טוב, סיכום

קיר קמט

New member
טוב, סיכום

באמת שלא הצלחתי לחשוב על כותרת יותר ראויה, אבל תתמודדו. בכל מקרה, כמו שידוע לחלקכם או שלא, טסתי לאנגליה ולאיטליה בשביל 2 משחקי כדורגל. המשחק הראשון שהייתי אמור להיות בו היה צ'לסי ברצלונה בברידג'. קניתי כרטיסים פחות או יותר לפני חודש דרך האתר www.allukticketks.com, במחיר נקוב של 289 פאונד לכרטיס בודד. בתוספת דמי הטיפול שהחצופים דרשו, זה יצא לי ולחבר שנסעתי איתו 304 פאונד לכרטיס. לפי האתר שלהם הם אמרו שהכרטיסים אמורים להגיע 3-5 ימים לפני המשחק. ביקשתי שישלחו את הכרטיסים לבית של קרובי משפחה בלונדון (כי לא התארחתי בבית מלון או משהו כזה..) וקניתי כרטיס טיסה, יומיים לפני המשחק. 5 ימים לפני המשחק, הכרטיסים טרם הגיעו. הבעיה הייתה שזה היה ביום שישי אחרי שהגיע הדואר, וביום שבת, ראשון ושני (היה bank holliday) הדואר לא היה אמור לעבוד. אז התקשרנו אליהם שוב לבדוק מה קורה, ואז הם פתאום הודיעו שזה יגיע יום אחד לפני. מה שכבר התחיל להדליק אצלנו נורות אדומות. בכל מקרה, יום לפני המשחק ביררנו באיזה סוכנות כרטיסים כמה הם ירצו שם בשביל זה, ואמרו לנו 400 פאונד לכרטיס. לא הלכנו על זה, עדיין קיווינו לטוב. התקשרנו אליהם שוב באותו בוקר, הם אמרו שהכרטיסים יגיעו עד לאותו ערב בשעה 10 עם שליח מיוחד או עד למחרת בשעה 12. בשעה 18 התקשרנו שוב, כי זה עדיין לא הגיע, והם אמרו שהם התכוונו להתקשר אלינו עוד שעה - ולהודיע לנו שההזמנה בוטלה . מיותר לציין כמה עצבניים היינו באותו רגע. כל מה שאמרנו נפל על אוזניים ערלות, לא היה עם מי לדבר. א. כי החברה המטומטמת הזו, מקורה באנדורה, וכנראה שהם לא יודעים מה זו תודעת שירות. ב. כי כנראה שהם לא מרגישים מחוייבים לתת דין וחשבון לאף אחד. הם אמרו שהייתה להם איזה בעיה עם הספק ולא נתנו להם כרטיסים. האמת היא שזה כנראה קשקוש מוחלט והם פשוט מכרו את הכרטיסים שהם מכרו לנו למישהו שהציע הרבה יותר. את הכרטיסים שאני קניתי ניתן היה לראות באתר אח"כ במחיר של 650 פאונד (!!!!) לכרטיס. כנראה שהם לא עמדו בפיתוי. יותר מזה, הם אמרו שהם יבטלו את העסקה, אבל לא ביטלו - וכרגע אני גם רודף אחריהם בשביל לקבל את הכסף שלי, עבור מוצר שבסופו של דבר לא קיבלתי... לצערי בשלב זה גם חברת האשראי לא יכולה לבטל, מה שאולי הייתי יכול לעשות יום לפני אבל לצערי כשהייתי בלונדון הייתה לי גישה מצומצמת מאוד לאינטרנט ולטלפון אז זה לא כ"כ עבד. המסר הוא - תבדקו טוב-טוב ממי אתם קונים כרטיסים... אני לא יודע אם אני יכול להגיד שאני מצטער שלא הלכתי על דיל, כי המחירים היו באמת, אבל באמת שערורייתים. אבל אלו החיים.. בכל מקרה, אחרי הדבר הנוראי הזה, נסענו לאיטליה. בנושא הכרטיסים שם היינו די רגועים כי קנינו ישירות מהמועדון, דרך www.mpestero.com. כן, קנינו כרטיסים למשחק עונה כמו מילאן יובנטוס דרך המועדון. המחיר היה שפוי למדי - 55 יורו, בטבעת הראשונה מאחורי השער. באותה מידה יכולנו גם לקנות כרטיסים ב-11 יורו, אבל אז זה היה בטבעת השלישית. עכשיו, הרבה דברים השתנו באיטליה מאז שאני הייתי שם. הם רשמו את שמנו ואת מספר הדרכון על הכרטיסים, והיינו צריכים להציג דרכון כשקיבלנו את הכרטיסים וגם בכניסה למגרש. אח"כ גם מעבירים את הכרטיסים דרך קורא כרטיס מסויים שבודק אם הכרטיסים אינם מזוייפים. חשוב רק לציין שלמרות כביכול כל הטרחה הזו, כל תהליך הכניסה למגרש עצמו היה קצר עד לא קיים. לא המתנו בכלל בתורים, לא היה בלאגן והבעיה היחידה הייתה שכמעט איחרנו בגלל שהתעכבנו אצל מי שהיינו אצלו. אני כבר אמרתי בעבר, סאן סירו זה מבנה ענק שמעביר גל משתק בפני מי שנכנס לשם פעם ראשונה. או שנייה, במקרה שלי. מבנה ענק שלא רואים את סופו. להקיף אותו ישאב לכם את כל טיפות המיץ האחרונות בגוף. נכנסנו למשחק, היינו בעקרון ביציע שהיה מאוכלס גם באוהדי האורחים, אבל הרוב המוחלט היה של אוהדי מילאן. היה יציע די דומם כי מה לעשות שהיציע של השרופים היה בדיוק ממול בצד השני. מצד שני זה נותן אחלה זווית לראות את כל מה שהם עשו
. הם חשפו בערך 12 שלטים שונים שהם החליפו כל הזמן, עשו כמובן את הכוריאוגרפיה שלהם לפני המשחק, ועודדו במהלך 87 דק', עד שאנצ'לוטי התחיל לעשות שטויות ונמאס להם מהעובדה שמילאן משחקת ברוורס. על המשחק אין מה להגיד. מילאן-יובנטוס says it all. מילאן שלטה במשחק רוב מוחלט מהזמן אבל נכשלה לייצר יותר מדי הזדמנויות, יובנטוס בקושי תקפה אבל בדר"כ כשתקפה הייתה יותר מסוכנת ממילאן. ככה זה כשבמרכז ההגנה יושב פאבאלי, בעוד משחק קטסטרופלי לפנתאון. כשהכניסו את פאטו קיווינו לשינוי, קצת יותר מהירות וקצת פחות שקיפות בהתקפה שלנו, אבל האמת היא שבקהאם פשוט תרם למשחק של מילאן הרבה יותר.. הוא ייצר מצב אחד בשביל אינזאגי וחוץ מזה ומפאול שעשו עליו ולא נשרק לא באמת תרם. אח"כ גם רונאלדיניו נכנס במקום אינזאגי, והתרומה שלו למשחק הייתה איבוד של 6-7 כדורים. ותאקל מוצלח. זהו. הוא לא העביר מסירה אחת מדוייקת, במשחק שחור משחור. לדעתי. תשמעו. בפעם הראשונה שהייתי בסן סירו מילאן הפסידה, בפעם השנייה תיקו, פעם שלישית חייבת להיות נצחון. מתארגנת משלחת למשחק נגד רומא. מי בא?
אני רק יכול להיות שמח שראיתי את מלדיני פעם אחרונה לפני שהוא פורש. אגב, בנוגע לתור באצטדיון ובמוזיאון - אלא אם כן אתם ממש, אבל ממש שרופים של אחת משתי הקבוצות שמשחקות במגרש, זה באמת מיותר. 12.5 יורו לבן אדם על מוזיאון של שניים וחצי חדרים שהכל בו באיטלקית, ותור באצטדיון שזה הכל טוב ויפה - במיוחד כשנכנסים לחדרי ההלבשה - אבל שוב, אם אתם לא ממש אוהדים של אחת משתי הקבוצות זה פשוט לא יעשה לכם שום דבר. אגב, בחדר ההלבשה של אינטר יש תמונות קיר (כמו ציורי קיר, רק שזה מן תמונה.) של שחקני עבר. אחד מאלו שמודבקים שם הוא המנג'ר הנוכחי של מכבי נתניה.

