טוב- אז הפעם אני מצפה לשרשור ארוך!

JackDanyells

New member
טוב- אז הפעם אני מצפה לשרשור ארוך!

ההכרות המעמיקה עם חברי הפורום מתחילה כעת...
שעת ההתחלה: שם: תאריך לידה: מזל: מין: גובה: צבע עיניים: מידת נעליים: מיקום: איפה נולדת: נכשלת במקצוע: ביצפר: מאוהב: חבר/חברה: אם כן, שם: כמה זמן אתם ביחד: מה את לובשת עכשיו: תעשי סקס לפני החתונה: התאהבת פעם במורה?: מעשנת? שותה?: מפלרטט: צבע אהוב: חיות אהובות: מי החברים הכי טובים שלך?: הכית מישהו?: עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון?: מישהו נתן לך סטירה?: באינטרנט הרבה?: ביישן?: מתקלח?: שונא ביצפר?: יש לך חיים?: עד כמה אתה בוטח באנשים?: שיקרת לחברים הכי טובים שלך?: יש לך סודות שאנשים יתפלאו לגלות?: תעשה צניחה חופשית?: אוהב לרקוד?: היית בחו"ל?: סילקו אותך מביצפר?: השעו אותך?: היית רוצה לגור במקום אחר?: אתה מפונק?: שתייה מועדפת?: שותה מים?: באיזו משחת שיניים אתה משתמש?: יש לך פלאפון?: אתה מודל לחיקוי?: מה אתה לובש הכי הרבה?: פירסינגים?: קעקועים?: אוהב להצטלם?: אתה שזופה?: מתעצבן בקלות?: התחלת שמועה על מישהו?: יש לך קו טלפון משלך?: יש לך בריכה פרטית?: אחים ואחיות?: תחתונים?: מסתדר עם אמאבא?: מסתדר עם האחים?: איך אתה מוציא כעס?: ברחת פעם מהבית? חולמ בהקיץ?: מה היית רוצה?: מה הפרחים המועדפים עליך?: איך נראית האקס/ית שלך?: אתה חצוף?: קיץ או חורף?: אתה נהנה להתלכך?: איך הפופיק שלך?: מה מספר המזל שלך?: איך השיער שלך נראה עכשיו?: תוכל להיות צמחוני?: איך את נראית?: תצא עם מישהו/י צעיר/ה יותר?: תצאי עם מישהו מבוגר יותר?: היו לך הפרעות אכילה?: כמה צלצולים אתה מחכה לפני שאתה עונה לטלפון?: שחית פעם בעירום?: מתי?: למי אתה דומה יותר- אבא או אמא?: בוכה הרבה?: אם היית צריכה לכרות חלק בגוף, איזה?: באיזה משפט אתה משתמש הכי הרבה בטלפון?: רומנטי? מתי הפעם האחרונה שהקאת?: במין הנשי, בלונדינית או ברונטית?: אתה לובשת חולצות כדי שיראו לך את הבטן(או גוף)?: מחשוף?: החבר הכי טוב שלך בתול?: מה הצבע תחתונים שלך?: איזה מראה יש לחדר שלך?: איזה תכשיטים יש עלייך עכשיו?: איך אתה מרגיש עכשיו?: מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית במסיבה?: עם מה אתה ישן?: האם הפיצו עלייך שמועה?: במה אתה נוהג?: אתה ילדה של אבא או אמא?: מתי בפעם האחרונה בכית בביצפר?: בשביל 2 מיליון דולר תדגמני לפלייבוי?: מה עשית היום? עוד קצת עלי: אתה מאמין בגורל?: קור או חום? לישון או לקום? חוף או הרים? קרמבו או שוקו? מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה נירדם? את מי היית לוקח לאי בודד? אם היית חייה איזה חייה היית? איזה שפות אתה מדבר? בן-אדם של לילה או יום? רגיש לדיגדוגים? מה היום הכי גרוע בחיים שלך? מה היום הכי טוב בחיים שלך? מה הדבר הכי חשוב לך? על מה אתה חושב לפני שאתה הולך לישון? ממה אתה הכי פוחד? המקום האהוב לחופשה? טעם גלידה אהוב? ממתק אהוב? מכונית? חג? תוכנית אהובה בטלויזיה? מילה אהובה? דיסק אהוב? הייתה לך שיחה רצינית? חיבקת מישהו? גרמת למישהו לצחוק? הרגשת טיפש? דיברת עם מישהו שאתה אוהב? התגעגעת למישהו? האם אי פעם: נזרקת ע"י מישהי/ו? : מישהי/ו בגדה בך? נשארת בבית ביום שישי בערב כי התחשק לך? היית מאוהב? ראית את מגדל אייפל? עישנת מריחואנה? שיחקת מונופול? נישקת מישהי? עשית אמבטיית קצף? ניסית דיאטה? הייתה לך תאונת דרכים? רכבת על פיל? נישארת ער כל הלילה? פחדת מהחושך? זרקת מישהי ואחרי זה התחרטת? יצאת עם יותר מ-1 בו זמנית? שיקרת? השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? פגשת סלבריטי? עברת על החוק וניתפסת? נרדמת בשיעור? מה השעה:

JackDanyells

New member
אני אענה על זה כשיהיה לי קצת יותר זמן...

