טוב, הודעה קצת אחרת...

ועוד משהו

אם אתה מרגיש לבד למרות שאתה עם אנשים מסביב, כמו שאני מרגיש, תעשה עם עצמך בדיקה ותראה אם אתה חשוב לאנשים האלה ואם הם חשובים לך. בן זוג הוא לא אלטרנטיבה לחברים שלך. כבר עדיף להיות לבד מאשר להיות עם אנשים שבמילא אתה מרגיש איתם לבד. אני גם משתדל עכשיו להעיף אנשים כאלה מהחיים שלי (כולל את זה שאני יוצא איתו שהוא בכלל החוליה החלשה...)

אני באמת כזה...

אני לא חושב שזה רע חלילה, אבל אני ממש נרקיסיסט וזה כנראה מה שמעלה לי את הדרישות כמו שאמרת... הלוואי שהייתי יכול יותר להיתגמש... באמת שניסית, אבל אני לא הולך עם מישהו שהוא ממש יפהיפה, אז אני פשוט לא נמשך אליו... כמו שסטרייט ילך עם גבר... תודה בכל מקרה, שוב.. חן.

לאהוב את עצמנו זה הכי חשוב !

אישית, פגשתי אנשים שהם נרקסיסטים, או כאלה שחשבו שהם נרקסיסטים והתברר שהם לא, וחוץ מזה שההתנהגות שלהם נראתה לי מעניינת וביזארית קצת, לא היה לי ממש מה לחשוב על זה... בנוגע להומואים, הדבר היחיד שעולה לי בראש זה החבר שלי לשעבר שחשבתי שהוא נרקסיסט, והוא חשב שהוא נרקסיסט, וכל האנשים באטרף שכאילו משוויצים בגוף שלהם או כותבים "נראה מצויין, רק לחתיכים!!!" אבל עושים את זה רק בגלל שלא נוח להם עם עצמם והם מחפשים פידבקים מבחוץ נון סטופ. (דוגמאות קיצוניות) העיקר שזה לא צריך להיות איכפת לך, כי טוב לך עם איך שאתה
וכסף ומכונית ועבודה זה אחלה... רק שלא תהיה איזה קפיטליסט, חס וחלילה! שונא אותם!

חן ../images/Emo24.gif

נכון שזה קשה מה שאתה עובר, אבל אני בטוח שהמצב ישתנה בקרוב... כמו שאתה אמרת, לא חסר לך אופי או יופי, ואני בטוח שבקרוב אתה תמצא אהבה, כי אין סיבה שזה לא יהיה ככה. אולי באמת אתה מחפש במקומות לא נכונים ואולי אפילו צריך להפסיק לחפש כ"כ חזק (ואני חייב להשתמש פה בקלישאה שאהבה מגיעה ברגע שהכי לא מצפים לה).... קח את זה בקלות, אני בטוח שהאהבה שלך תגיע... כשאני מבואס מהעניין הזה, אני אומר לעצמי שלא הגיוני שאני לא אמצא אהבה כי אני אדם יותר מדי טוב מכדי שזה לא יקרה, ויש לי כ"כ הרבה אהבה לתת ולא הגיוני שלא יהיה אף אחד שיקבל את זה.. כנ"ל במקרה שלך! ואולי באמת תנסה גם להוריד את הרף קצת, כי אין בן אדם מושלם בעולם.... המון בהצלחה ו
ענקי

אין אדם מושלם.. ברור

שאין.. בגלל זה אני מנסה להוריד את הרף אבל אני לא מצליח... אני באמת מנסה.. תודה בכל מקרה, חן.

white star

New member
../images/Emo54.gif כל כך לא

דבר ראשון הוא סטרייט שזאת פגימה רצינית במושלמות דבר שני, בעקבות צילומי פפראצ'י, אתה רואה גדלים מסויימים שעלולים לבאס

white star

New member
../images/Emo54.gif אם הייתי שומר הייתי שולח לך

אבל לא שמרתי מחוסר עניין

praetor

New member
דווקא יש

והיא אמיתית. הייתה שערוריה שלמה עם זה. צלמי פפרצי צילמו מטווח רחוק לתוך החצר שלו, לשם הוא יצא כדי להשתזף בעירום.

starfield

New member
יש לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ויש לו זין הייתי אומר 15 ס"מ ודקיק ממש לא מומלץ למרות שהייתי עושה אותו בכל מקרה

יש לך?????

הווווווו... בא לך לשלוח לי??? לא שאני איזה חרמן או סוטה, אבל בכל זאת- זה בראד פיט!!!!

starfield

New member
בטחחחחחחחחחחחח

מי אני שאמנע את חרמנותו של חבר הומו בצרה? תן כתובת אח שלי!

סליחה!!!!!!! אני?!

אני מוחה על הדברים המתועבים האלה!!!! אני בכלל לא חרמן!! אני פשוט מסוקרן לראות את התמונה הזאת.... סקרנות, לא חרמנות..... ואני שולח לך כתובת במסר אישי

יש ת'קטע ההוא בתלמה ולואיז שתופסים

אותו והוא עושה ככה עם התחת כאילו הוא מזיין
נראה לי שראיתי את זה בפעם הראשונה בגיל 13. אממ, ובגיל 13 קלטתי שאני הומו... הא, ידעתי שהכל בגלל בראד.

m ko1

New member
../images/Emo15.gif ללא כותרת

אפרופו בראד פיט, אפרופו סטרייטים...

למעלה