ifa1111

New member
נחמד

מעניין היה לקרוא, ובהחלט לראות את מאלדיני ככה במשחקיו האחרונים זה לא דבר של מה בכך... נשמע בטון הכתיבה שלך השיפור במצב רוח מהרגע שעברתם לאיטליה.. ככה שנדמה לי שלא תכתיר את הנסיעה הזאת ככשלון. צר לי שלא הלכתם למשחק האדיר בסטפורד ברידג' ועוד יותר על האכזבה וההפסד הכספי (תהיה מוכן למאבק ארוך ועיקש עד שתצליח אם בכלל להחזיר את הכסף שבהחלט מגיע לך), אם זה טיפונת מנחם יש את הסיפור על האדם שקנה לפני הגמר אשתקד בין מנצ'סטר- לצ'לסי כרטיס ב5,000 יורו (משהו כזה) הגיע לשער והאור הירוק לא היבהב (למי שלא מכיר הכרטיסים לא היו נתלשים או מנוקבים אלא אתה מעביר במכשיר ואם הכל בסדר נדלקת נורה ירוקה ואתה רשאי לעבור) חזר, קנה מעוד ספספר כרטיס במחיר דומה ושוב האור האדום עומד בו ולא מתחלף (מי שעושה דברים כאלה תמיד ללכת עם הספסר עד לשער). בסה"כ זה מבאס ומעצבן והכל, אבל חלק מחוויות החיים הן גם חוויות כאלה..

KaiserDino

New member
זה לא מנחם

בן אדם שיש לו 10 אלף אירו לזרוק ככה ... הוא כנראה מישהו שלא צריך את הסימפטיה שלנו .

barakbl

New member
חוויה דומה מאנגליה עם סוף טוב.