אבל אתם! למי שיש זמן שיענה!

JackDanyells

New member
עונההההההה

שעת ההתחלה: 22:37 שם: צבי תאריך לידה: 24/12/87 מזל: גדי מין: ז גובה: 1.70 צבע עיניים: ירוק מידת נעליים: 43 מיקום: י-ם איפה נולדת: י-ם נכשלת במקצוע: לא נכשלתי, לפחות לא בבגרות. במבחנים בכלל, אז במ"מ ביצפר: מעולה מאוהב: כרגע לא חבר/חברה: אין אם כן, שם: --- כמה זמן אתם ביחד: --- מה את לובשת עכשיו: ג'ינס וחולצה שחורה תעשי סקס לפני החתונה: כנראה התאהבת פעם במורה?: לא מעשנת? לא שותה?: לא מפלרטט: לפעמים צבע אהוב: וורוד חיות אהובות: פיל מי החברים הכי טובים שלך?: לא יודע הכית מישהו?: כן עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון?: עם... כל מיני, זה משתנה מישהו נתן לך סטירה?: כן באינטרנט הרבה?: כן ביישן?: לא מתקלח?: כן שונא ביצפר?: כן יש לך חיים?: לא עד כמה אתה בוטח באנשים?: מאוד שיקרת לחברים הכי טובים שלך?: לא יש לך סודות שאנשים יתפלאו לגלות?: תלוי איזה אנשים, אני מניח תעשה צניחה חופשית?: כןןן אני ממש רוצה אוהב לרקוד?: כן היית בחו"ל?: כן סילקו אותך מביצפר?: לא השעו אותך?: לא היית רוצה לגור במקום אחר?: לא אתה מפונק?: כןןן שתייה מועדפת?: מיץ ענבים שותה מים?: כן באיזו משחת שיניים אתה משתמש?: אקוופרש יש לך פלאפון?: כן אתה מודל לחיקוי?: כן מה אתה לובש הכי הרבה?: ג'ינס פירסינגים?: לא קעקועים?: לא אוהב להצטלם?: לא אתה שזופה?: כן מתעצבן בקלות?: כן התחלת שמועה על מישהו?: לא יש לך קו טלפון משלך?: לא יש לך בריכה פרטית?: לא אחים ואחיות?: כן תחתונים?: כן מסתדר עם אמאבא?: כן מסתדר עם האחים?: כן איך אתה מוציא כעס?: לא יודע ברחת פעם מהבית? קצת חולמ בהקיץ?: לא מה היית רוצה?: שיהיה לי בית פרטי ענק בצפון תל אביב ושאני אגור ביחד עם הארי פוטר מה הפרחים המועדפים עליך?: סיגלית איך נראית האקס/ית שלך?: בסדר אתה חצוף?: לא כל כך קיץ או חורף?: קיץ אתה נהנה להתלכך?: לא איך הפופיק שלך?: בסדר מה מספר המזל שלך?: לא יודע איך השיער שלך נראה עכשיו?: בסדר תוכל להיות צמחוני?: לא איך את נראית?: נו כולם מכירים אותי
תצא עם מישהו/י צעיר/ה יותר?: לא יודע תצאי עם מישהו מבוגר יותר?: כן היו לך הפרעות אכילה?: לא כמה צלצולים אתה מחכה לפני שאתה עונה לטלפון?: צלצול אחד וחצי שחית פעם בעירום?: לא מתי?: לא למי אתה דומה יותר- אבא או אמא?: לאף אחד בוכה הרבה?: לא אם היית צריכה לכרות חלק בגוף, איזה?: אפנדציט, גם ככה לא צריך באיזה משפט אתה משתמש הכי הרבה בטלפון?: לא יודע (אולי "לא יודע") רומנטי? כשבא לי טו... טידה טידה טי טו.... טידה טידה די לאב בוי...
