טוב שנפתח פורום כזה כי.......

SkateBoy

New member
טוב שנפתח פורום כזה כי.......

תמיד רציתי לדעת איך קוראים להם...... לגרין דיי הם שלושה נכון?? אני אישית די אוהב אותם אבל בלינק פי 1000000 יותר טובים........ ככה זה...... אז....איך קוראים לאנשים שם?

Sexy me

New member
האם זהו אביב?!

שלום לך וברוך הבא! שמות חברי הלהקה: Billy Joe, Mike n Tre ופעם היה להם מתופף בשם John שירה - דסי הוא חרא! הוא כבר לא האליל שלי! הוא סתם אבטיפוס לקונדומט משוכלל! ..::טיש::..

~BLINK182_gurl~

New member
חחחחחחחחח

אבטיפוס??? הממממממממ שירה הגיע הזמן!!! אמרתי לך כלהשנים האלה שלא כדאי..... וסופסוף הבנת!... חחח למה הוא כבר לא האליל שלך???

Sexy me

New member
כי.. כי... כי....

אמרתי לו איזה דיסקים אני מתכוונת לקנות, והוא אמר לי לקנות את הדיסק של סיסטם אוף א דאון (פיכס), אז אמרתי לו שהם סאקס והוא אמר לי שאני סאקס (?!) ואז היינו ברוגז ואז החלטנו שאנחנו משלימים אבל הוא כבר לא האליל שלי... וזהו... אגב, מי תומך בהתקנת קונדומטים בבתי ספר תיכונים? אפילו שזה לא קשור... ..::טיש::..

Charlotte

New member
../images/Emo45.gif

אמממ... סתם.. כי.. כי כי כי... זה נשמע כמו רעיון לא רע.

firerez

New member
חחח

ברור שצריך המבוגרים האלה חושבים שאם לא נוכל להשיג קונדמים דרך קונדמט אז לא נעשה את זה אז הם טועים בגדול ומה הקשר בין סיסטם אוף א דוון לבין קונדמט את יכולה להגיד לי

firerez

New member
טובבב

אם סיסטם גורם לך לרצות קונדומט אני לא חושב על מה גורם לך דסי מה שזה לא יהיה

Sexy me

New member
אמממ...

אני לא ממש חושבת שאתם תבינו.. רק שירה, כי גם היא מכירה את הדס... ..::טיש::..

חחח...

אתם צודקים, באמת צריך קונדומט. איך הגענו לזה?????? Dפנה

Sexy me

New member
הגענו לזה דרך הודעה שבכלל הייתה מופ

נית לשירה! "מה אתם מתערבים?!" ..::טיש::..

~BLINK182_gurl~

New member
חיחיחיחיחיחיחי |דסי|../images/Emo15.gif

דסי דסי דסי אנשים........ תבינו........ אני יסביר לכם איף הגענו לקונדומט.... דיברנו על דסי- ודסי וקונדומט קשור מאוד אחד אל השני!!!!! לא יודעת מה הקשר לגרין די אבל עזבו אותי לנפשי בני בליעל!!! כסילים מאותגרים שכלית!!!! נ.ב. לא להתייחס זה בצחוקייה....

Sexy me

New member
חי חי חי |חפרפרת|

נכון שהדס נראה עכשיו כמו חפרפרת כשהוא עשה את הקרחת!? (אני לא צוחקת על אנשים עם קרחת... מן הסתם...!) אגב, קומיקוקסי אמר את זה... ..::טיש::..

~BLINK182_gurl~

New member
חי חי חי |דסי החפרפרת|

נכון!!! חחח אבל הוא נראה ככה גם בלי התספורת.........חי
אנשייייייייים תתעוררווווווווווו

אם אתן רוצות לדבר על דברים פרטיים,

בשביל זה יש איציק Dפנה
נ.ב סליחה שאני אכזרית, אני חייבת להיות.

~BLINK182_gurl~

New member
חחח

אשכרה הפכנו את זה לפורום שירה!!! טוב זה נובע כנראה משיעמום כי יבש פה!(דפנה, זה לא בא נגדך או משהו- אני פשוט מציינת עובדה! ואי אפשר להגיד שזה לא נכון, מה?) טוב אז אני יתחיל..... הנה קרקטורה של גרין דיי

Sexy me

New member
ואפשר למצוא עוד הרבה ב-

www.rocktoons.com והיום- ספיישל! בשמה המלא: ..::מורטישיה::..

Zoey Z

New member
|דסי החפרפרת| אני המצאתי את פורום

שירה!! אני רוצה זכויות יוצרים, אנשים! בלה..... האמת באתי לפורום רק בגלל שירה (איזו שתבחרו....) |במבה| |ארן| זואי.

למעלה