טוב,אז זה סופי

MsUnderstood

New member
טוב,אז זה סופי../images/Emo7.gif

נראה אם מישהו בכלל יקרא את זה
התוכנית ירדה,וכך גם הפורום,ועכשיו הגיע שעתו של הפורום. תודה לכל אחד מאיתכם שמיכם למדתי מה זה פורום מגובש וטוב. שבזכותכם נהנתי הכי הרבה לנהל בתפוז תודה לנועם שהכניס אותי לתפוז,והכניס אותי לתפוז...והכניס אותי לתפוז
לא כיף נועם,גיא,ניר,שרון,אריק,עידן,אלירן,נגה,איילת,שירה,ליהי וכל האחרים,המון המון תודה על שהייתם הפורום הראשון שלי והכי טוב שהיה\יהיה לי

eliranri

New member
באמת עצוב ביותר ../images/Emo4.gif

מצד שני צריך להתסכל על חצי הכוס המלאה, גם ככה אין תוכנית אז גם ככה אין על מה לדבר ולכן הפורום מיותר לגמרי. אגב אתמול הייתי בניצנים ולפני שהופיעו משינה (הענקיים) הופיע דודו טסה וכשהסתכלתי על הנגן חצוצרה שלו הוא היה ממש מוכר לי, בסופו של דבר נזכרתי שזה הנגן חצוצרה מהתוכנית (רפי דווידוב) זוכרים? כמה מילים אחרונות... היה ממש כיף בפורום, אנשים אתם גדולים אחד אחד, רק שתדעו שאני לא מאמין במפגשי פורום והמפגשים של כל לילה היו המפגשים היחידים שהלכתי אליהם כי ממש היה כיף להיות עם כולם בכל מפגש. אולי התוכנית תחזור יום אחד (איכשהו)

idanri

New member
יאאאאאאא כל כך חבל שסוגרים...../images/Emo7.gif

מקווה לראות את כולם בפורומים נוספים בתפוז

שעת הדמדומים של הפורום

מאז שכל לילה ירדה מן המסך, הפורום באופן טבעי כבר לא היה אותו דבר. התקופה הזו שבה היה כל לילה את התוכנית כל לילה הייתה תקופה נפלאה ואז זה ידעתי לזהות כבר אז הזמן אמת. בעיני זה יפה מאוד שפורום באינטרנט הצליח לקרב בין אנשים

פולי3

New member
הא ~!!!!!!!!!!!111../images/Emo7.gif

מה נסגר ?! בע. זה היה אחד מהפורומים הכי טובים שהייתי בו. באמת. כנראה פתחתי את שרשור הנר מוקדם מדי, הא ?

too much tv

New member
תודה לך ולנועם על הזמן שהשקעתם

ותודה בכלל לכל אנשים החביבים שכתבו כאן. עשיתם לי נעים.

it's a farewell

היה נחמד להכיר את כולם כאן, אתם אחלה אנשים והיה נחמד מאד במפגשי הפורום. תודה לכם, שבאמצעות הפורום היתה לי ההזדמנות להגיע לתכנית ואף לאפשר את שידור הטלמסר במורס שלי. שמחתי להכיר אנשים כאן, יש כאן באמת כשרונות גדולים (בנצי מודו). ותודה לפורום הזה שקיים, שבזכותו מצאתי אהבה, את שרון. אריק.

וואו... ../images/Emo10.gif

"להתראות לכם חבריי הנאמנים. אנחנו מכירים מאז שהיינו ילדים. ביחד טיפסנו על גבעות או עצים. למדנו על אהבה ועל מורים, שרטנו את הלב והורידים...
להתראות חברים, לא קל להיפרד, כשכל הציפורים שרות על הפרידה, עכשיו כשהאביב באויר. בנות יפות בכל מקום. כשתראו אותן אני אהיה שם. We had joy, We had fun, We had seasons in the sun. אך הגבעות שטיפסנו רק היו עונות בזמן! We had joy, We had fun, We had seasons in the sun. But the stars we could reach Were just starfishs on the beach" ... כבר אמרתי בעבר. אני מכיר את הפורום הזה מהיום הראשון שלו. ואני יודע שאני אתגעגע. דנה עשתה פה עבודה נפלאה מאז שעזבתי את הניהול - ולמרות שהתוכנית ירדה - היא הצליחה לארגן עוד מפגש פורום (עם אסף, במשרדי ערוץ 10, ותודה לגיא) ושמרה על הלפיד בוער. מה עוד אפשר להגיד, אה?! אולי עוד קיץ אנחנו ניפגש. שם, בנמל תל-אביב מלא הבטון והחניות, ליד שפך הירקון, בטיילת שם, זה יהיה נפלא...

אז זהו, הסיכום האחרון ....

אחרי שכבר נאמרו כל הדברים הרגילים, אולי רק כמה תודות קטנות. תודה שהייתם הפורום הכי טוב שיכולתי למצוא בתור פורום ראשון (או בכלל), אחלה של אנשים שהתגבשו נהדר. תודה לאסף הראל שבכלל הביא את התוכנית הכי טובה בטלוויזיה, כל לילה, עם כל הכותבים המוכשרים, ושאפילו קפץ כמה פעמים לביקור בפורום (יחד עם כותב בתוכנית), ואפילו הסכים להיפגש איתנו. תודה לגיאגיא שהיה הראשון שפגשתי מהפורום, ושהיה מקסים מהרגע הראשון (ואפילו רץ בשבילי כל הדרך......). גיא- מתה עליך! תודה לדנה שהחדירה בנו ביטויים בלתי נשכחים ("נממממממ...", "יאאאאאאא" והטוב מכולם "וזה". אה, ויגור שולטים....) תודה לאילת על העוגות המדהימות, ולנועם על חידודי הלשון ואבשלום קור וחיקויים מטורפים של דן כנר. ותודה לכל שאר החבר'ה (מצטערת אם שכחתי מישהו.....)-אריק,פריאור, בנצי, נגה, נמש,עומר, אלינה, עידן ואלירן שפשוט עשו את הפורום מגניב יותר. תשמרו על עצמכם
שרון

למעלה