מתי הפעם האחרונה שהקאת?: לפני איזה חצי שנה... במין הנשי, בלונדינית או ברונטית?: בלונדינית אתה לובשת חולצות כדי שיראו לך את הבטן(או גוף)?: לא מחשוף?: לא החבר הכי טוב שלך בתול?: לא יודע נראה לי שכן מה הצבע תחתונים שלך?: כחול איזה מראה יש לחדר שלך?: די בלאגן איזה תכשיטים יש עלייך עכשיו?: שעון אם זה נחשב תכשיט איך אתה מרגיש עכשיו?: נחמד מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית במסיבה?: לפני איזה שבועיים עם מה אתה ישן?: סדין האם הפיצו עלייך שמועה?: כן במה אתה נוהג?: אוטובוסים אתה ילדה של אבא או אמא?: של עצמי
מתי בפעם האחרונה בכית בביצפר?: ביסודי אולי בשביל 2 מיליון דולר תדגמני לפלייבוי?: לא. בשביל 20 מיליון כן מה עשית היום? ראיתי "אושפיזין" אצל אחותי עוד קצת עלי: הכל מושלם אתה מאמין בגורל?: לא באופן נחרץ לשום כיוון קור או חום? חום לישון או לקום? לישוון חוף או הרים? חוף קרמבו או שוקו? קרמבו מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? שומע רדיו מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה נירדם? מצחצח שיניים את מי היית לוקח לאי בודד? לפטופ אם היית חייה איזה חייה היית? קוף איזה שפות אתה מדבר? עברית ואנגלית בן-אדם של לילה או יום? תלוי מתי ישנתי רגיש לדיגדוגים? כן מה היום הכי גרוע בחיים שלך? לפני איזה שבועיים היה פשוט יום נורא מה היום הכי טוב בחיים שלך? מזמן לא היה לי יום טוב מה הדבר הכי חשוב לך? הומואים ולסביות על מה אתה חושב לפני שאתה הולך לישון? כלום ממה אתה הכי פוחד? כלום המקום האהוב לחופשה? תל אביב טעם גלידה אהוב? פיסטוק ממתק אהוב? פסק זמן מכונית? אאודי TT חג? פסח תוכנית אהובה בטלויזיה? המומינים מילה אהובה? היי, ביצ'ז! דיסק אהוב? אין לי כרגע הייתה לך שיחה רצינית? כן חיבקת מישהו? כן גרמת למישהו לצחוק? כן הרגשת טיפש? כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב? כן התגעגעת למישהו? כן האם אי פעם: נזרקת ע"י מישהי/ו? : לא מישהי/ו בגדה בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב כי התחשק לך? כן היית מאוהב? כן ראית את מגדל אייפל? לא עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? כן נישקת מישהי? כן עשית אמבטיית קצף? כן ניסית דיאטה? לא הייתה לך תאונת דרכים? כן רכבת על פיל? לא נישארת ער כל הלילה? כן פחדת מהחושך? כן זרקת מישהי ואחרי זה התחרטת? לא יצאת עם יותר מ-1 בו זמנית? לא שיקרת? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? לא פגשת סלבריטי? לא עברת על החוק וניתפסת? כן נרדמת בשיעור? לא מה השעה:22:59

