טוב אנשים לא קשור כל כך לנושא

tttttttttt1

New member
טוב אנשים לא קשור כל כך לנושא

הפורום אבל מישהו חייב להגיד את זה
בכל מקרה לכל התיכוניסטים פה (שנראה לי זה כולם) הספירה לאחור החלה- עוד שבוע בדיוק אנחנו יוצאים לחופש הגדול,מבחינתי החופש הגדול האחרון שלי (לא יודע אם להיות שמח או לא
/
) בכל מקרה-זהו..נגמרה השנה...עוד שבוע... תהנו בחופש ותעשו חיים,תנסו לא להדרס בכבישים
...חחחחחחחחחחחחחחחח

pilot promo

New member
וואלה הזמן טס כל כך מהר

ובאמת חברה תהנו ותשו כמה שיותר כיף ותנצלו את החופש עד תום

יואו איך עבר מהרר

עכשיו נשאר רק הבגרות בלשון ואז זהו! ואני אפילו לא רוצה לחשוב מה הולך להיות שנה הבאה...=/ האמת שכל החודש האחרון היה אצלינו קייטנה אחת גדולה,חח כל אחד בא מתי שרצה והלך מתי שרצה... חופש שמח! ושאיטליה תזכה במונדיאל!

MonaLisa26

New member
חופשה נעימה לכולם!

לצערי אני לא מסיימת ב-20 ביוני כי יש לי את הבגרות בפיסיקה ב-28.. מה שאומר שהשבוע הראשון לחופש יהיה מבאס
.. ולפני זה יש לי ב-19 ליוני את הבגרות באזרחות ופיניטו
אין יותר בגרויות
עד השנה הבאה בכל אופן
שיהיה לכולם אחלה של חופש, חייבים לנצל כל שנייה כי אחרי שהוא נגמר זה נצח עד שהוא חוזר

הממ טכנית

יש לי בגרות בלשון ב23, אז אני מסיימת ללמוד ממש ממש - ב23 ביוני
חוץ מהבאסה הגדולה... שיש לי גם מועד ב' במתמטיקה ב12 ביולי
איכסה. בכל מקרה, באמת עבר מהר. שתהיה לכולם חופשה נעימה.. אני בטוחה שככה יהיה

MonaLisa26

New member
../images/Emo12.gif

גם לשון וגם מתמ' באותה שנה? יש אצלכם אפשרות לעשות מתמ' מואץ? אם כן- אז זה ממש שווה לכם
זה חתיכת נטל שאתם מורידים מעצמכם ביב'.. חבל שאצלנו אין כזה דבר, רק מואץ אנגלית

לא מואץ.

בגלל שהספקנו את כל החומר שהתפרסם במיקוד אז החליטו להגיש אותנו... ואם מואץ את מגדירה את התלמידים מבר אילן אז אולי זה כן מואץ
כלומר, תלמידים שלמדו בשנים האחרונות בבר אילן עשו השנה את הבגרות במתמטיקה של 5 יח"ל, כלומר שאלונים 05, 06, ו-07 ביום אחד. נוראי
.

MonaLisa26

New member
אוי לי, שלושתם באותו היום?!

אין דרך קלה יותר להתאבד?
ולא, אני לא מתכוונת לבר אילן... אצלנו יש מואץ למתמ' אבל זה התחיל רק השנה, כלומר לכיתות י', ואני מסיימת יא' אז לא היתה לי אפשרות כזאת. זה פשוט אומר שהם לומדים בבית הספר את החומר כך שהם עושים את שאלון 5 בי' ואת 6 ו-7 ביא', ומסיימים עם זה שנה קודם. זה כמו שבמואץ אנגלית עושים את E בי' ואת F ו-G ביא'. אבל בכל מקרה, מגניב לכם! אתה לא יודע כמה תעריך את זה אחר כך, זה מוריד ממך לחץ רציני

אני בת../images/Emo13.gif

ואנחנו ממשיכים עד יא', פשוט שנה הבאה יהיה לנו לעשות את שאלון 06 במקום את שניהם. וכן, אני מתחילה להבין כמה לחץ זה מוריד... ושוב - זה היה חד פעמי. אז זה לא שהביה"ס שלנו מגניב או משהו

The Shoe

New member
הייהייהיי

אני בר אילן ואולי זה קשה אבל לא תאמיני כמה זה משחחר אין לי יותר מתמטיקה

MonaLisa26

New member
אממ לא הכי הבנתי את התגובה...

כי אני מסכימה לגמרי שזה מוריד לחץ וחבל לדעתי שאין מואץ מתמ' אצלי בבית הספר. זה גם מה שכתבתי מקודם..

The Shoe

New member
התכוונתי

שאני בבר-אילן וקצת ירדתם על זה
זה באמת קשה אבל אני עכשיו בכיתה י' ואין לי יותר טמטומתיקה

MonaLisa26

New member
ממש לא התכוונתי לרדת על בר אילן

זה אחלה דבר לסיים עם זה קודם, אבל תסכימי איתי שלעשות שלושה שאלונים ביחד זאת מכה שלא כתובה בתורה...
זה גם לא קשור ספציפית לבר אילן, התכוונתי בכללי, לדוגמא מי שביב' אצלנו והרחיב פיזיקה לא עשה שנה שעברה את החלק של מכניקה שאמורים לעשות ביא' כי הם לא הספיקו את החומר, אז עכשיו ביב' הם עושים את כל ה-5 יחידות במכה ויש להם בחינה של איזה 5 שעות... וזה עוד למי שאין הארכת זמן

The Shoe

New member
כן גמני חשבתי ככה:)

אבל לי לא היה נורא בכלל, החברים שלי סבלו יותר. בהתחלה זה נורא אויאויאוי לעמוד מ1 עד 8 בערב, אבל חפיף עברנו :)

b u s t e d

New member
../images/Emo45.gifזה מעולה!

מוריד את הלחץ של מתמטיקה ביא' יב'.. אני היית שם בהתחלה, אבל ממש ממש בהתחלה
עכשיו אני מתחרטת על זה שלא לקחתי את זה בכלל ברצינות.....

MonaLisa26

New member
אוי החיים הטובים.... ../images/Emo22.gif

אני מתנחמת בזה שבגלל מואץ אנגלית נפטרתי מזה השנה- נו מור אנסינים, נו מור גרמר, נו מור ספלינג

למעלה