טוב, נו גם אני הגעתי לכאן...

טוב, נו גם אני הגעתי לכאן... ../images/Emo13.gif

בהמלצתו של אנא RF.... בכל מקרה.... זקוק לייעוץ... יש לנו זוג חברים שעבר לגור בביתם החדש.... היא... רוצה חתול\חתולה מאוד מאוד.... ואני קפצתי על המציאה... מתנת חנוכת בית : חתול\חתולה ! התייעצתי עם האבא העתידי וקיבלתי אישור להביא להם את הילד החדש...כהפתעה (נעימה ביותר) לאמא העתידית. אז... כמה שאלות במיטוטא ממכם... 1. מה ההבדלים המהותיים בין גידול זכר לנקבה ? (בהנחה שהם יעברו עיקור\סירוס) במחינה התנהגותית, חברתית, בריאותית... אם יש כאלו ? 2. איפה אפשר לראות ולאמץ חתולים קטנטנים ? (אני זוכר שבזמנו נסענו לאמץ חתול מהמכלאה שב... נו, איך קוראים לזה, שם... ליד כפ"ס, ותהליך האימוץ דרש קצת הליכים שלקחו זמן ובדיקות התאמה שאיני בטוח שיש לי את הזמן עבורם). אני רוצה חתולים קטנים, ואני מאוד אשמח אם זה יהיה עד יום שישי... 3. איפה ישנה חנות שמתמחה במכירת חתולים, במידה ולא אצלח למצוא משהו שימצא חן בעיננו ? 4. האם אפשר לקבל רשימה של חיסונים שנזקקים לפעוטים מגיל 0 ועד בכלל ? מחכה... ותודה...
השדון

musmus

New member
תשובה חלקית

אם אתה גר באזור כפר סבא יש אפשרות ללכת לצער בעלי חיים כפר סבא אין לי טלפון. ראה קישור לעמותה למען החתול. נמצאת בגן חיים(בקרוב עוברת למקום אחר אז נא להזדרז) הליך האימוץ לוקח זמן לדעתי משום שהם רוצים לוודא שהחתול יימצא בידיים טובות אבל איני בטוח פרסם בפורומים של החתולים בנענע ובוואלה(נמצאים בקטגוריית בידור ופנאי בשני האתרים ראה גם באתר של לילך) שאתה מחפש גורים ובטוח יוכלו לעזור לך חיסונים: בגיל חודש וחצי חודשיים חיסון זמני כעבור חודש חיסון נוסף. ואחרי כן כל שנה עיקור סירוס בסביבות גיל חצי שנה. צריך גם מפעם לפעם תילוע(טיפול נגד תולעים)

musmus

New member
הנה האתר של לילך.

אבל הוא לא עובד בשניה זאת אולי אחכ יהיה טוב יותר

**לילך**

New member
החלטת על מתנה מצויינת

באיזה איזור בארץ אתה גר? המיע הזה יקל את ההפניה למקור חתולים לאימוץ. 1. בחנות חיות - בשום פנים ואופן לא !!!!!! 2. לגבי אימוצים , יש המון עמותות שבהם אתה מאמץ חתול שכבר עבר את החיסונים הראשונים ועיקור/סירוס , כמו העמותה למען החתול. 3. יש הרבה פורומים לחתולים וחיות מחמד ברשת , מתפרסמות בהם הודעות רבות למסירת חתולים לאימוץ. 4. אני מצרפת לינק ל לוח לאימוץ חתולים. 5. תדבר עם וטרינר בשם דניאל שיש לו כמה חתולים לאימוץ (ותוכל לשאול בנתיים גם על חיסונים) - הטל של דניאל: 052-211888 (זה לא פרסום , אישית לחתולים שלי יש וטרינר אחר שאנחנו נאמנים לו כבר חמש שנים). 6. תנסה לדבר גם עם דרור: 682737-052 שיש לו מידע על כמה חתולים לאימוץ. או עם פקח בשם אבי של מכלאה באיזור מודיעין שיש להם הרבה חתולים שיורדמו תוך כמה ימים אם לא יאומצו - 359654-053

טל קר

New member
better safe than sorry

קודם כל, כשאתה לוקח ממכלאה, זה אולי לוקח זמן, אבל אתה בטוח שהחתול בריא, עבר בדיקות וכו´. אז לא יקרה כלום אם תדחה את הבאת החתול בשבוע, למען הבטחת חתול בריא. תאר לך את עוגמת הנפש היגון והצער שיכול להגרם אם תביא חתול "מתנה" שימות תוך זמן קצר (כי הוא לא עבר את הבדיקות הרפואיות ונושא איזו מחלה וכו´ וכו´) , או יזרק לקיבינימט כי היא רק חשבה שהיא רוצה חתול. רשימת החיסונים נמצאת אצל הוטרינר. מתקשרים ושואלים. אני יכולה להמליץ גם למטרת שאלות וגם למטרת השגת גורים (שזה גם יהיה להצלת חיים) להתקשר לוטרינר שלי, שמו דניאל 052-211888 ושאל על גורים לאימוץ. שניכם תשמחו על כך. אגב, לא ידוע לי על הבדל מהותי בין גידול זכר ונקבה כשהם מעוקרים, אבל יש הבדל מהותי בין גידול חתול אחד לשניים, לטובת השניים. חתול דורש תשומת לב, אם שני החברים שלך אנשים עובדים, כדי שהחתול לא ישתעמם/יהרוס את הבית משעמום/ יהיה אומלל ויילל כל הזמן לתשומת לב, אני מציעה לברר את האפשרות להביא שני גורים חמודים שישמחו לבב כל בן אנוש. בדוק! לגדל שניים זה יותר קל מלגדל אחד, דורש פחות תשומת לב, חתול אחד מלמד את השני לעשות צרכים בחול וכו´. אגב, כשאתה מביא חתול "מתנה" אל תשכח לדאוג שיהיה את כל המסביב. ארגז חול, ואוכל לגורים, וכלי שתיה, וכלי אוכל, וכלוב נשיאה. חתול זו התחייבות לכל החיים (שלו), ולא רק צעצוע.

Been there Done that....

הציוד כבר ישנו ומחכה לחתול הזוכה... והוא יזכה בבית מדהים עם הורים מדהימים. או.קיי.... אז קודם כל תודה לכוווווולם...
דיברתי עם דניאל... השארתי מספר סלולרי כי מחר כל החתולים עוברים למשמרת אצל מישהי בפ"ת... (מישהו מכם ?) ואוכל לראותם שם... אני אמשיך במקביל לחפש עוד חתולים ברשת ובעיתונות...
תודה לכולם.
השדון

למעלה