טוב בנות......

hadarosh16

New member
טוב בנות......

יש לי משהו לספר לכן.. ליתר דיוק לי ולמעיין... הכינו את המחטות.. זה הולך להיות מרגש...(בהשראת הסיפור של רותם).. הכנתן את הממחטות? אתן יושבות? אתן מרוכזות? יופי! אז.. אחרי מחשבות רבות... אחרי שהתחננתי עד דמעות למעייני(עלק.) החלטנו לספר לכן ש... אמ..... ש...... ש...... טוב טוב זה מגיע ש..... אני ומעיין!אוהבות אחת את השנייה! מאוד! אוחחח איזה התרגשות! בנות לא לבכות! במפגש אני אכין לכן ממחטות מיוחדות! לא עכשיו! בקיצור אני ומעיין! ביחד! מעייני LOVE YOU

Charlotte

New member
../images/Emo7.gif

איזה מרגש.. למה אף אחת לא אוהבת אותי?
...

Black Cat15

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני בוכה מרוב התרגשות...
מ2 דברים... 1) כמובן גילוי האמת הכמוסה על היחסים האמיתיים והאינטימיים <
> בין מעיין להדר
2) הייתה הודעה קודם שרשמת "חחחחחחחחחחחחחחחח"!! זה אומר שצחקת!! וצחוק = חיוך!! כן כן!! אני גאה בך!! :)) <סליחה... הייתי חייבת!>

Rotem Lisa

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif_../images/Emo107.gif

איפה הנשיקהה ?!!?!? חחחחחחח ועם מי אני ?
מישי.. ? צה.. ? אותי.. ? *לבד בנתיים* :))) לה לה לה :)

hadarosh16

New member
אמ..... הנשיקה?

לא לא תאלצו לחכות למפגש! אין מה לעשות! תחכו למפגש! כמה זמן פסח? עוד 1,2,3,4 ימים? עוד שבוע אנחנו כבר בחופש!

Charlotte

New member
שמעתי

שרוצים לקצר את החופש ב4 ימים. אני מקווה שזה לא נכון.

hadarosh16

New member
היו מתים!

אני לא זזה מהבית! אם מקצרים! ושימות העולם מצידי!

Black Cat15

New member
לימור לבנת ה../images/Emo107.gif

רוצה, אבל היא לא תצליח, כי המורים לא מסכימים. ובצדק!! למה מה קרה
מי מת?

Charlotte

New member
היא..

אם היא תוציא לפועל את ההחלטה כמובן. מאז שהיא שרת החינוך הסבל במערכת החינון עלה לרמות חדשות. אני דורשת להדיח אותה ומייד!

פי3פו3ית

New member
לימור ... למה מה נראה לה?

למה מותר לה לקצר 4 ימים שלמים ~זה מלא זמן..!~ מהחופש ? אה.. שרת החינוך... זה נקראה שרת החינוך???!! פחחחחחחחח...
אה.. כי אם נהיה בבי"ס
זה יותר בטוח.... זה כמו להגיד שלגור בירושלים זה יותר בטוח מלגור באירלנד
לא באמת
בבי"ס יש מלא ילדים
וכל מחבל מת לשים שם כמה
ות
ב
איפה שיש אנשים מבוגרים.. את מי זה מעניין???! למה מה קרה
"למה מי מת
" אה
שיקצרו... אני במילא אפילו לא אדרוך בבי"ס
! שלי.

Black Cat15

New member
בלע!

