טוב, אז אחרי שהכרזתי על עצמי...

טוב, אז אחרי שהכרזתי על עצמי...

יש לי התייעצות... אנחנו מכירים 4 שנים, מתוכם 3 בצבא, שנה אחת נשואים. זו המציאות שאנחנו מכירים, ובחרנו בה בלב שלם. לפני 4 חודשים הפסקתי לקחת גלולות, ומאז- אנחנו מחכים לשני פסים... המחזור מאחר לי בחמישה ימים. אני יודעת שאחרי גלולות זה יכול לקחת זמן, והמחזור משתגע. אבל הבחור לוחץ עלי לעשות בדיקה ולדעת כבר. והקטע הוא- שקרה לי כבר שהמחזור איחר לי בשבועיים, ואז קיבלתי כמו כלום... מצד אחד- אני רוצה לדעת. מצד שני- כשאני אדע, יהיה לי קשה מאוד לא לספר לבחור. החלטנו שאני לא מספרת לו בטלפון, והוא חוזר רק בעוד שבועיים הביתה. וזה מוביל אותי לבעיה- הרי אם בחרנו במציאות הזו, ידענו שזה חלק מהעניין- זה שהוא לא בבית, ורוב הזוגיות מתנהלת דרך הטלפון ובסופי שבוע. מצד שני- אני לא רוצה לספר לו בטלפון. אני רוצה להראות את התגובה שלו, את החיוך, את ההתרגשות בעיניים.... כ"כ הרבה מהדברים החשובים והמרגשים קרו אצלנו בטלפון. המון חיבוקים באוויר, תמיכה טלפונית... זה הגיוני בכלל מה שאני רוצה? אני צריכה לצאת מהסרט ולוותר על הרצון הזה שלי כי המציאות שלנו היא כזו? אני יודעת שזה לא יהיה כזה נורא לספר לו בטלפון. פשוט הפעם כ"כ רוצה שזה יהיה קצת שונה... זה לגמרי טיפשי? מה אתם עשיתם? כ"כ מתסכל לפעמים ההחלטות האלה.

o r i t 8 8

New member
לחכות בסבלנות../images/Emo13.gif

לי היה איחור כשהבחור היה בפולין (שבוע שעבר), והתאפקתי עד יום שישי, כדי שאעשה בדיקה כשהוא נמצא, ברגע שנכנסנו הבייתה אחרי שהבאתי אותו ניגשתי לעשות את הבדיקה.. אבל כשאני חושבת על זה שוב, אני הייתי צריכה להתאפק רק 3 ימים לא לעשות, ואז צריכה שבועיים, אבל תחשבי על זה ככה, אם זה הריון הוא כבר שם ובדיקה לא תשנה אותו, ואם תקבלי בינתיים הרי חסכת לך 25 שקלים על בדיקה.. אז אולי משהו טוב ייצא מזה שתחכי... תקחי בחשבון שכאן זה רק מתחיל, כשהתקשרתי לבחור לפני כמה דקות להודיע לו שביום ראשון עוד שבועיים יש US ראשון והוא צריך לבוא איתי, לא שמעתי מהצד השני כל כך התלהבות כי הוא יצטרך להגיע לבסיס שלו דיי באיחור...

נ ט ש ה

New member
מסכימה איתך

וגם- אני כשקצת איחר רצתי לעשות בדיקה (והייתי לבד) ולראות סטיק שלילי היה הרבה יותר מבאס מלחכות עוד כמה ימים ולקבל. חכי. אם זה זה, זה זה. וביחד- זה הכי כיף.

א ו ח

New member
מסכימה ולא מסכימה

קודם כל, תמיד עדיף לחכות לאיחור משמעותי בשביל לבדוק וכמובן לחכות לבעל, אבל
אני באופן אישי בחיים לא הייתי מתאפקת, לא לבדוק ולא לספר (ותאמיני לי אני בדקתי הר-בה פעמים עד התוצאה המיוחלת
) בקיצור, נורא תלוי איך את מרגישה ואם את מסוגלת להתאפק מה שלא תחליטי, זה יהיה מרגש ומשמח גם טלפונית בעיני

א ו ח

New member
חשבתי על משהו

אולי תסעי אליו מחר לביקור ופשוט תבדקי שם ותהיו יחד?

גם אני בעד

אפילו לבדוק בבית ואם זה חיובי ליסוע אליו. את נוסעת אליו לשבתות בכלל?

חשבתי על זה...

ובעיקרון אני יכולה להפתיע אותו מישהו, אבל מחר ספציפית לא. בעיקרון אני יכולה ליסוע אליו לשבתות, אבל בשבועיים הקרובים האלה- לא...

