טוב מצטער מכל מי שנפגע מהומור נוקב

• פותח הנושא IC4
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

IC4

New member

בעצם זה לא שאלה הומוריסטית אלא רק מקורה בהומור אבל זה פשוט יותר מדי מענין אותי בשביל לא לשאול (מה לעשות, אני אדם חסר בושה כשזה נוגע לסקרנות) is it legal to masturbate in a train? assuming the train is empty, for that matter?

reshef

New member
עד כמה שידוע לי זה לא חוקי

בעצם זה לא שאלה הומוריסטית אלא רק מקורה בהומור אבל זה פשוט יותר מדי מענין אותי בשביל לא לשאול (מה לעשות, אני אדם חסר בושה כשזה נוגע לסקרנות) is it legal to masturbate in a train? assuming the train is empty, for that matter?
זה נקרא "התערטלות בפומבי", ותלוי בנוסעים שיושבים איתך ברכבת זה גם יכול להיחשב כ"הטרדה מינית". לגבי כשהרכבת ריקה אין לי מושג.

IC4

New member
אבל זה לא פייר !

זה נקרא "התערטלות בפומבי", ותלוי בנוסעים שיושבים איתך ברכבת זה גם יכול להיחשב כ"הטרדה מינית". לגבי כשהרכבת ריקה אין לי מושג.
אבל זה לא פייר !
יש שם תמיד עלונים של רבי מילובביץ´! זה גירוי ! איך הם מצפים שאני לא אעשה ביד?!?

oren*

New member
אם הרכבת ריקה ואין סיכוי שאף אחד

אם הרכבת ריקה ואין סיכוי שאף אחד
יתפוס אותך, אז שאלת החוקיות בעצם לא קיימת. גם לעשן גראס זה לא חוקי ובכל זאת אנשים עושים זאת בבית הפרטי שלהם. יש הרבה סיפורים על מגע מיני ברכבת ובאוטובוס, בחורות שירדו לבחורים ודברים בסגנון הזה כך שהדברים לא בלתי אפשריים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה