טוב, היום כבר לא כל כך שמח לי

מצב
הנושא נעול.

סביון1

New member

העובר שלנו הפסיק לחיות. במילים פשוטות, אין יותר דופק. וגם הכוחות שלי נגמרו. מצטערת לבאס את כולם. סביון

אמאשלהם

New member
אין מילים...

העובר שלנו הפסיק לחיות. במילים פשוטות, אין יותר דופק. וגם הכוחות שלי נגמרו. מצטערת לבאס את כולם. סביון
אין מילים...
עצוב לי וכואב לי בשבילכם...מקווה שבכל זאת תשאבו קצת עידוד מכך שההריון הוא סימן מובהק לכך שאת יכולה ותצליחי בעתיד לגדל את ילדכם...

נתנאלה2

New member
לא מוצאת מילות ניחומים

אין מילים...
עצוב לי וכואב לי בשבילכם...מקווה שבכל זאת תשאבו קצת עידוד מכך שההריון הוא סימן מובהק לכך שאת יכולה ותצליחי בעתיד לגדל את ילדכם...
לא מוצאת מילות ניחומים
בעצם אין כאלה, הרשת לעצמך להיות כל כך אופטימית אחרי הדופק ואפילו לשגות בחלומות ....... אבל אם לא נחלום אם לא נקווה - לא יהיה טעם לחיים קחי את הזמן להתאבל על פרי ביטנך ואל תרימי ידיים, תמשיכי ותמשיכי בסוף ההצלחה בוא תבוא

כואבת איתך. קבלי ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אין מילים...
כואבת איתך. קבלי

מקווה בשבילכם שהפעם הבאה תהיה פעם מנצחת, עם תינוק מקסים ובריא.

נטאשה

New member
מה???????

מה???????
אוי סביון, אני כל כך מצטערת שולחת לך מליון חיבוקים שיחממו אותך וישמרו עלייך בוכה איתך.

ayoosh

New member
../images/Emo24.gif גדול גדול גדול!!!

גדול גדול גדול!!!
חשבתי עלייך המון, וכ"כ חששתי מההודעה הזו...
אני ממש לא יודעת אילו מילים יכולות לנחם, וכ"כ החזקתי לכם
... מאוד מקווה שמהתמיכה פה מהאיש ומהמשפחה תשאבי עידוד ותאזרי את הכוחות להמשך...!!! מאחלת לך מכל ה
הצלחה בפעם הבאה, ו-9 חודשים מלאים של עובר שרק רוצה להיות הילד הבריא, המקסים והאהוב שלכם...!!! שה-
יהפוך בקרוב ל
והמון אהבה ממני!!!

שיר5520

New member
אוף!

אוף!
אין לי מילים לתאר את הכעס שיש בי עכשיו - לצערנו אין אפילו על מי לכעוס. פשוט מעצבן. אני כל כך מצטערת. מקווה שתאספי את הכוחות שלך אחרי שתגמרי לכעוס ותמשיכי הלאה. נדבר בטלפון.

a17

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo24.gif

מה עוד אפשר לומר, אין מילים... סביון המאבק שלנו ממשיך ויגמר בניצחון עם לא ב"נוקאוט" אז בנקודות...הרי לא יכול להיות אחרת.זה לא הגיוני, לא צודק וכל כך לא אנושי... נשיקה|

a17

New member
וכמובן ../images/Emo25.gif

מה עוד אפשר לומר, אין מילים... סביון המאבק שלנו ממשיך ויגמר בניצחון עם לא ב"נוקאוט" אז בנקודות...הרי לא יכול להיות אחרת.זה לא הגיוני, לא צודק וכל כך לא אנושי... נשיקה|
וכמובן

debrave

New member
סביון יקרה!!!!../images/Emo7.gif

סביון יקרה!!!!

אני כל כך מבינה אותך. אני שולחת לך מסר.

