טוב, הודעה קצת אחרת...

הלו הלו הלו!

אל תחתן אותי עם אפחד...אפילו לא עם חן חחח! יש פה מספיק כלבות מיוחמות שיסכימו לשים את הטלפיים עליו

../images/Emo24.gif דבר ראשון

חן החמוד, אין לי ממש תשובה בשבילך אבל פשוט ההודעה שלך נגעה בי אז הרגשתי שאני חייב להגיב. בכל מקרה אני מקווה שאתה מרגיש יותר טוב...

שעטנז

New member
לא קראתי את כל השרשור, ככה שאני

בטח חוזר על דברים שנאמרו. בקטנה. אממממ, חן, לדעתי זה הרף. לדעתי הרף אצלך גבוה מידי (שאין בזה שום דבר רע), אבל זה בקטנה, כי יש המון מדהימים שיקלעו לטעם שלך. השאלה היא, איך עד היום לא ניגשת לאיזה מישהו שאהבת והתחלת איתו?! אני מנחש שאיכשהו אתה חושב שזה לא בכבוד שלך או משהו כזה. לא יודע... אני מנחש. בלה, יהיה בסדררר. תתנחם בעובדה שאתה בטח תמצא חבר לפני.

ברור שזה הרף,

אבל לא רק...ואני מה זה לא כזה...מזה אין לי את הקטע של הכבוד... ואולי זו הבעיה שלי כי אני אף פעם לא משחק אותה "קשה להשגה", אני רוצה אני אומר כן אני לא רוצה אני אומר לאאין לי אמצע.. אני לא סובל משחקים. יושר כנות ואמינות הכי חשוב לי... והלוואי ששנינו נמצא אותו ביחד. חח (עוד שבוע גג!!!!!
)

היי

היי חן קדם קול מה המצב גם אני מרגיש קמוחה ומיתנהג קחה גם אני מחפס בן זוג ולא מוצה אני קבר לא יודעה מה לעסות שלחה במיזדאות רבה בוב הבני

BabyBoy1

New member
עוד משהו שאני רוצה להגיד

אדם חכם פעם אמר, שאם אנחנו לא מרגישים טוב עם עצמינו, ולא יכולים להיות מאושרים לבדינו, שום קשר לא יוכל לתקן את זה... תחשוב על זה

ת'אמת?

אני מנסה להבין מה ניסית להגיד לי כאן ולא מבין... אתה אומר בעצם שגם אם יהיה לי חבר אז אני לא אהיה מאושר? למה? (כי ביננו זה לא בדיוק המחשבה הכי מנחמת שיכולה להיות- תחשוב על זה...)

BabyBoy1

New member
זה לא מה שניסיתי להגיד...

מה שניסיתי להגיד, זה שאם אתה לא מאושר כרגע, אולי זה לאו דווקא בגלל שאין לך חבר. ושאתה צריך להיות מאושר גם אם אין לך חבר... ואם מתישהו גם תמצא חבר ותחיו באושר ועושר, אז בכלל
אבל אני לא חושב שהאושר שלך צריך להיות תלוי במישהו אחר...

ברור שזה אמור להיות ככה,

אבל בתור אחד שלא חווה אף פעם קשר עם הדבר האמיתי בשבילו, עם גבר, אני יכול להגיד לך שזה ממש ממש יכול למלא אותי באושר.. בלי ספק...

אושר בטוח זה יביא

או לפחות מצברוח ממש טוב. אבל אתה לא יכול להתנות את האושר באם אתה תפוס או לא. מה ש-babyboy ניסה להגיד הוא שאולי עדיף לך לנסות לצאת מהבעסה בלי שום קשר לחבר, ושאם תמצא חבר בתהליך או אח"כ, זה יהיה בונוס נחמד ביותר

אתה צודק...

חח אבל אם היה אפשר לצאת מבעסה רק בעזרת מילים, אז היה יותר קל לי... אני לא יודע עוד איך לתאר כמה שזה חסר לי...

אני תמיד צודק ../images/Emo3.gif

אני מזדהה עם תחושת הבדידות הזו, אבל לצערי על מנת לחיות חיים פרודוקטיביים פחות או יותר, צריך ללמוד להסתדר עם זה, אם לא להתמודד.

BabyBoy1

New member
חלק?!

נו טוב, נתפשר...
אגב ראיתי שאתה גם עתודאי...משתתף בצערך

פשרה זה הכי אחי

אתה פשוט מסטול לחלוטין, הא? טוב שלא דיברנו באיסיקיו ובטלפון שנים. אבל לא נורא, אתה לא זוכר. הלכתי לבכות על מר גורלי בפינה

למעלה