טוב אני לא קשורה לכאן בכלל

the other yodi

New member
טוב אני לא קשורה לכאן בכלל

אבל רציתי לשפוך את הנפש ואני חושבת שזה המקום. אין לי איו עצה מזהירה להגיד לכם איך להתנהג או איך לא אבל פשוט תקראו ואם תרצו תגיבו. אז ככה אני בת 17 ואבא שלי שיהיה בריא...אין לו חיים קלים. מאז שהוא היה ילד קטן המשפחה שלו לא עשתה לו בדיוק חיים טובים והוא היה הרבה פעמים בהמון מצבים שמחים ועצובים לבד. ועכשיו הוא פשוט מרגיש כאילו הוא ננטש גם מבחינת המשפחה הקרובה, הרחוקה והכי כואב-ההורים שלו עצמו שהם סבתא וסבא שלי. עכשיו השוק הכי הכי גדול שלי היה בהתחלה באחיות שלו-כאלה אנשים רעים עוד לא שמעתי עליהם וכמה שזה נורא...אני יודעת שיבוא יומם ואלוהים או מי שנימצא שם למעלה יבוא ויגיד להם שנכון שהם בטוח עשו דברים מדהימים בחיים שלהם, הולידו ילדים ותרמו ותמיד ידעו מה להגיד ומתי אבל כאן הם עשו משהו כל כך מכוער וכל כך ניבזי...ממש ניבזי. אח שלכם, שהיה גדול ממכם או קטן שיש לכם את אותו דם, אותו מוצא. הבנאדם היחיד אולי שיכל באמת לדעת מזה לבוא ממקום שאתם באתם כי הוא בא משם! והוא עבר את אותם קשיים באותה רמת קושי ואולי אפילו יותר גדולה ואתם, אתם שתחליטו שהאישה שלו לא מתאימה לכם...למשפחה המהוללת שלכם. מי ישמע איזה אנשים טהורים וגאונים אתם מגדלים בין הידיים שלכם. והחוצפה שלכם כל כך גדולה לבוא אלינו אחר כך-לילדים שלה ושלו ולהגיד לנו שאתם רוצים לדבר איתנו בתנאים שלכם...אחרי שאמרתם שאמא שלי לא טובה מספיק למשפחה המרוממת שלכם רוצים לדבר איתי?! בחיים לא וגם בעוד מיליון שנה כן אז זה יהיה בתנאים שלנו ורק שלנו. השוק השני שלי היה מסבא וסבתא שלי. האנשים שאבא שלי סיפר לי עליהם הם נשים שונים לחלוטין מהאנשים שאני מכירה. אנשים אוהבים וחמים ומתוקים. אז רציתי רק אולי איפשהוא לגרום לכם לשמוח אולי טיפה ולדאוג שמשפחה שלכם תיהיה טיפה טובה יותר ושהילדים שלכם יאהבו אחד את השני כי אחים זה מה שנישאר בסוף הדרך. תודה על הזמן.

כואב לי מאד לשמוע

ואני מרגישה את כאבך שבא מן הלב. אכן יש אנשים רעים ולפעמים זו אפילו המשפחה. אני מכירה מישהו שאח שלו גנב לו את כל החסכונות ומישהי שאח שלה החתים אותה על משתכנתא (בזמן שעוד היו מחתימים) ולא שילם והיא זו ששקעה בחובות. אתם, המשפחה הגרעינית - אבא, אמא והילדים צריכים להיות חזקים ומאוחדים כנגד כל העולם. מחזיקה לכם אצבעות.

למעלה