טוב...משעמם אז סקר קטן....

dontthink

New member
טוב...משעמם אז סקר קטן....

כמה חתולים יש לך בבית? כמה חתולים היית רוצה שיהיו לך בבית? לכמה חתולים מצאת בית? האם קרה לך שהבן/בת הזוג שלך התעצבן/ה עליך בגלל שאת/ה אוהב/ת את החתול יותר ממנו/ה? האם את/ה מאכיל/ה את החתולי רחוב שליד הבניין שלך? האם יש לך בבית ספרים על חתולים? האם קיבלת פעם שריטה רצינית ממש מחתול? האם יש דבר שאת/ה אוהב יותר מחתולים? האם את/ה חושב/ת כמוני ש"לולב" זה החתול הכי חמוד שנראה בפורום???

dontthink

New member
אני ראשון

כמה חתולים יש לך בבית? חתול אחד מקסים כמה חתולים היית רוצה שיהיו לך בבית? כמה שיותר לכמה חתולים מצאת בית? לשני חתולים מדהימים האם קרה לך שהבן/בת הזוג שלך התעצבן/ה עליך בגלל שאת/ה אוהב/ת את החתול יותר ממנו/ה? כן חברה שלי לשעבר האם את/ה מאכיל/ה את החתולי רחוב שליד הבניין שלך? כן יש להם פינת האכלה שבניתי להם האם יש לך בבית ספרים על חתולים? יש לי שמונה ספרים על חתולים האם קיבלת פעם שריטה רצינית ממש מחתול? כן..החתול שלי נבהל מרעש כשהחזקתי אותו והוא שרט לי את השפה. האם יש דבר שאת/ה אוהב יותר מחתולים? פעם חשבתי שמוזיקה...אבל למעשה לא. האם את/ה חושב/ת כמוני ש"לולב" זה החתול הכי חמוד שנראה בפורום??? אני אישת חושב שזה החתול הכי חמוד שראיתי....לאכול אותו.

JeTfIrE

New member
הייתי רוצה לענות...

אבל....אין לי חתול!!!!!!!(ביעוס רצח בגיל טיפש עשרה צריך איזה כדור שיער לידך...)

Benjamin Turner

New member
נו טוב

זה יותר מענין מהדו"ח במיקרו
כמה חתולים יש לך בבית? שני חתולים (וכלבה) כמה חתולים היית רוצה שיהיו לך בבית? עוד אחד ספציפי (רמז: הוא לבן, ונמסר אתמול) לכמה חתולים מצאת בית? ל-5 האם קרה לך שהבן/בת הזוג שלך התעצבן/ה עליך בגלל שאת/ה אוהב/ת את החתול יותר ממנו/ה? אהם, לא, אבל זה אולי כי לא היה לי מצב של בן זוג משמעותי+חתולים (הגוריים שלי אצלי רק חצי שנה). לוסי (ה
ה), לעומת זאת, זה סיפור אחר
האם את/ה מאכיל/ה את החתולי רחוב שליד הבניין שלך? לא. אני גרה בדירה שכורה וזה לא נראה לי אחראי. האם יש לך בבית ספרים על חתולים? יש איזשהו ספר שקיבלתי במתנה מהשומר בסופר (אל תשאלו), אבל זה סתם ספרון למתחילים האם קיבלת פעם שריטה רצינית ממש מחתול? לא משהו שהצריך טיפול רפואי, אבל איינג'ל כיסח לי את הצורה אתמול (לא שלא הגיע לי-הוצאתי אותו מהכלוב באוטו של סער, ליד גור כלבים
) האם יש דבר שאת/ה אוהב יותר מחתולים? כן, כלבים. וגם את המשפוחה המקסימה שלי, ואת החברות. האם את/ה חושב/ת כמוני ש"לולב" זה החתול הכי חמוד שנראה בפורום??? סורי, אצלי איינג'ל ישאר כנראה תמיד במקום הראשון
עם זאת, התמונה המפורסמת מלאת ההבעה שלו פשוט ממיסת

YulaShpil

New member
רגע לפני שאני זזה:

