טוב, אני חייבת לסכם !

טוב, אני חייבת לסכם !

אתמול היה אירוע ה1 במאי, וכן - היה מטריף , ענק, עצום, מטורף , מגניב , שרנו, צרחנו, הזענו, רקדנו וקפצנו כמו מטורפים! אבל אני חייבת להגיד כמה דברים שהם קצת מעבר לכל הכיף הזה שהיה שם... אני לא יודעת אם אתם יודעים- אבל אתמול זו הייתה הפעם הראשונה שלי ב1 במאי . וזה היה כל כך מדהים לראות עוד כל כך הרבה אנשים מהתנועה שלי,כל כך הרבה אנשים מכל הסוגים, מכל הצבעים,מכל הסגנונות, מכל העדות, פשוט הולכים ביחד וצורחים ביחד למען מטרה כל כך חשובה - נגד הניצול ובעד שוויון הזכויות לכולם, לא משנה הגיל, המין,הדת, הצבע, הגזע , המקום שהם באים ממנו . הכל למען בני אדם, למען הזכויות שלהם, הזכויות שלנו. בתוך הקן שלי , אני מרגישה לא כל כך משמעותית כלפי היישוב, או כלפי המחוז שלי. אבל פתאם לבוא לתל אביב ולראות שהכל נעצר- הכל נחסם- הכל נצבע אדום, ואת הכל- עשתה התנועה שלנו!! את הכל, אנחנו עשינו! כל הפסטיבל המטורף הזה והפלאש מוב שהיה ענקי בטירוף, והצעדה המקסימה הזאת שבכל שניה ושניה שצעדתי, והלכתי וצחקתי והכרתי אנשים חדשים, בכל רגע ורגע- התגאיתי שאני חלק מהדבר הגדול והמשמעותי הזה, שציין דבר כלכך חשוב! חזרתי הביתה, וכל כך הייתי גאה בתנועה שלי,ובחלק שלי בתוכה. כלכך התגאיתי להיות חלק מהדבר הזה , ולדעת שיש עוד כל כך הרבה כמוני! אין לי מילים פשוט לתאר את החוויה העצומה הזאת [וגם הכאב רגליים אח"כ לא היה קטן D: אני ממש מצפה כבר לראות את הוידיאו של הפלאשמוב, וגם מצפה לשמוע מכם איך היה , יאללה לשתף :)

רשמיי

אחרי שבהתחלה לא ממש חיבבתי את הרעיון של ההפנינג ,יצאתי לבסוף לאחד במאי. הצעדה היתה מאוד מפנגזת,למרות שהרצל ועובד כמעט דרסו אותי כמה פעמים,אמנם היה חסר לי הבחור עם הואן שהיה מטריף את כולם כמו בשנה שעברה ההפנינג היה די נחמד ,לא היתי מגדיר אות כמאוד שונה מהשנה שעברה אבל ניחא מה שקצת ביאס אותי זה המסכת שהיתה חביבה אבל השנה שעברה עם להקת הגוספל פשוט לוקחים ובגדול וכמובן הפלאשמוב-שכמובן לא ידעתי את התנועות אז אלתרתי עם חברי הגרעין,וכמובן שעשינו את פוזת "הייל וינו" ליאור נרקיס היה פנוגיז רק בגלל זה שקילל ,עשה לי את היום "עלה והגשם"

animal bar

New member
חחחחחח

לא הפתעת אותי עם עובד והרצל כ''כ היה מתאים שידרסו אותך, חחח ואז יירד לך דם וזה ותגיד "כןכן! דם הפועלים! ווהו!! " ואין על הלהקה של שנה שעברה, חח שחור ולבן ידיים למעלההה

אני חושבת שהשנה היה ממש אדיר

הצעדה הענקית, הבובות, השלטים, הפסטיבל שהיה פשוט מגניב, ללכת ברחובות תל אביב ולצעוק לכול הפועלים שעבדו על הבתים מסביבינו "חג שמח", השנה גם הייתי בקופים האדומים, שהיה ממש מדהים, כאילו ממש הרגשתי שיש לי כוח, זה היה כזה התאגדות התנדבותית של בני נוער, זה הדבר שהכי חיזק את אצלי את זה שהתאגדות זה דבר אפשרי. רק היה לי ממש חבל שכול כך מעט חניכים בחרו לקחת אחריות על החג הזה ולא רק לצרוך אותו, ובאמת שלא היו חסרות דרכים לקחת אחריות על החג וזה מאוד עצוב לי כי כשמישהו בא ומתלונן שהבנייה יצאה מכוערת או שהקופים לא עושים מספיק רעש אז זה בגלל שהוא לא בא ולקח על זה אחריות ועיצב את זה כמו שהוא רוצה, כי תכל'ס אם משהו לא מוצא חן בעינייך בתנועה זה כנראה בגלל שלא היית שם בשביל לגרום לו להיות איך שאתה חושב שהוא צריך להיות. כאילו זה ממש כיף שכול הקן שלי צועק את השם שלי וגאה שאני בקופים, אבל היה יותר כיף עם כול הקן שלי, או לפחות חלקו היה בא איתי ונמצא איתי בקופים, או אם היינו שישים חניכים בבנייה המחנאית במקום עשרה (מתוך 4,500 שהיו בחג עצמו). להעביר ביקורת זה בסדר, גם אני אמרתי שהבנייה יצאה די מכוערת, אבל זה החג שלנו, זה לא החג של הקופים או של להקת חוות או של תנועת הבוגרים, זה החג שלנו, אבל זה לא מרגיש ככה...

