טוב חברים...

דורן מ

New member
טוב חברים...

אני רואה שלא אכפת לכם בכלל ושאתם לא משתפים פעולה ואני בתור אחת שבאמת אוהבת את נימרוד ואכפת לה מה הוא עושה בקריירה שלו הסתובבתי קצת בפורומים ואתרים והנה לכם קצת פרטים על נועם פנחסוב הבחור שאיתו עובד נימרוד עכשיו! נועם מופיע המון בכל מיני פאבים בתל אביב אני יודעת שהייתה לו אתמול הופעה איפשהו ואני חושבת שגם נימרוד היה שם ומין הסתם שהוא יהיה בהופעות שלו כי הם עובדים יחד!! אז בוא נלך להופעות שלו אולי!? ואז נפגוש את נימרוד ונוכל לדבר איתו ולהכריח אותו שיתחיל קצת להופיע הנה בלוג שפתחו לנועם בנענע עם קצת תמונות שלו וזה נועם אה ויש גם קומונה כאן בתפוז תעשו חיפוש קומונות ואז נועם פנחסוב או שתחפשו בגוגל נראה לי הכי קל אוהבת!

LIRONSH100

New member
אוקיי תשיבי...

אני מהצפון וזה בעיה בשבילי להגיע לת"א כי אם אז אני נוסעת לפחות עם מישהי וזה בערך 100 שקל נסיעות (רכבת...) ויש לי בעיה איפה לישון (כי אין לי דרך לחזור לבית..) אם היה משהו באיזור אז בכיף אבל זה רחוק!!! (נ.ב אני במחשב של אח שלי המחשב שלי התקלקל והוא 23 שעות על המחשב וסוף סוף יש לי אותו קצת (אבל עד שבועיים מגיע המחשב החדש שלי (מה שמעקב אותו זה כל מיני תוכונות..)אז בגלל זה אני עפם פחות נוחחות...

p p p o o o

New member
תקשיבי..

אם כל הכבוד אני לא חושב שאכפתיות קשורה לעניין. ברור שמעניין אותנו מה נימרוד עושה בימים אלו אך להיכנס לעומק מעשיו ולהכריח את עצמנו להקשיב לזמר שקשור באופן זה או אחר לנימרוד יש מרחק רב. אנו אוהבים את נימרוד ובגלל זה אנחנו פה , אך זה לא בהכרח שנאהב גם את הזמר עליו את מדברת. יפה מאוד ובאמת כל הכבוד שהבאת לנו פרטים על נועם ואנו באמת מודים לך אך אני חושב שזה לא רלוונטי להרבה מאוד גולשים פה בפורום מאחר והפורום הזה הוא לנימרוד ולא לזמר שנימרוד תומך בו. בכל אופן אני אישית אשמח שתעדכני פה בעוד פרטים על הפרוייקט המדובר!

דורן מ

New member
אממ או קיי

אני לא אמרתי שאתם צריכים לאהוב אוותו ונימרוד לא תומך בו! נימרוד מקליט איתו אלבום!!!! אני לא אומרת שאתם צריכים לאהוב אותו אבל קצת התעניינות אתם יכולים להראות תראו אומנים אחרים שמפיקים דיסקים לאחרים איך מדברים על זה אולי הם מחכים עם זה עדיין ושומרים את זה בסוד אני לא יודעת.. אבל אנחנו יכולים להראות עניין והנה עידכונים על נועם עלה ברשת שיר שהוא נראה לי כתב לאיזו זמרת בשם דניאל אתם מוזמנים לראות

firbi

New member
עם כל הכבוד

לא נראה לי הבנת למה עידן התכוון.....בכל אופן אני הבנתי אותו ואני מסכימה איתו. תכל'ס זה לא פורום של נועם ולכן לדעתי זה לא רלוונטי לדבר עליו פה למרות שנימרוד מקליט איתו אלבום! זה עניין של נימרוד לא שלנו... אל תכפי על אנשים את נועם אם את רוצה את יכולה לפתוח לו קומונה או פורום...

M I S T E R Y

New member
מה זה השטויות האלה?!!?!?!?!!?!?!?!?

קודם כל, זכותה לדבר על כל זמר בעולם שהיא רוצה גם בפורום של נימרוד ואין לאף אחד פה זכות להגיד לה לא לכתוב פה, גם אם זה לא מעניין אף אחד.זכותה להתבטא!!! את האמת אני מכירה את נועם די אישית הוא בנאדם נחמד מאוד, המוזיקה שלו לא הכי מעניינת אותי אבל אין לי בעיה שתכתבי פה ואני ילחם על זה שכל אחד יגיד מה שהוא רוצה. מעבר לזה אין מה לצפות שנצליח לחיות את הפורום או להשוות אותו לפורום של זמרים אחרים,אתם צריכים להבין שנימרוד לא פעיל- לא מופיע, לא מוציא תקליטים, לא מדבר,לא פעיל בפורום-כלום... אין מה לצפות שנמשיך לכתוב פה ונמשיך לדבר רק עליו-באיזה שהוא שלב כבר ניגמרים המילים ואני מאמינה שאם הוא לא יתחיל להזיז את עצמו אין בכלל מה לצפות שהפורום הזה ימשיך להתקיים לנצח... תעשו טובה תפסיקו להיות כבדים, תתנו לאנשים את החופש לדבר,להתבטא-לא מעניין אתכם אז אל תגיבו!!! יום טוב...

למעלה