טוב, אז...

RenanaD

New member
יש גם עם מסגרת לבנה, קניתי לאחותי

אבל ממבט חטוף אלה גוונים שונים קצת של לבן.
וכן על המדבקה הקטנה. החלק התחתון של הכפתור העגול למשל לא מכוסה.

Rachel47

New member
אני ראיתי כבר

מדבקות שקנטות מהכיסוי אבל לפחות מכסות את כל המסך עצמו (אצלי זה עוד לבן אז ממש רואים את הגבול)
אז אצלי זה לא..ומשני הצדדים יש ממש מסך שהוא חשוף

באמ תמעבר קשה מהאייפון 5 החלק לבין המסך המעוגל הזה..

RenanaD

New member
את מתכוונת שהמדבקה נגמרת בדיוק איפה שהצג נגמר?

כלומר איפה שיש תצוגה.
בחיאת, צלמי את הפלאפון וזהו

Rachel47

New member
חדשות עבודה..

ניתן, עם אופטימיות זהירה, להגיד שדי סיימתי עם ג'רוז
&nbsp
!

ממש ממש בקרוב (נניח אפילו השבוע) אני אתחיל את החפיפה של באר שבע ואקבל את הרופאים שיהיו לי מב"ש דרומה

איזה פאןןןןןןן!
&nbsp
וגם השנה יש יומולדת 25 שנה לנובונורדיסק בארץ (החברה קיימת כבר 90 שנה) ויש לנו אירוע במרכז וזה מרגש ברמה של חתונה..אני לא צוחקת...

RenanaD

New member
האאא איזה כיף!

ממש חיכית לזה, איזה יופי
מקווה שיגיע מהר ויילך מצוין!
ותהנו בחתונה
סתם, 25 זה מספר יפה, הגיוני שיתלהבו. ואת מקבלת חגיגה, מה אכפת לך

איזה יופי!!
תתחדשי
סוףסוף!
איך המחיר עלה מאז ההתחלה...
גם ההורים שלי באילת השבוע. אבל נראהלי כבר ויתרתי חח קצת מיותר בשבילי פשוט.
וגם אוטו חדש?? איזה כיף.

לוואטסאפ יש לך גיבוי! בהגדרות של הוואטסאפ יש אפשרות לגבות באיי קלאוד, ואז כשאת מגדירה מחדש הוא אמור לשאול אותך אם למשוך את הגיבוי.
אני חושב שזה רק לא מגבה סרטונים.

RenanaD

New member
כן, עלה...

אבל ה-4 שלי כבר עגלה
אז זה מה יש...
תפרט בבקשה על הוואטסאפ - לא אמרת שאתה ממליץ להתחיל הכל מחדש, בלי זכרונות ובלי כלום?! כי כבר די השלמתי עם זה נפשית

היום הפעלתי את ה-6 עם ננו-סים חדש וכו', רק עוד לא הורדתי בו וואטסאפ. אז מהצהרים הסתובבתי עם שני פלאפונים, אחד להכל (שיחות/סמסים/אפליקציות אחרות) ואחד עם ווייפיי לוואטסאפ
עד שאעבור על כל הזכרונות שבו ואבדוק אם יש תמונות וסרטונים שאני רוצה לגבות ממנו. כי חברה שלי גם עברה פלאפון לאחרונה, וסיפרה שכשהפעילה את הוואטסאפ בחדש הישן נחסם לה לגמרי! הלכו כל הזכרונות. אז אני פוחדת שזה יקרה לי גם.

אני אגיד לך מה
הגיבוי של האייטונס הוא פשוט גיבוי טוטליטרי - לא רואים בדיוק מה מגובה, הוא פשוט לוקח את כל הנתונים הקיימים ומחזיר אותם.
אם הייתה אפשרות לגבות דברים ספציפיים ולהחזיר רק אותם אז אולי הייתי זורם על זה, אבל כשהגיבוי הוא הכל או כלום, אז פחות טוב לדעתי.
בוואטסאפ יש אפשרות לגבות ולשחזר רק את ההיסטוריה של הוואטסאפ. ככה שזה אם זה חשוב לך - זה משהו שאת יכולה לפחות לנסות.
יש סיכוי שגם זה יאט את העניינים (אפילו הגיוני, כי בטח כשיש לו הרבה נתונים ושיחות אז לוקח לו יותר זמן להיטען - זה סתם הנחה שלי).
אבל את יכולה לנסות. זה מגובה באייקלאוד (מחובר לחשבון שלך), ואפשר לבצע את זה באפליקציה עצמה דרך הגדרות>הגדרות שיחה>גיבוי, וזה לא מגבה סרטונים (לא בטוח אם אודיו).
אח"כ כשאת מתחברת לוואטסאפ באייפון החדש, זה אמור לשאול אותך אם את מעוניינת לשחזר היסטוריה מהאייקלאוד, או משהו דומה.

ברור שתגבי בכל זאת את הדברים שחשובים לך למקרה ש. וד"א, את תמיד יכולה לעשות Backup לאייפון הישן ולשמור אותו על המחשב על כל מקרה שיהיה - במידה ותרצי להשתמש/להחזיר אותו בעתיד.

בהצלחה!

RenanaD

New member
תודה!