זה באמת עניין,

אני גם יכולה להגיד שלא לקחתי שום חלק באף אחד מהדברים שציינת, וזה ממש אחרת כשבאתי וראיתי את הקופים האדומים, את הבניה, את התפאורה המדהימה שהקימו שם, ואמרתי לעצמי , "וואלה, חבל שלא לקחתי חלק גם בזה" [אהמ אהמ הסקת מסקנות לשנה הבאה D: ] אני חושבת שהדבר האחרון שאפשר להגיד זה שזה יצא מכוער, כי תכלס? זה גדול וענק ומדהים, ואת הכל אנחנו מעצבים ואנחנו בוחרים איך לקחת. אז אפשר להגיד ש"הם לא עושים מספיק רעש", ואפשר גם לעשות רעש ולצרוח בעצמינו! אני מסכימה איתך שחבל שכלכך מעט אנשים לא לקחו בזה חלק ובחרו להתלונן, וכן - תמיד אפשר לשפר ותמיד אפשר להסיק מסקנות, וגם אני וגם מלא חברים שלי שהסתובבנו וראינו את הקופים האדומים , ממש חשבנו שזה היה כל כך טוב אם גם אנחנו היינו לוקחים בזה חלק , ובכל מקרה,אפשר גם להוביל ולצרוח ולעשות רעש ולהיות שטופים באדום גם בלי להיות חלק מ"הקופים" .

גאאלה

New member
היה מטורף !

באמת, שנהנתי מכול דקה, פשוט אןי על האוירה של האחד במאי! רק בלילה ידעתי שאני נוסעת כי היו לי בעיות עם זה - ואני לא מצטערת על דקה! ואני מחזקת את מה ששאני אמרה, זה באמת גאווה אמיתית להיות חלק מזה, חלק מהתנועה הזאת, שעושה דברים! ובאלי כלכך לראות כבר תפלאשמוב!!!!

udihecht

New member
תרשו לי לתאר לכם איך נראה השבוע האחרון בשבילי

מחמישי ועד שבת אחה"צ הייתי בסמינר בניית הבובות ל-1 במאי בשבת חזרתי הביתה לשעתיים ואז נסעתי לזכרון לעשות מדורה עם הגרעין וכמובן שיום אחרי זה יצאתי איתם ל-1 במאי! כשהגעתי הלכתי ישר לקופים האדומים (שהם כמובן הדבר הכי אדיר בעולם!) ואחרי כל הצעדה, ההפנינג, הפלאשמוב והמופעים ה-מ-ע-ו-ל-י-ם וליאור נרקיס, עוד נשארתי שם עד 22:30 לפירוק!! וכן, גם לי זאת הפעם הראשונה ב-1 במאי, ואני חייב להגיד שזה החג הכי טוב בעולם! ובהחלט החג האהוב עלי (מעכ-שיו)! ואני ממש מקווה ששנה הבאה כל מי שראה את כל הדברים האדירים שאפשר לעשות ל-1 במאי (פלאשמוב, בובות, קופים וכו') יבוא ויפעל גם כן! נ.ב.-כמה גאוות: הקן שלי הוא זה שבנה את הבובה של היד עם המגש שעליו פירמידת הניצול! הבוגר תנועה שהיה איתנו בקופים האדומים הוא הבחור שהמציא את מולאן!! בלהקה ששרה את "אז מה זה חופש בכלל"- שני הזמרים הם קומונרים שיצאו מהקן שלי!

udihecht

New member
טוב, אז הוא סתם שיקר אותנו ><

למה שהוא יעשה את זה? -_-

גאאלה

New member
מזה חופש בכלל ..

ושני הזמקרים האלה הם עכשיו קומונרים בקן שלי ! טוב נו, תאמת שגור עזב לקן אחר ..

animal bar

New member
אחד במאי היה פשוט אדיר

אין שום ספק שבשבילי היה יותר טוב משנה שעברה :) גם לקחתי חלק והייתי בקופים האדומים [שזה הכי אדיר שיש
] הצעדה הייתה הרבה יותר טובה! אנשים דווקא ממש שתפו פעולה והיו מעולים!!!! צרחתי את הגרון שלי שם, ואני לא מתחרטת! חח D: בקשר לפסטיבל עצמו, וואלה, לא שמתי לב יותר מידי, חח הקשבתי לנאום אחד, לראשון ממש נהנתי בהופעה של ליאור נרקיס!! חח הוא היה מעולה! והפלאשמוב? וואי וואי! הפלאשמוב היה מושלם
אין ספק שהאחד במאי השנה, היה פשוט אדיר
וממש חבל לי על כל מי שלא בא בגלל שהוא "לא אוהב את מה שנהיה" בלהבלהבלה ואין מה לפתוח שוב את הדיון על זה, אז שיהיה

udihecht

New member
סגרנו את הדיון על זה כבר ממזמן, את מוזמנת

לקרוא פה בפורום...

אiפיר7

New member
היה פשוט טווווב!

אז גם לי זאת שנה ראשונה, והיה פשוט כיף! התהלוכה הייתה ממש כיפית, גם היה ממש הרגשה [לפחות לי ולחברים שלי] שעם הצעקות וכל זה, עוררנו קצת מודעו באנשים. אחר"כ בעצרת היה ממש כיף, למרות שלא הקשבתי לאף נאום בערך וגם לא להופעה של ליאור נרקיס. אבל גוזל שר בסוף את "לא מפחד" ויצא מהממם, והרכז מחוז שלי [חנשה] ניגן שם
הפלאש מוב היה מדהייים!! ראיתי אותו היום עם המדריכה שלי
יצא פשוט מושלם!

למעלה