טוב אז אני מחר בבית חולים לא יודעת לכמה זמן..

minimousegi

New member
טוב אז אני מחר בבית חולים לא יודעת לכמה זמן..

אם אני אוכל אניאעדכן ואולי אני אקח את הלפטופ אם יש איפה להתחבר (או לפחות להנות מחופשה ולראות סרטים...) האישפוז כנראה בין 24 ל ה' יודע כמה שעות...

אוי ווי

הפולנייה שבי נבהלה לראות את ההודעה. אוי, אני רוצה לכתוב לך שלא תהיי עצובה אבל אני בעצמי לא אוהבת שכותבים דברים כאלה. אז במקום זה אני אעודד אותך, אאחל לך שתשתדלי לחשוב מחשבות טובות ואשלח לך אנרגיות חיוביות. לא יודעת למה את מתאשפזת אבל מקווה שתצאי מהר ושיצא לך מזה רק ח'יר. מקווה שאת ועופר מרגישים יותר טוב.

minimousegi

New member
תודה! אני מתאשפזת לסיים את ההריון שרוב

הסיכויים שהוא מחוץ לרחם...נו אין מה לעשות...

פוליפז

New member
הוי מיני'

לא ידעתי. הייתי בטוחה שאת ממתינה עדיין ולאיצרתי קשר. אני מרגישה נורא. אני מקווה שנושנושונך החלים כבר ושאת מרגישה טוב - מבחינת צינון. מה עושים? גרידה? אוי מתוקה, העיקר שתצאי מזה בריאה בגופך ובנפשך. אני גם מקווה גם שאם כבר פותחים (אני בכלל לא מבינה שזה המצב) אז שיבדקו מה לא בסדר ויתקנו! ווא, מתוקה, תשמרי על עצמך. אני שולחת חיבוקים גדולים של הצלחה. ואם את צריכה ביביסיטר - תתקשרי! פולי

ספרייט 7

New member
אוייש מיני יקירתי..

כמה עצוב, אין הרבה מילים. רק לאחל מכל הלב שהסתיים בשלום, וכגודל האכזבה כך יהיה גודל הפיצוי!! תבשרי רק טוב! ורפואה שלימה לעופר.

c h i p a

New member
שולחת לך ../images/Emo201.gif

מקווה שבקרוב תראי את האור בקצה המנהרה ותחזיקי תינוק בריא בידייך תהיי חזקה אוהבים אותך פה

למעלה