טוב חברים..

טוב חברים..

ב``ה שלום. כמו שכתב הילד, זה היה מתיחה של אחד באפריל, אני מצטער שהוא היה הקורבן. אבל זה היה מסיבה אחת פשוטה, שהוא מתנתק בשעת לילה, ולא שב עד למחורת בסביבות עשר, ועד אז המתיחה היא תצליח, סליחה ילד, תקבל על זה ....)) Kיציק

התמ-ים

New member
כמו שנאמר בנושא אחר ...

מודה ועוזב ירוחם ... אבל ``אין אדם מדבר אלא מהרהורי ליבו``, האם אתה מכין לנו הפתעה? כל המתיחה הזאת זה כיוון כלים לחתונה אחרת, שעוד לא סיפרת לנו עליה? *היא* כבר יודעת?

zipihersko

New member
קיציק ממש לאיפה

אני לא מבינה, למה זה מצחיק דבר כזה? היום כתבתי ברכה מכל הלב, לתמים, לא ידעתי שהכל מתיחה, אוף לא חשוב, שיהיה בקרוב אצל כולם, יום טוב לכולכם

איציק.

יש מתיחה ויש מתיחה. זה היה שפל וגועלי. קצת רגש, איציק. לא יותר. אין לי מילים. המומה, ירוקה.

zipihersko

New member
ירוק את מוכנה להפסיק לברוח

מקווה שאמצע אותך בערב, ביי יום טוב לכולכם

ירוק....

אני חייבת להגיב... את מגזימה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אפשר לחשוב..אפילו ילד לקח את זה בצחוק!!!!!<והפעם,אני המומה>

חוצמיזה..

דפדפו בזיכרונכם,לא מזמןהיה כבר מקרה כזה,לא? אפשר לחשוב...קצת צחוק,זה לא שאיציק המציא סיפור שגרם לכם לצאת מהבתים ולשנות את אורח חייכם... קצת צחוק,חבר`ה..הכל מאהבה!! ואתה,איציק,תתיבש לך!!!!!!!!!!!!!!!!

תחתית?!

ימי לב מה קורה פה.. אני , משום מה, זוכה לנזיפה, ואילו איציק, ל``תתיבש לך`` חביב. לא אומרת כלום. תחשסבי על זה לבד. נגיעות, קוראים לזה? ותחתית, כשחושבים על זה, זה לא נושא לצחוק. כולם כתבו לילד אחולים כנים מכל הלב, היו תמימים והאמינו למילה של איציק, מה שהתברר בסוף במתיחה של אחד באפריל. אני לא יודעת מה עם ילד, אבל זה נראה לי כל כך מרגיז לעשות כזה דבר. אתה נכנס לפורום, ומוצא איחולים כנים של אנשים לרגל התארסותך, כשאתה לא מאורס אפילו. כמו שאמרתי, יש מתיחה, ויש אכזריות. אבל אם לילד זה לא איכפת- מי אני שיהיה איכפת לי...

התמ-ים

New member
ירוק, את צודקת ב 100 אחוז

כל הזמן הסתכלתי על זה מהצד שלי, ולכן לא התייחסתי לזה יותר מידי ברצינות. התייחסתי לזה כאילו Kיציק מנסה ``לרדת`` עלי, להקניט אותי, למתוח אותי. לעשות בי כמעשה לבוש, כמו פעם, אם את זוכרת. אבל לא חשבתי על כותבי התגובות והאיחולים, שלקחו את ההודעה ברצינות. לא רק ``מתחו`` אותי, אלא בעיקר רימו אותם. בכל מקרה זה מעשה שלא יעשה, ``והמתיחה`` הזאת בעצם לא מצחיקה. אני, מבחינתי לקחתי את זה בפרופורציות המתאימות, וככה גם נראות התגובות שלי. אבל בעצם עכשיו אני מבין יותר את הכעס מצד המאחלים למינהם. אגואיסט שכמוני. עכשיו אולי, כהסקת מסקנות לעתיד, אפשר יהיה, ויש לכך את כל הסיבות שבעולם, להפסיק להאמין למילה אחת שיוצאת ממיקלדתו של Kיציק. ולא משנה מה יהיה התאריך. נ.ב. באמת היה מישהו אחד שהאמין שאני מתארס / מתחתן, ככה פתאום? ועוד שההודעה לא באה ממני? (למרות שגם זה דבר שKיציק יכול ``לטפל`` בו). בעיקר במצב שאף אחד, לא יודע מי אני? כמו שת`עלול כותב: האיש עם המסיכה של הלוטו על הפנים ... והפיירוול בראש ... עדיין קשה לי להאמין בזה. נ.ב.נ איך זה שמנהל פורום דתיים ומנהל צ`אט דתיים, מחזיק הדת בתפוז, חוגג חג של נוצרים??? :)

התמ-ים

New member
אגב, ירוק, זאת לא פעם ראשונה ...

