טוב, יש לי רק דבר אחד להגיד!

טוב, יש לי רק דבר אחד להגיד!

זהו וידואי קטן שלי ואולי אני אוכל לקבל עצות...- אני ממש מחבבת את המדריכה שלי (לא אני לא לסבית) ורוצה שניהיה חברות, אבל היא ממש לא שמה עלי, חוץ מהחוג היא לא מיתיחסת אלי בכלל, וניראה לי שהיא דלוקה על אבא שלי... ~מתוסקלת~

tairon

New member
פיצפיצון <אחלה שם>..אל תהיי

מתוסכלת... אני מניח שהמדריכה שלך אולי לא שמה לב לרצונות שלך ולכן לא מודעת... אולי מוטב לספר לה על מה שאת חושבת עליה.. להפסיד הרבה אין...

טוב...../images/Emo105.gif אל תיתיחסו לצפרדע...

תודה,יש עוד עצות??? אני ממש ממש! מתוסכלת פה! זה הורג אותי! דרך-אגב: אין אפילו רגע אחד שאני לבד איתה כך שאני ממש לא יכולה להגיד לה... אל תיתיחסו ל"חתימה" המטופשת שלי...-

תלתלית

New member
לדעתי יש לך אחלה חתימה.

ואני חושבת שאת צריכה לדבר איתה. זה לא אומר שאת הולכת להביל אותה או משהו, את מתקרבת אליה בדרכך הפצפונית לאט ורואה מה המצב איתה. אם את בחוג נגינה תוכלי לנגן לה משהו, אם זה קשור לספורט לעבוד איתה על תרגילים , לא יודעת . בכל אופן אני חושבת ששוה לך לנסות.. אם לא יועיל, לא יזיק. ועוד יכולה לצאת מכאן חברות נעימה. אני בקשר עד היום עם מישהי שהדריכה אותי בחוג ואפילו עשיתי בייבי סיטר לילד המתוק שלה... בהצלחה....

סתקלו...

אני אגלה לכם באיזה חוג אני כדי שאולי תוכלו לעזור לי יותר- אני בחוג רכיבה על סוסים, ואני רוכבת בקבוצה כך שאני לא יכולה לבקש תרגילים מסוימים (יהרגו אותי!)...

purejoy

New member
את יכולה ...

פשוט להתעניין לגבי תחומי הרכיבה בכך שאת שואלת אותה, אני מאמינה שאת מבינה פחות או יותר בתחום של סוסים, תנסי להתקרב אליה ע"י התענינות בנושא הרי בשביל זה היא מדריכה, זה יכול להצליח. ואל תשכחי שהכי חשוב שתיהי את עצמך. בהצלחה

תודה לכולם-תיכנסו שניה...

טוב אז, תודה לכולם! עם יש עוד הצעות בבקשה תישלחו לי מסר...תודה!!!

למעלה