אנחנו קנינו כרטיסים מאתר אחר, ב 430 פאונד, מה שהוגדר כקטגוריה 1 לאורך המגרש. אנחנו (אני וחבר שנסע איתי) נתנו כתובת של חברה כלשהי בלונדון שקרוב משפחה שלי הוא בעליה. הכרטיסים לא הגיעו, התקשרנו אמרו שיגיע מחר (4 ימים לפני) וככה כליום אמרו מחר, וגם הם השתמשו בחג של הבנק בשביל לתרץ את אי ההגעה, ביום האחרון של המשחק, כשהשעה היתה אחרי 1 בצהריים (השעה שלדבריהם הכרטסים כבר אמורים להגיע) התקשרנו עצבניים הם אמרו שהם בודקים מה קורה. אח"כ קיבלנו שיחה מהדוד שלי, מסתבר שהם התקשרו אליו ואמרו לו שהכרטיסים הגיעו רק בבוקר ולכן לא נשלחו, נתנו לו כתובת שאליה אנחנו צריכים להגיע. ב 2 בצהריים כבר היינו שם,אספנו את הכרטיסים שמחים ומאושרים, ומשם כבר הכל הלך חלק. שורה תחתונה, כשאתה קונה מספספרים,הפתעות יכולות לקרות, גם כאלה מאוד לא נעימות כפי שקרו לך, וגם כאלה לא נעימות (אבל פחות גרועות) כפי שקרו לנו. אגב, לזכותם יאמר, שהכרטיסים שלנו באמת היו במיקום מעולה כפי שהובטח לנו. היינו בקומה שניה, בשורה הראשונה, ממש על קו ה 16 של המגרש. מקום מעולה שרואים בו היטב את כל המגרש. בדיעבד, הייתי חוזר על החוויה שוב, למרות העלות העצומה,זו פשוט היתה חוויה מדהימה. מצטער בשבילך....

barakbl

New member
כמה תמונות לטעימה

לפני המשחק אוהדי ברסה מתחממים.

אני באמת מצטער בשבילך

ראיתי שכתבת הודעה אתמול והבנתי שחזרת ורציתי להגיב לך שתתחיל לספר.לפחות נהנית באיטליה ונפרדת מהאגדה,חבל שלא הלכת גם על המשחק של לאציו.

cobainos

New member
תודה על ההשקעה אח../images/Emo13.gif

בהחלט מעשיר ומועיל וגם נכתב בצורה מעניית שהעבירה מהר למרות שזה נראה כמו חפירה
. חבל לי שלא ניצחתם ספציפית במשחק הזה כדי שהייתם יוצאים קצת יותר מבסוטים אחרי כל הסיוט שעברתם בלונדון אבל העיקר שנהנית. בפעם הבאה שמישהו נוסע - יש לי ספק אמין וישראלי לכרטיסים באנגליה.

וואו ולחשוב שכמעט הצטרפתי אליכם :0

אמאל'ה לחשוב על מפח הנפש שהייתי עובר(הרי מילאן ומאלדיני פחות עניינו אותי) קודם כל גלעד מצטער שלא החזרתי לך תשובה על המסר. יום אחר כך פתאום גיליתי קורס של שדרנים וכתבי ספורט,שהתחיל כבר,ורצתי 24\7 בשביל להרשם. ועד שהצלחתי פתאום באו 2 שיעורים,ולגמרי שכחתי מההצעה שלך. בדיעבד,טוב שלא הלכתי על זה,כי הייתי מפסיד מהקורס,ואז באמת לא היה לי צ'אנס להרשם אליו. מצד שני,אם הייתי עושה את זה כמו שתכננתי,היה אומנם יוצא יקר. אבל הייתי תופס את קבוצתי האהובה(1) מנצ'סטר נותנת הצגה ענקית בהייבורי ועולה לגמר. תופס משחק ענק בסטמפורד ברידג' עם השער הכי יפה שהייתי רואה אי פעם במגרשי הכדורגל,וגם דרמה ענקית. תופס את המשחק האחרון של מאלדיני,ובדרבי של איטליה,בכל זאת מילאן-יובה ותופס את קבוצתי האהובה(2) לאציו לוקחת גביע בדו קרב פנדלים מותח. בשבוע אחד כל זה,יותר ממה שבן אדם יכול לבקש...אבל אולי שנה הבאה :) בכל מקרה שמח שנהינתם למרות הכל,אל תפסול שיתוף פעולה איתי בעתיד,ואם יבוא לך שוב דבר כזה או רעיון כזה או אחר,תעדכן אותי במסר או בSMS

ifa1111

New member
לא הייתה לי כל כוונה

ודאי ששמתי לב לדיון הדי נמוך שהיה פה לא מזמן פחות או יותר באותו נושא.. אני רק רוצה לודא שאכן יש פה יהודי אוהד לאציו...

אולי יש כמה חדשים

כי אני בטוח ב-90% שלאונרדו היה אוהד של יובה לפני שנה וחצי.

למעלה