טוב אנשים מה שיש לי להגיד זה...

טוב אנשים מה שיש לי להגיד זה...

שזה חרא של פורום ואתם כולכם אומללים שמזיינים את השכל כל היום ואין פה אפילו משהו אחד נורמאלי..זה בגלל שכולכם פריקים מזדיינים עצה ממני תתחילו לדבר פה על דברים מעניינים ולא על כל הדברים המאפנים שאתם כותבים פה ואולי יצא ממכם משהו... וחוץ מזה, הפורום על בנים ועל בנות ש-ו-ר-ף א-ו-ת-כ-ם זה לפחות פורום על רמה שמדברים שם בדר``כ על נושאים מעניינים אולי כדאי שתעברו לשם.... במחשבה שניה עזבו.. מי צריך פריקים מטומטמים שיהרסו את כל הפורום

flowr..

New member
טוב, לפני שנעל ימחוק

את ההודעה היפה שלך, רק רציתי להגיד לך שאכן הצצתי לפני כמה ימים בפורום ``על בנים ועל בנות``, ואם כבר יש שם פעם ב- הודעה קצת חשובה, היא נעלמת תוך שעה בויכוחים: מי יותר שווה, בריטני ספירס או שרית חדד.... אז לא תודה. לי אישית יותר נחמד כאן. (``פורום על בנים ועל בנות שורף אותכם``? מה, אתה עושה תחרות בין 2 הפורומים?) flowr..

kit k@t

New member
הרגע הייתי בפורום הזה

והוא ממש מפגר!!!!! האנשים שם כל שנייה כותבים הודעות בנוסח ``חזרתי`` ,``היית בשרותים אבל עכשיו אני פה`` ,או ``סלים אתה פה???`` בקיצר הפורום שלנו יותר שווה!!! קאט

מאפנים = מאעפנים

יא ערס , יא שומע טראנסים, יא שומע מזרחית, יא חובש גורמטים, לך לך לארצך ומולדתך ... לפורום בנים ובנות. יא דה ריל סלים שדי שכמותך !

mmm

New member
אל תמחוק...

כאשר רואים אנשים כמו THE REAL SLIM SHADY מבינים כמה הפורום הזה טוב ונהדר, ויש מזל שאין אנשים כמוהו, ומזל שהפורום הזה לא קשור לפורום בנים ובנות m היה שם לעשר דקות, ויצא משם בבהלה, כל ה... וה... וה.... וה.... מגיעים לשם... מזל שיש פורום כמו תיכוניסטים ויש כאלה כמו THE REAL SLIM SHADY שיזכיר שהפורום הזה טוב מאוד, ואין בו קללות וכו וכו אלה דיונים נחמדים שלפעמים אנשים כמוהו נכנסים ומזהמים... m מרחם על THE REAL SLIM SHADY ... ומבקש מנעל לא למחוק את ההודעה הזאת... BY mE

למעלה