כמה חתולים יש לך בבית? ==> 1 כמה חתולים היית רוצה שיהיו לך בבית? ==> 2 לפחות
לכמה חתולים מצאת בית? ==> 0, כי פשוט לא הגעתי לסיטואציה הזו... האם קרה לך שהבן/בת הזוג שלך התעצבן/ה עליך בגלל שאת/ה אוהב/ת את החתול יותר ממנו/ה? ==> כן!!! זוגי הוא איש של כלבים, אין מה לעשות... אך למרות שהוא לא מוכן להודות בכך בפומבי, אני יודעת שעמוק בפנים הוא אוהב חתולים. האם את/ה מאכיל/ה את החתולי רחוב שליד הבניין שלך? ==> לעתים, כי אני לא תמיד בבית... אבל יש עוד מאכילים מהבניין ומהבניין השכן, כך שאין דאגות. גם החתולים לא דואגים... האם יש לך בבית ספרים על חתולים? ==> כמובן! הספר האהוב עלי הוא ספר באנגלית על חתלתולים ואיך לטפל בהם, ויש שם תמונות מ-ד-ה-י-מ-ות!!! האם קיבלת פעם שריטה רצינית ממש מחתול? ==> כן... לפני כשנתיים החתול שלי החליט שהוא לא משתף פעולה בקציצת ציפורניים, ובזמן שתפסתי לו רגל שניה לקיצוץ הוא ניסה לדחוף לי את היד עם הרגל שממש לפני קצצתי! מלבד ציפורניים חדות לפני קיצוץ, זה הדבר הכי חד שיש!!! עד היום יש צלקות
האם יש דבר שאת/ה אוהב יותר מחתולים? ==> ההתמכרות השניה, כמובן, שוקולד... האם את/ה חושב/ת כמוני ש"לולב" זה החתול הכי חמוד שנראה בפורום??? ==> דווקא לא. יש לי חולשה לאפורים/כחולים... מקווה שעזרתי לשיפור ההתוודעות בפורום...

dontthink

New member
שאלת החתול המסורס מכוונת אליי?

אם כן אז זה בגלל שאני לא מרגיש שאני יכול לקבוע לבעל חי אחר לגבי הסירוס שלו...מי אני?...אלוהים???...אפילו שאני נתתי לו בית חם... הוא יעבור סירוס וכל זה בשביל שהוא לא ישתין או יילל לי בבית???!!!? מה הוא פאקינג בובה??? לא לקחתי משחק הבייתה...לקחתי יצור חי ..טורף...טורף שמסמן את הטריטורייה שלו...הייתי מודע לזה כשלקחתי חתול...אז אני לא אעשה לו כל מיני ניתוחים כדי "לשפר" את האופי שלו כביכול....עדיף כבר לא לקחת חתול....כמו שלא הייתי רוצה שיסרסו אותי אני לא אסרס את החתול שלי.

טוטסי

New member
נראה לי שפיספסת את המטרה העיקרית

של הסירוס. ההמלצה החמה על סירוס ועיקור חתולים אינה למען נוחות בעליהם, אלא כדי שלא יהיו גורים. החתול שלך (בהנחה שהוא יוצא החוצה) מעבר חתולות אחרות, ואז נולדים גורים שבחלקם הגדול מתים ביסורים מרעב, מצמא, ממחלות, ממכוניות.... יש כל כך הרבה חתולי רחוב אומללים, ועדיף שהם יתרבו כמה שפחות. לכן, אם החתול שלך יוצא החוצה, מומלץ מאד בכ"ז לסרסו.

ronagg

New member
מה זה מה זה? ...

זאת השקפת חיים לא נכונה... כי למה שלא יסרסו אותך? ..מה זה רע? ..לא בצחוק אני באמת מתכוונת, כי המון נשים..עוברות עיקורים אחרי כמה ילדים,..וזה לגיטימי? זה בסדר? .. אז למה שגברים אחרי שיש להם כבר ילדים לא יעברו סירוס? אחרי הכל זה לא פוגע בתפקוד המיני... בכלל בארה"ב..זה הרבה יותר מקובל מפה..הם פשוט מבינים..יותר.. עיקור אישה זה כן טיבעי? .. ועכשיו לגבי החתול.. בגדול זו אותה השקפה... רק שחתול עוד פחות מבן אדם..יכול להביא הרבה, אבל הרבה צאצאים.., להדבק ממחלות תוך כדי ריבים עם חתולים אחרים... או למות מזה.. אם הוא נעול בבית תמיד ולא מפריע לך...הסימונים שלו..אז אין סיבה לסרסו..אבל מניסיוני...עדיף..בשל כל סיכוי,וגם להארכת חייו ולאיכות חיים לסרסו.

