טוב טיול ספונטני לסקוטלנד יוצא לדרך, המלצות?

rustynail

New member
טוב טיול ספונטני לסקוטלנד יוצא לדרך, המלצות?

בעיקרון אני נוסע לגלזגו ליומיים לתערוכת וויסקי ומשם אני זורם, מסלולים מומלצים? מישהו עשה טיול מזקקות בסקוטלנד? יש לי טווח של בערך שבוע... וכמובן מה הן דרכי ההגעה המומלצות לסקוטלנד ובסקוטלנד? ולגלזגו בפרט.. כנראה שאני לא אבקר באיילה הפעם ונדחה את זה לטיול מאוחר יותר תודה מראש, בין העוזרים יוגרל ריח הבוקר של "אין חיה כזו" לאחר סשן טעימות לגבולין 16 וטאליסקר 18, ארוחת בוקר של אלופים...

cloclo

New member
איזה כיף. ../images/Emo13.gif

אתה רוצה בהכרח מסלולי טיולים ומזקקות? כי גלזגו עיר נהדרת ויש המון מה לעשות בה בלי קשר לוויסקי. בקשר למסלולים וכו', אתה יכול להתייעץ עם עירא וגיא שבדיוק חזרו משם.

Pint of Ale

New member
כמה המלצות לאיזור

המזקקה הכי קרובה ונגישה, בפרברי גלזגו: אוכנטושן (נסה את ה3 WOOD). יש כמה אטרקציות בעיר עצמה אבל עדיף לצאת לטבע. אתה יכול לקחת רכבת לגדה הדרומית של לוך לומונד (תחנת Balloch) ולטייל באיזור, זה לא רחוק. יש טירה נחמדה בDumbarton, גם לא רחוק מגלזגו. האי הקרוב: האי BUTE, רכבת מגלזגו לWemyss Bay (כ40 דקות נסיעה) משם מעבורת של 35 דקות שמגיעה לעיר הראשית והיחידה Rothesay, באי יש אפשרות לעשות כמה מסלולי הליכה. אדינברו זו רק שעה נסיעה ברכבת, גם לא רחוק, יש את הטירה, הROYAL MILE, חנויות וויסקי, פארק ברחוב הראשי ועוד. לא חסר מה לעשות...

למעלה