כל כך עצוב וכואב

כל כך עצוב וכואב
שכל מילה היא מיותרת מחבקת אותך חזק חזק
מתרשמת ומאמינה שיש בך הרבה כוחות ונחישות ומשוכנעת שהיום בו תחבקי תינוק משלך יגיע במהרה

ענתי27

New member
../images/Emo7.gifאוי סביון, אני כל כך מצטערת..

אוי סביון, אני כל כך מצטערת..
כל כך שמחתי בשבילך, עודדת אותי ואת כל הפורום עם סיפור ההצלחה. מקווה שתתאוששי במהרה. אני כל כך מבינה אותך ואת העצב.... יהיה בסדר, בפעם הבאה זה ל- 9 חודשים עגולים ויפים... המון המון

keren05

New member
אוי!!! לא!!!! אני כל כך מצטערת

אוי!!! לא!!!! אני כל כך מצטערת
סביון יקרה, מצטערת לשמוע, כואבת כל כך... איך זה קורה... למה זה קורה.... שולחת לך המון חיבוקים, רוצה כל כך לבכות עכשיו... אחרי שתאספי כוחות, מעניין אותי מה אומרים הרופאים. אבל עכשיו זה הזמן לאבל ולבכי ולהמון חיבוקים... קרן

קבלי ../images/Emo24.gif גדול ממני ומפלפל../images/Emo70.gif

קבלי
גדול ממני ומפלפל

אין לנו מילים לתאר את הרגשות שלנו
את כל כך נותנת לנו אור ותקווה פה עד כדי כך שהרגשנו שהתינוק שלך הוא שלנו (אמנם ורטואלי) והאובדן שלך הוא שלנו. ממש צערנו על האובדן שלך. אני מאחל לכם לא להתייאש ומחר השמש שוב תזרח ופעם הבאה אני מקווה שיהיה יותר מוצלח. השיר שנמצא בחתימה שלי מאד אקטואלי והוא מאד עוזר לנו ברגעים אילו. אנא קריאו אותו.

vif

New member
סביון אני פשוט בוכה..

סביון אני פשוט בוכה..
כל כך לא ציפיתי להודעה הזאת מחבקת אותך חזק

שרון גל

New member
אוי,לא מאמינה../images/Emo10.gif

אוי,לא מאמינה

סביון אני מאוד מאוד מצטערת לשמוע
. היום את עצובה,ומרגישה שהכוחות שלך נגמרו. אני מבטיחה לך שבימים הקרובים תשנסי מותניים,ואני מקווה שפעם הבאה זה יהיה מושלם. מחבקת אותך שרון

../images/Emo7.gif../images/Emo24.gifאין מילים לתאר את צערי

אין מילים לתאר את צערי
האי סביון
יש לי צמרמורת בכל הגוף מרוב צער ... באיזה שבוע היית ? אין לי מילים לבטא את העצב. דורית

רועיבת

New member
../images/Emo24.gifאין מלים

אין מלים
מאחלת לך שההריון הזה יסתיים במהרה, ללא צורך בהתערבויות נוספות. שולחת לך חיבוק וכתף וירוטאלית, ומקווה שהגשם היורד פה בימים האחרונים יעזור לך לשטוף את הכל ולהתחיל מחדש בטוחה שבפעם השלישית גלידה תהיו חזקים

אריאלה22

New member
אוי סביון, אין לי מילים............

אוי סביון, אין לי מילים............
חששתי מהידיעה הנוראית הזאת, וניסיתי איכשהו להתכחש לאפשרות אפילו אחרי שלא ענית לי במסר והלב שלי בישר לי רעות. אני בוכה איתך, מבינה אותך ומשתתפת בכל רגש שלילי שאת חווה עכשיו. קחי לך את הזמן להתאושש, תזכרי שמקרים כאלה קורים בעקבות סינון שהטבע עושה מבחינה כרומוזומלית, ואם כך - נורא, אבל עדיף לגלות עכשיו ובדרך הזו ולא בחודש חמישי במי שפיר (ואז זה גם כרוך בלידה מוקדמת). אין לי מילים לנחם, אני רק מבינה אותך מעומק הבטן. תרגישי טוב, דפנה

מצב
הנושא נעול.
למעלה