חמוד, לך תיקח כוס מים ותרגע בינתיים

אני אספר לך שחתול לא מסרסים בשביל לשפר את האופי שלו, אלא מסיבות אחרות דווקא חתול לא מסורס שמצליח לצאת מהבית יעבר חתולות שימליטו גורים שיתווספו למספר הרב ממילא של גורים, חתול לא מסורס עלול ללקות בסוגים שונים של סרטן, כמו סרטן האשכים למשל... ודרך אגב את מי החתול שלך טורף?

Nיה

New member
קרה לך פעם שממש רצית משהו

ולא יכולת לקבל? למשל, שממש, אבל ממש רציתי להשתין, ולא יכולת ??? או שנורא רצית לישון, ולא נתנו לך ? זוכר כמה סבל ועינוי זה ? זה בעצם מה שאתה עושה לחתול שלך. לקחת חיה עם צרכים גופנים מסויימים, שמת אותו בבית שלך, נתת לו אוכל ומשחקים, אבל לפתע אתה נכנס למוד צדקני ולא מוכן לסרס אותו. עד כאן. פתאום זה לא בסדר להתערב בטבע. פתאום זה לא מוסרי. שהוא יסתובב בדירה שלך, מיוחם בכל תא בגופו, מת לזיין, אבל לא יכול כי אתה, בתור לא אלוהים, נועל אותו בדירה ומונע ממנו צרכים גופניים. זה בסדר כנראה...

גלי®

New member
והנה התשובות שלי:

כמה חתולים יש לך בבית? נכן לעכשיו - 6 , אבל המספר "נזיל" להפליא...:)) כמה חתולים היית רוצה שיהיו לך בבית? לא חשבתי על זה אפ'פם... מה שבא, ברוך הבא... לכמה חתולים מצאת בית?- אחרי שלושים הפסקתי לספור... האם קרה לך שהבן/בת הזוג שלך התעצבן/ה עליך בגלל שאת/ה אוהב/ת את החתול יותר ממנו/ה? - בן הזוג שלי ? בחיים לא... הוא אוהב את החתולים שלי לפחות כמו שאני אוהב אותם... האם את/ה מאכיל/ה את החתולי רחוב שליד הבניין שלך? - ברור... איך אפשר ללכת לישון שבע, בידיעה שיש שם מישהו רעב בחוץ ? האם יש לך בבית ספרים על חתולים? - בטח... האם קיבלת פעם שריטה רצינית ממש מחתול? - אחת ? אני כולי נראית כמו פרסומת לפולידין...:))) האם יש דבר שאת/ה אוהב יותר מחתולים? - קשה לי לחשוב על משהו שאני אוהבת יותר מהבעלי-חיימים שלי... האם את/ה חושב/ת כמוני ש"לולב" זה החתול הכי חמוד שנראה בפורום??? כאילו, דהההה.... שאר שלושת המומינים לא פחות חמודים..:))))

dontthink

New member
לכל המגיבים

מן הסתם שהחתול שלי הוא חתול בית ולא יוצא החוצה....מה נראה לכם שאני עד כדי כך טיפש ואתן לו לעבר חתולות ושגורים מסכנים ימותו ברחוב?

Usagi

New member
../images/Emo54.gifשלי../images/Emo23.gif

כמה חתולים יש לך בבית? אחד - בי כמה חתולים היית רוצה שיהיו לך בבית? אחד - אבל יהיה נחמד אם לבי יהיה חברה אמיתית לכמה חתולים מצאת בית? 0 האם קרה לך שהבן/בת הזוג שלך התעצבן/ה עליך בגלל שאת/ה אוהב/ת את החתול יותר ממנו/ה? האם את/ה מאכיל/ה את החתולי רחוב שליד הבניין שלך? כן האם יש לך בבית ספרים על חתולים? לא האם קיבלת פעם שריטה רצינית ממש מחתול? כן בטח האם יש דבר שאת/ה אוהב יותר מחתולים? כן האם את/ה חושב/ת כמוני ש"לולב" זה החתול הכי חמוד שנראה בפורום??? לולב אכן חמוד ומתוק אבל לא הכי חמוד שאני חושבת שנראה בפורום - כמובן ש-בי החתול שלי הוא הכי חמוד ויפה ומדהים שנראה בפורום

למעלה