member
WELL.................

#i think i know it all #al´s war #just like frank אני לא מכירה יותר מידי שירים שלהם..אבל מה שרשמתי כאן נחמד..לפחות לדעתי.

ב.ן.נ.ת.ן

New member
סקא זה רע ../images/Emo6.gif

קודם כל, המלכים: Aquabats !! !! !! יש גם את Mad Caddies, Reel Big Fish, Voodoo Glow Skulls, Sublime לא עולות לי עוד להקות סקא שאני אוהב לראש ...

g.o

New member
אני חושבת ש Choking Victim מוגדרים

כסקא..אם כן הם ממש טובים לדעתי. וגם against all authority

manic_subsidal

New member
less than jake

יש לי מלא קאברים שהם עשו לכל מיני שירים אני אוהב את הגרסא שלהם ל leaving on a jet plane ואת הגרסא שלהם ל 500miles וגם שירים שלהם aboring town ( אני אני לא טועה בשם) johnny knoxvill thinks were sellouts והייתי ממליץ על עוד אבל נמחקו לי כל השירים ואני לא זוכר להגיד שמות תיכף אני מקבל חזרה דיסק שלי עם כל ה mp3 שלי אז אני ימליץ לך שוב פעם

pikitup

New member
WTF?

אין להם שיר בשם aborting town (לפחות אני לא מכיר אחד כזה ואני מכיר את רוב השירים שלהם). זה לא ג´וני נוקסוויל! ג´וני נוקסוויל זה בכלל הזה מג´ק אסס... זה - Jounny Quest Thinks Were Sellouts

manic_subsidal

New member
בטח שיש !

שמעתי אותו דיי הרבה אחד מהשירים האהובים עלי boring town תחפש בקזה יכול להיות שזה לא השם של השיר אבל ככה קוראים לזה שהורדתי אבל הרבה פעמים בקזה שם של שיר זה לא השם האמיתי שלו אבל אני מבטיח לך שיש כזה שיר והוא שיר מצוין

pikitup

New member
יש כל מיני סקא..

סקא קשוח יותר - Against All Authority, Chocking Victem, Leftover Crack, Voodoo Glow Skulls והנה עוד דברים טובים - Slapstick, Assorted Jelly Beans, Buck-O-Nine ויש דברים יותר עדינים כמו - Save Ferris, Home Grown ובנוסף שאר הדברים שהמליצו לך עליהם יש לציין שכל אלה חלים תחת אותה קטגוריה של סקא גל שלישי (סקאפאנק)

OPERATi0N_iVY

New member
INDEED...

ולאופריישן אייוי ורנסיד לא היה אותו סולן... באופריישן אייוי היה את ג´סי מייקלס ולטים ארמסטרונג היה תפקיד פחות חשוב ממנו..

xero1

New member
אבל ארמסטרונג גם שר חלק מהשיר

באופיירשן, לא?

למעלה