טוב..אז..סכמ"ש

נסטי XD

New member
טוב..אז..סכמ"ש

מעיין ביקשה כ"כ יפה...אי אפשר לסרב לה XD
שיר השבוע של פארמור:
שיר השבוע לא של הלהקה:
השבוע היה כיף כי:
השבוע היה באסה כי:
תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע:
תמונת השבוע:
ציפיות לשבוע הבא:
משהו שאתם לא מצפים לו:
משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): יאללה שהשבוע יעבור מהר ויתחיל כבר פסחחחחחחחחחחח!

shaharEB

New member
מסכמש"ת

שיר השבוע של פארמור: אין :X שיר השבוע לא של הלהקה: john barrowman-הרבה שירים שלו
בי גי'ז ,פארמור ומייקל ג'קסון! השבוע היה כיף כי: אממ..הצלחתי ללכת למבחן בלשון למרות שהייתי חולה ,וזה מבחן ענק[מבחן לפני מתכונת]
השבוע היה באסה כי:משהו רע שקרה ועדיין קורה- אני חולמה מיום חמישי >< מחר יש לי מבחן ענק בהיסטוריה שאני באמת לא יודעת איך אני אעבור וביום חמישי מבחן במתמטיקה HELP ME תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: תכנית-דוקטור הו
,סרט-פעם הייתי
,הפוקרס הקטנים -משעשע
ופרל הרבור
תמונת השבוע: :
ציפיות לשבוע הבא: שאני אצליח להוציא ציונים נורמליים שאני אוכל לסבול זה אומר ,בהיסטוריה 80 ומעלה ובמתמטיקה 70 ומעלה אפילו 75 ומעלה XD משהו שאתם לא מצפים לו: בעיקרון המבחנים
משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים):נעע

2MayaN2

New member
תרגישי טוב../images/Emo201.gif ../images/Emo221.gif

לא כיף להיות חולים בתקופה לחוצה כזו:X אבל תנסי בין מנוחה למנוחה לנוח ולפני המבחנים לקחת אקמול ולעבור אותם:) בהצלחה

2MayaN2

New member
חח תודה:) ../images/Emo221.gif

שיר השבוע של פארמור:Turn it off האקוסטי
שיר השבוע לא של הלהקה:יש הרבה ואין לי כח לכתובXD השבוע היה כיף כי:הייתי באילתD: השבוע היה באסה כי:לא ניכנס לזה~ תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע:
אני,הנרי השמיני
שנות ה-70, חברים. תמונת השבוע:אקראי:) ציפיות לשבוע הבא:שיגמר ויגיע פסח
משהו שאתם לא מצפים לו: לעבוד על אזרחות. משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): אילת היה ממש כיף
קניתי מלא שטויות בטיילתXD והיה חם ומגניב
למרות שהרכיה הייתה קפואה אז לא ממש נכנסתי:X

נסטי XD

New member
מה?! היית כזה קרוב אליי ולא אמרת לי?

סתם...באיזה יום היית? גמאני הייתי השבוע באילת, אבל רק בים ושמעתי 2 מטר ממני הופעה שלמה של דודו אהרון וקובי פרץ XDDDD (בלי שבאמת רציתי)

2MayaN2

New member
אבל חשבתי עלייך../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

אבל אני זוכרת שאמרת שאת גרה די רחוק מאילת ועצרנו רק בדימונה
הייתי חמישי-שישי-שבת

נסטי XD

New member
חחח אני בין לבין

שעה מדימונה ושעה וקצת מאילת... לא יודעת אם שמת לב, אבל כשאת נוסעת לאילת, באמצע המדבר בשומקום כזה, היה מקדונלטס מצד ימין של הכביש...פחות או יותר אני גרה ליד זה..

2MayaN2

New member
נראה לי שעצרתי שם../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

פעם הבאה אני מודיעה לך לפני חח

למעלה