בוגי666

New member
צבי, שאלון חופר למדי אבל מכיוון שמשעמם...

שעת ההתחלה: 1:34 שם: הדר תאריך לידה: 20.1.92 מזל: גדי מין: נקבה גובה: לא זוכרת צבע עיניים: חומות מידת נעליים: 39 מיקום: גני תקווה איפה נולדת: פ"ת נכשלת במקצוע: הרבה.. ביצפר: מעפן מאוהב: ממ לא חבר/חברה: אין מה את לובשת עכשיו: ג'ינס, חולצה אדומה תעשי סקס לפני החתונה: יאפ התאהבת פעם במורה?: למה שאני אתאהב במורה?! מעשנת? כן שותה?: מידי פעם מפלרטט: מידי פעם צבע אהוב: ממ ירוק חיות אהובות: אמ כלב אולי.. מי החברים הכי טובים שלך?: מה זה משנה אם אף אחד לא מכיר אותם (?) הכית מישהו?: לא ממש הכיתי הכיתי.. עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון?: ממ ידיד שלי.. מישהו נתן לך סטירה?: כן באינטרנט הרבה?: כן ביישן?: לא מתקלח?: כן שונא ביצפר?: כן יש לך חיים?: לא עד כמה אתה בוטח באנשים?: לא יותר מידי.. שיקרת לחברים הכי טובים שלך?: יש מצב יש לך סודות שאנשים יתפלאו לגלות?: כן תעשה צניחה חופשית?: בטח.. אוהב לרקוד?:לא.. היית בחו"ל?: כן סילקו אותך מביצפר?: לא השעו אותך?: כן היית רוצה לגור במקום אחר?: כן אתה מפונק?: ממ לא למדי שתייה מועדפת?: קולה,נסטי שותה מים?: כן באיזו משחת שיניים אתה משתמש?: לא זוכרת יש לך פלאפון?: כן אתה מודל לחיקוי?: סוג של.. מה אתה לובש הכי הרבה?: ג'ינס פירסינגים?: לא קעקועים?: לא אוהב להצטלם?: כן אתה שזופה?: בקטנה מתעצבן בקלות?: לא התחלת שמועה על מישהו?: לא יש לך קו טלפון משלך?: לא יש לך בריכה פרטית?: לא אחים ואחיות?: 2 תחתונים?: כן מסתדר עם אמאבא?: לא מסתדר עם האחים?: רק עם אחותי איך אתה מוציא כעס?: ממ ברחת פעם מהבית? כן חולמ בהקיץ?: המון מה היית רוצה?: הייתי רוצה הרבה מאוד דברים.. מה הפרחים המועדפים עליך?: אמ איך נראית האקס/ית שלך?: נחמד.. אתה חצוף?: לפעמים קיץ או חורף?: קיץ אתה נהנה להתלכך?: לפעמים איך הפופיק שלך?: חמוד מה מספר המזל שלך?: אין איך השיער שלך נראה עכשיו?: סתם חמוד כזה תוכל להיות צמחוני?: כן איך את נראית?: לדעתי נחמד תצא עם מישהו/י צעיר/ה יותר?: כן תצאי עם מישהו מבוגר יותר?: כן היו לך הפרעות אכילה?: לא כמה צלצולים אתה מחכה לפני שאתה עונה לטלפון?: לא מחכה.. שחית פעם בעירום?: לא למי אתה דומה יותר- אבא או אמא?: אף אחד מהם בוכה הרבה?: ממ יש תקופות שכן ותקופות שלא אם היית צריכה לכרות חלק בגוף, איזה?: כלום באיזה משפט אתה משתמש הכי הרבה בטלפון?: אין לי מושג.. רומנטי? כן.. דיי מתי הפעם האחרונה שהקאת?: לפני חודשיים וחצי בערך במין הנשי, בלונדינית או ברונטית?: בלונדינית אתה לובשת חולצות כדי שיראו לך את הבטן(או גוף)?: לא מחשוף?: לא החבר הכי טוב שלך בתול?: לא מה הצבע תחתונים שלך?: ממ לבן איזה מראה יש לחדר שלך?: קטנטן איזה תכשיטים יש עלייך עכשיו?: אין איך אתה מרגיש עכשיו?: משועממת מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית במסיבה?: אתמול עם מה אתה ישן?: מה?! האם הפיצו עלייך שמועה?: כן במה אתה נוהג?: כלום אתה ילדה של אבא או אמא?: של אבא יותר.. מתי בפעם האחרונה בכית בביצפר?: לא זוכרת בשביל 2 מיליון דולר תדגמני לפלייבוי?: ברור מה עשית היום? שום דבר מיוחד עוד קצת עלי: אממממ אתה מאמין בגורל?: אולי קור או חום? חום לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו או שוקו? קרמבו מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? שותה משהו מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה נירדם? קוראת\ כותבת\ מדברת בטלפון את מי היית לוקח לאי בודד? גיטרה ושני חברים אם היית חייה איזה חייה היית? דג איזה שפות אתה מדבר? עברית, אנגלית בקטנטנה בן-אדם של לילה או יום? ממ תלוי רגיש לדיגדוגים? לא מה היום הכי גרוע בחיים שלך? ממ לא זוכרת מה היום הכי טוב בחיים שלך? לא מזמן היה.. מה הדבר הכי חשוב לך? ממ שיעריכו אותי.. על מה אתה חושב לפני שאתה הולך לישון? הרבה דברים ממה אתה הכי פוחד? אין בי כל כך פחד המקום האהוב לחופשה? כינרת טעם גלידה אהוב? שוקולד ממתק אהוב? שוקולד.. מכונית? למה שתיהיה לי.. חג? פסח, פורים, סוכות תוכנית אהובה בטלויזיה? אין לי מושג מילה אהובה? סבבה דיסק אהוב? יש הרבה.. הייתה לך שיחה רצינית? כן חיבקת מישהו? כן גרמת למישהו לצחוק? כן הרגשת טיפש? כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב? כן התגעגעת למישהו? כן האם אי פעם: נזרקת ע"י מישהי/ו? : כן =\ מישהי/ו בגדה בך? לא שידוע לי.. נשארת בבית ביום שישי בערב כי התחשק לך? אני כמעט כל יום שישי בבית היית מאוהב? כן ראית את מגדל אייפל? לא עישנת מריחואנה? כן שיחקת מונופול? לא נישקת מישהי? כן עשית אמבטיית קצף? כן ניסית דיאטה? לא הייתה לך תאונת דרכים? לא רכבת על פיל? לא נישארת ער כל הלילה? כן פחדת מהחושך? כן זרקת מישהי ואחרי זה התחרטת? כן יצאת עם יותר מ-1 בו זמנית? כן שיקרת? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? חחחח מה?! פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק וניתפסת? כמעט נרדמת בשיעור? כן מה השעה: 2:05

למעלה