אבל הלחצת אותי היטב בזמנו, דבר שהוביל להכנה נפשית נכבדת... ולכן כבר די השלמתי עם אובדן ההיסטוריה

אז שיהיה. בינתיים אני עדיין עם שני פלאפונים (נקודת גישה אישית
), ולאט לאט עוברת על כל היסטוריית ההודעות (יותר נכון - התמונות שלהן) כדי לבדוק אם יש משהו ששווה שמירה. וכשאסיים אוריד וואטסאפ בפלאפון החדש ואעבור סופית.
&nbsp
אגב אייקלאוד! אין לי מושג מה הלך שם, באמת. חבר מהעבודה שמבין עשה לי כמה קסמים בפלאפונים אתמול, כשהשמשתי את החדש, והעביר מלא דברים. קודם כל, קיצורי המקלדת שלי!!! וואו, יש לי מיליונים. וכולם פשוט עברו לחדש, זה לא יאומן. כבר הייתי בטוחה שאצטרך לשמור אותם אחד אחד לבד... איזה חסכון של זמן, מדהים. דבר שני - אנשי קשר. הוא הוריד איזו אפליקציה בפלאפון הישן ששמרה את כל המספרים ושלחה לי אותם בקובץ למייל. פתחנו את הקובץ הזה בפלאפון החדש, לא הספקתי לראות אפילו על מה הוא לוחץ - בום, כל המספרים שמורים בדיוק כמו בישן! מדהים

חחחח
לא התכוונתי להלחיץ. רק אמרתי מה שאני חושב... אם את מסכימה עם ההגיון, אז למה לא
כל אחד ושיקוליו.

קיצורי מקלדת? אף פעם לא השתמשתי בזה

אבל ואו מגניב
הייתי שואל על האנשי קשר אבל האמת היא שהם גם ככה שמורים לי על הרשת ועוברים דיי בקלות...

RenanaD

New member
מסכימה, מסכימה

לכן מלכתחילה לא התעקשתי על זה ופשוט השלמתי עם העובדה...
קיצורי מקלדת
יש לי להכל. ראשי תיבות, ביטויים שאני משתמשת בהם הרבה, אייקונים, כל דבר. זה מושלם ואני מתה על זה. וכשהקלדתי בטעות מתוך הרגל קיצור אחד בחדש והוא אשכרה עבד? וואו, שוק ואושר

אנשי הקשר עברו מעולה. ואשמור את הקובץ הזה במייל, אז ככה אני רגועה שגם יש עכשיו גיבוי...

ואו

שווה לנסות אולי את הקיצורים האלו. אבל לרוב זה סתם מציק שזה משלים דברים.

RenanaD

New member
אם יש לך קיצורים שמורים כבר בפלאפון אז תמחק אותם!

זה באמת יכול להציק אם לא אתה הגדרת אותם. אבל נגיד אייקונים שאני משתמשת בהם הרבה, למה לעבור מקלדת בשבילם? אני בוחרת שתי אותיות (או יותר) שלא יוצרות מילה נורמלית ולכן אין סיכוי שאשתמש בהן בחיים, ואיתן יוצרת קיצור לאייקון: צצ, דד, סס, רר, קק, טט, כל דבר. ככ הופך ל-כ"כ, כככ ל-
, אחכ ל-אח"כ, אונ ל-אוניברסיטה, אאכ ל-אלא אם כן... הבנת

Rachel47

New member
ואו את עשית מלא קיצורים

אני עשיתי רק לאייקונים שאני משתמשת בהם הרבה

&nbsp
אגב את יודעת שבוואטסאפ את יכולה לראות את כל התמונות מאותו איש קשר בתיקיה ולא רק לגלול אחורה את השיחה כן?

RenanaD

New member
מלא. מלא!

אני חוסכת לעצמי כ"כ הרבה זמן ככה
(ובזה הרגע הקלדתי ככ וזה לא הפך ל-כ"כ. עצוב ביותר
)
בוואטסאפ את מתכוונת שבהגדרות השיחה של האיש/קבוצה יש תיקיה של כל המדיה שנשלחה? אם כן אז כן, ברור. ככה אני עוברת על הכל. יש קבוצות שאין מצבבבבבב לגלול את כל השיחה, שום סיכוי שבעולם!

o0Invisible0o

New member
אוף רגעעעעעעע

אני מתלבטת. זה נורא לקנות 5S או שהוא סבבה?
או 5C? מה ההבדל בכלל?
או שלדלג ישר ל-6? הוא יקר נורא...
ואני עוד מדברת על ה- 64GB....ובלונדון (מה שאומר שאני גם ככה מחכה עד מרץ..המחיר אמור לרדת??)
&nbsp
ולא להתקרב ל-4, נכון? ישן מדי...מחירי רצפה..

&nbsp

RenanaD

New member
אין לי מושג אמיתי על 5S, אבל אני מניחה שהוא לא נורא בכלל...

ולא יודעת אם המחירים יירדו בעתיד. בארץ המחיר של אייפון 6 עלה מאז ההשקה, ולאחרונה של 16 ג'יגה עלה שוב. אבל רק הוא, לא ה-64... קטע מוזר!
אייפון 4 יש לי, לפני כמה חודשים שדרגתי את ה-iOS ל-7 וזו היתה טעות נוראה. לא הפסקתי לסבול ולקלל כל החודשים האלה. לפני כן הוא היה די בסדר, למרות שהחל להראות סימני זקנה ואיטיות.

למעלה