שונאת אותההההההההההה!! שונאת!! אין לה זכות לקצץ לנו שום שעה מהחופש!!! היא פשוט כלבה!! באמת!!! ואת צודקת!!! מי בכלל מתכנן לצאת מהבית???
לא אני!! לי יש בגרויות והשלמות בהיסטוריה!! אוף... אני מתה להגיד שאני לא אבוא לבית ספר אם בכל זאת יתבטלו ימי חופש, אבל אני לא יכולה! אני אהיה חייבת לבוא - לקראת המתכונת בהיסטוריה
צריכים להשלים המון חומר!! חרא בלבן!!
אוף. שונאת בית ספר.
אורנית.

hadarosh16

New member
טוב שהשרשור הזה לא איבד את הנושא

שלו.. אבל שיהיה... במילא אם יקצצו אני לא מתכננת ללכת! ולא מעניין השלמות לבגרות או לא! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע שונאת לימודים! שונאת משרד חינוך שונאת שיעורים שונאת מחברות שונאת מבחנים! שונאת כיתה שלי! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

$ מעיין $

New member
*מאמתת את דבריה של הדר*

בננות, יצאנו (אל השטחים..) בהצהרה שאנחנווווווווו אוהבות אחת ת´שנייההההה בכל אופןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן - החתונה תתקיים ב-4\14 בעוד חודש ב-ד-י-ו-ק (רק הדר, יודעת באמת מה קורה בתאריך הזה ... ושל-א תעיזי ל-ג-ל-ו-ת!!! - אלא אם כן, כבר שכחת ...) אז אתן (לא) מוזמנות לבוא ...
אה עוד דבר קטן, כמעט שכחתי, <סנילית שכמותי תי תי> - מי ישבור ת´כוּס?! (ז"א - כוֹס) ... *מסמיקה מהפאדיחה* (אלק ..)

hadarosh16

New member
טוב טוב!רק בשביל רותם.

*נותנת למעייני נשיקה* יצאנו לשטחים????? את רוצה להרוג אותי?(כן.. סתם סתם!) לא מגלה מה קורה ב-14.4( יש משהו למשיהי פה... לא קשור למעיין אל תסתכלו על השם שלה) מי ישבור את הכוס? אמ..... אמ... אמ..... פו הדב!!!!!!!!!!!! שכחת ממנו? לא יפה!

Black Cat15

New member
בלע!

מה באמת קורה ב14.4? משהו שאני אמורה לזכור?
בלע! וזהו.
אורנית. *מתחרפנת יותר ויותר מדקה לדקה*

hadarosh16

New member
לא אומרות!

תחכו ל-14 ותדעו! ואגב תחכו גם ל-19.4 ושוב לא אומרת כלום תצטרכו לחכות

$ מעיין $

New member
הדרררררררררררררררררר

מה את חושבת שלא שמתי לב? הא? ראיתי שכמעטטטטטט גילית <4\14> ... תזהרי אני אעשה לך אמבוּששששש בבוֹץ! (ממממממממממה?!) בכל אופןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן (איך שאני מתה על המילה הזאת....) מה רציתי להגיד? ...... ממממממ ... אההההההה .... אוף טוף לא משנה אה .. *מחזירה להדי נשיקה* -רותם בובל´הההה מרוצה צ´ה צ´ה ? :))))

hadarosh16

New member
*הדרו´ש ../images/Emo9.gif מאוד!(מסמיקה קשות הבנה)

אמ... לא לא גיליתי מעיין... טוב נו אולי קצת רמזתי... אבל לא גיליתי! יש הבדל! רותם... אמ... אני שמחה להודיע לך שהסיפור שלך גרם לשינוי הזה אצלי... אבל לא רק הוא... שלא תחשבי שאני תולה בך את השינויים במצב הרוח שלי ממש לא! זה פשוט לא זה! זה גם מההחלטה שלי שהגיע הזמן לחזור לכתוב קצת בפורום... בכל אופן הסיפור שלך הפך למציאות.....

$ מעיין $

New member
אז מה אם אני קשת הבנהה!! מה יש? הא?

מה זה - קצת רמזת?..... שום לרמוז ושום סולייה! כן? בכל אופןןןןןןןןןןןןןן (כבר אמרתי שאני מתה על המשפט הזה?!
) ניראה לי שאני אזוז לישוןןןןןןןן ... אני חייה (מתה) מעייפות ... :) לילה טוב בננות, אפרסקים, אבטיחים, אגסים, תפוזים שלי ... ובמיוחד לילה טוף לך הדרו´שקה ... :))))

למעלה