טוב כמו שהרבה ממכם ראיתם בשירשור.

faith2

New member
טוב כמו שהרבה ממכם ראיתם בשירשור.

רציתי פשוט שההודעה לא תיבלע, בשבוע האחרון כפי שראתים בכלל לא נגבתי בפורום, הייתי בהתלבטויות על מי להמליץ להמשך דרכו של הפורום. למרות שכבר היה בדעתי שם, רציתי להיות בטוחה. מי שדיברתי איתה להמשך דרכו של הפורום- היא אחת הגולשות היותר וותיקות, היותר איכפתיות, והיותר טובות של הפורום. תאמינו לי לא תתבאסו
אני כבר מכאן לא יכולה להשקיע בפורום כמו בתקופה שהייתה תלמידץ תיכון, היום זה כבר עתודה- אוניברסיטה, חוזרת כל יום בשעה 5 ויוצאת לעבודה שלוש פעמים בשבוע- מה שמותיר לי סוף שבוע- שזה לא מספק כלל את צורכי הפורום!! תאמינו לי שלא פעם, ולא פעמיים שקלתי לעזוב (רק את הניהול!!)...פשוט אף פעם לא היה לי את האומץ להרים טלפון למשרדי תפוז ולאמר להם שאני עוזבת פרוייקט שלקחתי על עצמי....אבל זה לטובה של הפורום, באמת!!! אני לא עוזבת אותכם, אני מבטיחה! פשוט כמנהלת נורא קשה לי להיכנס לכאן עם כל האחריות, אוהבת מאוד!!! מאוד!!!

Tinkerblack

New member
רותמוש ../images/Emo24.gif

כאן בלונדה ומייגן ואנחנו אוהבות אותך מאוד ומאוד עצובות שזאת החלטתך הסופית אנחנו מבינות אך מאוד עצובות שזה כך אנוחנו מקוות שתצליחי באוניברסיטה ותמשיכי לבקר כאן יותר הרבה מתות עליך עם כל הלב והנשמה בלונדה ומייגן

faith2

New member
כזאת מתוקה../images/Emo13.gif

אני אמשיך לרחף לכם כאן...
אתן לא תתגעגעו יותר מדי
ותודה מתוקות!!! אני מחכה לעידני- עידנו'ש, שתהיה במסנג'ר שלח לי הודעה....

קטרפי

New member
אבל אין לי ../images/Emo4.gif../images/Emo110.gif

שלחתי לך מסר אבל משום מה את לא עונה עליהם....

faith2

New member
אה?

התיבה שלי בסדר גמור....ארני מקבלת מסרים באופן שוטף. אתה בטוח הבעיה לא אצלך?? טוף אני אשלח לך מספר אי סי

קטרפי

New member
שנייה לפני שאת עוזבת ../images/Emo110.gif

ליעל פה הייתה בקשה קטנה לחסום אותי אז אם את יכולה רק לטפל בזה.... לפרטים נוספים לפנות רק אליה

faith2

New member
הינה אתה!!!!

כן כן שמעתי על הסיפור...בוא למסנג'ר אני רוצה פרטים
אני כעוסה עלייך- חוצפן שלי
יעלי, סלחת לו?

YaEloNeT

New member
בחיים לא.../images/Emo184.gif|לירון|../images/Emo23.gif

בכנות, את היית סולחת על דבר כזה? אני בספקות. זה כבר עבר את גבול המריבות הרגילות והמטופשות שתמיד יש לי איתו =/

MI§§ING

New member
רותם

אני מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך הדרך וגם אם את פורשת מהניהול את תמיד מוזמנת להמשיך ולכתוב בפורום אני רוצה להודות לך על זה שלקחת על עצמך לנהל את הפורום והתמדת בניהול גם אחרי שלירז עזבה ואני לא חושבת שיש כאן מקום לשפוט אותך, את היית כנה איתנו ואני באמת מעריכה אותך אז שיהיה בהצלחה ומקווה לראות אותך פה!

קרניjack

New member
העיקר תבקרי אותנו.רגע מי המנהל החדש

???? הרי פורום בלי מנהל זה...פורום?

faith2

New member
אל תדאגי../images/Emo13.gif

המנהלת הבאה שלכם רק צריכה לעבור ראיון... ומי שתמשיך לנהל אותו- היא ללא ספק המתאימה ביותר, אל תהיו חמדנים, אל תנסו לקחת את זה ממנה- סמכו על השיפוט שלי....ותנו לתפוז להחליט
בהכרותי בפרוומים אחרים, הגולשים פשוט עוטים לנהל את פורום, שזה כבר מתבצע בצורה כל כך מגעילה. אני סומכת עליכם, שתהיו טובים

קרניjack

New member
יש לי שאלה לגבי הראיון

(אני מנסה לפתוח פורום)- מה בדיוק יש בראיון הזה? מה שואלים אותך? לפי הראיון לא חייבים לקבל כל אחד? צריך לנסוע לאנשהוא? תודה

faith2

New member
צריך,

לנסוע למשרדים של תפוז ברמת גן. ותאמת אני לא ממש יודעת. שאני התחלית להיות מנהלת, עדיין לא היו את הראיונות. רק אחריי שנה שהפכתי למנהלת, הוזמנתי יחד עם שאר הפמנלים לפגישות אישיות. (ההקפדה על מנהלים החלה רק לפני בערך שנה וחצי).

למעלה