טוב,הרבה ניקים חדשים

m i r u s h i

New member
טוב,הרבה ניקים חדשים../images/Emo108.gif

צצים להם פה. :) אז ככה ש.... שם: גיל: מיקום ג"ג בארץ [נו,עיר
]: The First Time שראיתם את אורי הייתה בסדרה / תוכנית / הצגה /משהו אחר: משהו מעניין לספר על עצמכם? : תוסיפו עוד כמה קטגוריות משלכם אם תרצו לשאר הגולשים.
וברוכים הבאים

m i r u s h i

New member
אז למי שעדיין לא מכיר..../images/Emo108.gif

שם: מירי [מירי'לה,מירושי P:] גיל: 19 וקצת מיקום ג"ג בארץ [נו,עיר ]: אשקלון סיטי
The First Time שראיתם את אורי הייתה בסדרה / תוכנית / הצגה /משהו אחר: ערוץ לוגי
משהו מעניין לספר על עצמכם? : הסיבה שאני לא נמצאת פה רוב השבוע היא לא חוסר התעניינות חלילה או הזנחה, אני רכוש צה"לי ל-5 ימים בשבוע [ואם מתחשק להם,גם יותר לצערי P:]. אני דורשת עוד מפגש! >:

אני פה מלפני חודש.לא ידעתי שיש לאורי פורום../images/Emo9.gif

שם: שחר גיל: 16..כמה מדכא מיקום ג"ג בארץ [נו,עיר ]: זה חשוב?בצפון איפשהו The First Time שראיתם את אורי הייתה בסדרה / תוכנית / הצגה /משהו אחר: מסכים! משהו מעניין לספר על עצמכם? : אוהבת שוקולד

קרפדית

New member
דווקא לא חדשה אבל אכתוב

רק בגלל שאני כותבת בפורום עוד לפני שהוא נולד(עוד כשהיה קומונה) שם:קרפדית גיל: 26 מיקום: איזור המרכז פעם ראשונה שראיתי את אורי היה בהרצועה רק בגלל שאין לי בן זוג אני מרשה לעצמי לכתוב כאן עד כאן בינתיים.

עונה../images/Emo13.gif

שם:רעות גיל:21 מיקום ג"ג בארץ [נו,עיר ]:קרית חיים The First Time שראיתם את אורי הייתה בסדרה / תוכנית / הצגה /משהו אחר:זה היה בחכמולוגי בערוץ לוגי משהו מעניין לספר על עצמכם? :חוץ מזה שאני חולה על אמיר פיי גוטמן שאת זה כולם כבר יודעים אני מכורה קשות לפלייסטיישן.

תאמת...

אני זוכרת את הניק שלך שהוא קשור באמיר איכשהו..מנהלת או לא יודעת מה חחח....שלחת לי מסרים פעם לגבי עדכון שבועי כזה על אמיר וכל מיני כשעוד היתי בפורום שלו קצת לפעמים

נכון מאוד../images/Emo70.gif

אני גם זוכרת אותך מהפורום ובכלל מכירה טוב את הכינוי שלך כאן ב
. אמיר הוא מן סמל שלי תמיד מי שמכיר אותי רואה אותו נזכר בי.

חחח....

כן אני מנהלת 3 פורומים בתפוז,הניק שלי בכל מקום...את גם בפורום פופ ישראלי...נכנסת לפורום יפתי נראה לי פעם אחת פרסמת משו על אמיר לא ממש זכור לי.....אני גם מכירה את הניק שלך...אני זוכרת ניקים שבאים שם ושם משפחה...זה קל לזכור יותר תאמת....וזה משו שנקלט... וכן אני זוכרת ששלחת לי מסרים ואני לא ממש היתי בפורום אז....ביקשתי בלי עדכונים....לא היתהלי חיבה ענקית לאמיר...הוא היה ממש אחלה בעיני וזמר נהדר אבל לא הערצתי אותו.... =]כמה כיף להיות מוכרת בתפוז חחחחח....תאמת אמרו לי את זה הרבה שמכירים את הכינוי שלי בתפוז וכל מיני....מחמיא

נכון

כתבתי לכם בפורום יפתי חג שמח מהפורום של אמיר. ושלחתי לכל מי שכותב וכתב בפורום של אמיר תיזכורת על הצבעות בשבילו למצעדים. ואני מאוד אוהבת את פורום פופ ישראלי. ואני יודעת כמה זה כייף להיות מוכר

למעלה