טוב אני רואה ש...

osnat1004

New member
טוב אני רואה ש...

השאלה שלי גלשה לדברים שלא ציפיתי שיקרה בסה"כ רציתי עצות ומה אתם חושבים ואנשים באים ומבקרים אותי על כל מה שאני עונה... זו זכותי המלאה להרגיש את מה שאני מרגישה אני חוויתי את הפרידה הקשה הזו ואת הדברים הנוראים האלה.. ואם הייתי מספרת חצי ממה שקרה לי איתו בפרידה אז אולי אנשים לא היו באים ומבקרים אותי...אבל אני לא ישים על מה שאנשים כאן חושבים ואומרים אני יקח את הדברים למקום אחר לגמרה וזה לתחושות ולמחשבות שלי ומה שאני רוצה אני יפנים ויישים ומה שלא כאילו לא קראתי.....

osnat1004

New member
ובהמשך ..קראתי את תגובתכם אנשים

ויש כאן אנשים שממש הבינו לליבי נכון זו דעתי וזכותי לומר מה שאני מרגישה....בשביל בחורה בת 22 אז אריה זה שקורא לעצמו נסיך לא יפה ולא מושלם ...אתה יוכל לומר מה שאתה רוצה עליך סליחה שאני אומרת את זה ככה אני לא שמה...כי ביום שמישהו יהיה בצד שלי ויבין מה עברתי בגללו אז אולי יהיה לך טיפת כבוד לבקש סליחה על משהו שאין לך זכות דיבור עליו! בסה"כ רציתי דעות של אנשים בעינין לא יותר מזה בסדר!

Old Girl

New member
אוסנת - עברתי על השרשור

ואכן ראיתי תגובות שלא היו לעניין כלל וכלל. מקווה שתדעי להתעלם מתגובות בסגנון, כי אין מה לעשות - בכל פעם כשכותבים בפורום, יש תגובות שהן בבחינת התוצרת ויש תגובות שהן בבחינת זיהום אוויר שכמעט אי אפשר למנוע, אולי למזער. תודה שחלקת אתנו את מה שקרה לך ומקווה שתחזרי לעצמך מהר למרות שנפגעת וכו'.

joshh

New member
היי אוסנת וגם לכולם.

מכייון שראיתי שהשרשור שלך קצת הידרדר לכיוונים לא נעימים. אני יודע שכולם כתבו דרך הרגש. אני מפנה את כולם למאמר שכתבתי על מתן פידבק. אני גם צריך לקרוא אותו עוד פעם :) בברכה, joshua לתת תגובה ולהישאר בחיים - למגיבים

למעלה