טוב,אני מבולבלת בטירוף

מייקי30

New member
טוב,אני מבולבלת בטירוף

היום עשיתי בדיקה אפילו שאני עוד לא באחור (אני מרגישה כל מיני דברים) והבדיקה הראתה פס אחד ברור ופס אחד בהיר שהתכהה יותר והפך לברור אחרי שעה. מה זה אומר?

c21

New member
../images/Emo127.gifפס זה פס..

לא חשוב אם הוא בהיר יותר... אז לדעתי את יכולה להתחיל לשמוח...

nina007

New member
את יודעת מה אומרים אצלנו

פס זה פס מזל טוב

Galit29

New member
אחרי שעה הוא לא רלוונטי

אם בהתחלה זה הראה פס בהיר - סימן שההריון מאוד מאוד צעיר, אחרי שעה זה פשוט לא רלוונטי רק את יודעת לשמור את המקל בשביל להראות לתינוק איך הוא התחיל..

מייקי30

New member
זה התחיל מפס מאד בהיר שהתכהה

. וזה אמור להיות צעיר כי אני עוד לא אמורה להיות באיחור פשוט יש לי כבר חמישה ימים הפרשות חומות ונפיחות בלי מחזור. למה אחרי שעה לא רלוונטי....למה???????????????????????

Galit29

New member
רגע בלי פאניקהה

אם הבדיקה התחילה עם פס בהיר - זה אומר הריון אבל צעיר....אם הבדיקה לא הראתה פס על ה5 דקות הראשונות ורק אחרי שעה פתאום ראו את הפס אז זה לא רלוונטי. אין מה להכנס ללחץ רק לבקש בדיקת דם שהיא הכי אמינה והכי בטוחה. לפעמים, בבדיקה בייתית לא רואים פס שני ואז מחכים עוד קצת ופתאום רואים עוד פס , זה מה שקרה אצלי בפעם הראשונה...וזה לא רלוונטי.

מייקי30

New member
אוקי, אני ישר ראיתי פס בהיר

מאד בהיר אבל פס. אני חושבת שאני אעשה משהו שלא עשיתי הרבה זמן. אני אסדר את הבית. ככה לפחות יעבוד לי הזמן

Galit29

New member
../images/Emo8.gif מצויין, אצלי למשל אחרי שבת הבית

סדום ועמורה

Galit29

New member
פס זה פס כבר אמרו

ובשביל שלא תתפקעי יותר מידי - עכשיו בדיקת דם. בהצלחה.

baffy

New member
פס הוא פס הוא פס, בשעה טובה../images/Emo65.gif

כדאי לוודא הייתי עושה גם בדיקת דם...

מייקי30

New member
עשיתי בדיקת דם

והאחות שראתה אותי בלחץ אמרה לי שהיא תשים על זה מדבקה של "דחוף" ויהיו לו תוצאות ב18:00 הלוואי אמן

פּוֹנְג

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

כמו שאמרו לך פס הוא פס. אל התכהות הפס השני אחרי שעה את לא צריכה להתיחס כי צריך להתיחס לחיווי שהיה אחרי 4 דקות. ואם אחרי 4 דקות (בערך) ראית פס, אז סבבה. רוצי לעשות בדיקת דם.

למעלה