ואז זה נגמר בדמעות ... יכול להיות שיש לזה קשר להלם? קחי את זה בקלות ... אבל אם את מחפשת סיבה לגרום לKיציק יסורי מצפון ... אז בכיף ... :))) (ואני לא בטוח שזה ישנה לו כל כך <מצפון? Kיציק?> :)

ילד,

צר לי לאכזבך- אבל זה מעולם לא נגמר בדמעות. לקחתי את זה קשה כי נראה לי שאני הייתי נפגעת מכזה דבר, כמו רוב בני האדם האנשויים, ומשום מה נראה לי על פי תשובותיך הציניות מתמיד שגם אתה נפגעת, רק שאתה קצת מנסה להסתיר את זה.

התמ-ים

New member
ירוק, כמו אז, גם היום ...

זה לא הזיז לי ולא מזיז לי כלום אני מנסה להחזיר בדר``כ באותו סגנון, לא לוקח כלום אישית, ככה שאני לא נפגע, ובטח לא מנסה להסתיר ... אני משתדל שלא לפגוע, לא תמיד מצליח, ואם נפגעת מהתגובה הזאת (או כל תגובה אחרת) שלי - אז אני מתנצל, באמת!

שוב, ילד...

לא נפגעתי ממך (עדיין. אבל אם תנסה, אולי זה ילך). רק הערתי. לא הזיז לך מה שקרה פה, טוב מאוד. גם לי זה לא יזיז מעתה.

זה מגעיל, זה גועלי..

ב``ה שלום אולי זה מגעיל, אולי זה גועלי, אבל אחרונה שתגיד לי את זה זאת את. ילד קיבל זאת בכעס אם כי בהבנה, ממתי את אפוטרופוסית על ילד? בכל מקרה, אני לא הולך להעביר ביקורת על איש. ותקחי דברים קצת בהומור.. אם לא יועיל, לא יזיק.. Kיציק

ST

New member
טוב, אומרים לי כאן לכתוב שוב...

Kיצ... לדעתי זה ממש לא יפה... אני לא יודעת מה לגבי הילד, אבל אני נפגעתי... לא צוחקים על דבר כזה (תגיד שאין לי חוש הומור, תגיד מה שאתה רוצה) אני לא צוחקת על דברים כאלו ואנשים שמכירים אותי, יודעים... טוב, זה מה שרציתי להגיד תודה, וסליחה.

Dודי

New member
חשבתי..

שהרווק מזדקן התחתן סוף סוף אבל עדין הוא רווק משעוממם יושב כל היום בצ`ט

התמ-ים

New member
אז כדאי שתפסיק לחשוב ...

חשיבה שלך זה כמו בדיחות של Kיציק ... זה לא זה ... ועדיף לכולם שלא תנסה ... :))

אנשייייייייייייייים

אנשים,למה כל הכעס הזה??? האם זאת מטרת הצאט??? אז מישהו ניסה להצחיק,זה לא הלך לו...אבל למה ללבות את האש?? ילד?ירוק?בשמת?ומי שזה לא יהיה...אתם צודקים... אולי באמת זה היה פוגע,ייתכן שאני לוקחת דברים אחרת,יותר בקלות.. גם בעיניי זה היה משעשע,אבל זה כבר היה בעבר...כבר ניסו להכריז פה על חתונה,ואני לא זוכרת שאני יחסתי לזה חשיבות כ``כ גדולה..ואלוי אני לא כמו כולם.. בכ``א,רק רציתי לומר:ילד,ירוק,ועוד...בבקשה,אל תהרסו את כל הכייף שבפורום הזה, מטרתו היא להביא צחוק,שמחה,ועוד,לאנשים פה,ולא כעסים ומריבות..גם ככה המצב פה ,במדינתינו לא משו משו ;-),אז....באמת... ירוק,לא התכוונתי להתקיף...פשוט היה נראה לי שדברים יצאו פה מכלל שלטיה,אגב:את הקשר בין ``נגיעות`` לבין הנושא הנ``ל עדיין לא הבנתי,אבל מסתבר שיש עוד הרבה דברים שאני לא מבינה,קטונתי... אוהבת אתכם,המון. תחתית-שאול

למעלה