על ההריון הראשון-

ספרתי לו בטלפון... אחרי שעתיים וחצי הוא נכנס בהפתעה הביתה
[היה מרגש] זאת גם שיטה לקצר לו את השבועיים

אשת נמש

New member
כתבתי והכל נמחק-../images/Emo46.gif

אז שוב- אני אספר לך מה קרה אצלי- ותחליטי את- היה לי סיפור מאוד דומה- המחזור איחר ולמרות שידעתי שבה נורמלי אחרי הפסקת הגלולות- הייתה לי תחושת בטן כזו... גם אצלי הוא לא היה בבית שבועיים. החזקתי את עצמי חזק לא לקנות ערכה... בסוף קניתי ושמתי במגירה שלי. אמרתי לעצמי שאם עד יום רביע (שלפני שהוא חוזר) אני לא מקבלת אז אני עושה את הבדיקה. ביום שלישי בקושי נרדמתי וברביעי על הבוקר עשיתי את הבדיקה. שני פסים... הסתובבתי כמו בחלום כל היום. היה ממש קשה אבל הצלחתי לא לומר לו שום דבר בטלפון - אולי רק אמרתי שיש לי מתנה בשבילו (אם אני זוכרת טוב- אז הוא גם לא ממש יכל לדבר הרבה מימלא) יומיים שמרתי בבטן- וכשהוא סוף סוף הגיע ישבנו באיזה קפה אינטימי לארוחת בוקר- ושם נתתי לו עטיפת מתנה- כשבפנים הייתה הבדיקה. הוא ממש התלהב! הקטע הוא שאנחנו מהמגזר- אז כשנפגשנו הוא לא ידע אם מותר לו לגעת בי (כי הוא ידע שאני הייתי אמורה לקבל ולא הבין אם בסוף קיבלתי) אז אחרי ה"מתנה" הוא פשוט הרים אותי באוויר וחיבק אותי... היה די מפדח!!!
זהו... כך אני בישרתי לנמש... אני אחת כזו שאוהבת דרמה והפתעות. אבל היה לי ממש קשה לא לעשות את הבדיקה שבועיים וגם לא לספר לו במשך יומיים. אני הייתי מחכה עם הבדיקה כמה שיותר סמוך להגעה שלו. נראה לי הכי כיף לבדר את זה פנים לפנים!!! בהצלחה- ושיהיו בשורות משמחות!
וכמובן- ברוכה הבאה!

וואו....

הלוואי אני אצליח לחכות- זה מה שרציתי מלכתחילה... בדיוק כמו שאת מתארת. אבל כל שיחת טלפון הוא מתחיל ב-קיבלת כבר? הוא נורא מתרגש ומחכה לזה כבר...

mimor2

New member
אני הודעתי לו בטלפון...

בהריון הראשון שלי - אני חושבת שפירנסתי יפה מאד את החברות של הערכות לבדיקה עצמית... בעלי היה תורן סופ"ש, ואני הייתי בבית. היה לי איחור של שבוע וחצי בערך, אז עשיתי בדיקה ביום שישי בבוקר ויצא חיובי. התקשרתי מיד וסיפרתי לו בטלפון. לומר שנצפתה התרגשות יתרה מהצד השני - לא ממש. וגם כשהוא חזר הביתה ביום ראשון, ונפנפתי לו מול העיניים עם התוצאות של הבדיקת דם הוא עדיין היה יחסית קריר. לטענתו - עד שלא הולכים לרופא הוא לא מתלהב. מיותר לציין שכעסתי, בכיתי, נפגעתי וכו'... אני חושבת שההתרגשות האמיתית היתה רק אחרי הלידה כשהוא החזיק את הבובנת שלנו בידיים. ככה זה אצל בעלי - רק כשיש לו ביד משהו מוחשי - הוא מבין... גברים... לא זוכרת בכלל מה היה בהריונות הבאים. אבל אני מניחה שזה לא היה שונה בהרבה... מה הייתי עושה במקומך? אני יודעת מהניסיון שלי ומההיכרות שלי את עצמי שלא הייתי מצליחה להתאפק שבועיים, ולא הייתי מצליחה שלא לספר לו מה היתה התוצאה - גם בטלפון. לא יודעת איך את - אם את מסוגלת להתאפק - אחלה. אם לא.......

אין מצב שלא הייתי בודקת שבועיים

קודם כל את יכולה די לדעת אם את בהריון אם את מודעת לגוף שלך. אצלי נגיד ישר משתנה לי הטעם בפה והכל מרגיש לי מקולקל, עייפות מטורפת וכאבי בטן חזקים מההתחלה, וכמובן טמטמת הריון מרגע ההפריה
אני לא חושבת שהייתי יכולה לחכות שבועיים. אבל כן הייתי מתאפקת לספר לו כשהוא יגיע - בזה הייתי מצליחה. אין מצב שהוא יוצא לאפטר? ואם ממש בא לך לספר...אנחנו פה

דנוש29

New member
לחכות ולחכות

כ"כ רציתי לתת לחצי מתנה ליום ההולדת- תשובה חיובית. היום הולדת הגיע בדקנו יחד ..ו... שלילי אבל המחזור עדיין לא הגיע. ארבעה ימים אח"כ בעידוד החצי קניתי עוד בדיקה. ועשינו ושוב שלילי... מכיוון שהוא היה בטוח שזה חיובי ואני הייתי בטוחה שזה סתם איחור, ביום למחרת עשינו שוב כי טרם הגיע המחזור ורק אז חיובי. לפיכך, שווה לחכות. תוצאות שליליות רק מבאסות. בהצלחה

נ ט ש ה

New member
זה שרשור סיפורי הריון??

אז גם אני חיכיתי, והמחזור לא בא. והחתיך התעקש לא לעשות מיד שאני לא אתאכזב ואבכה לו.. ואז הגיע יום חמישי, ועשיתי בדיקה. יצאתי מהשרותים עם פרצוף עצוב, והוא אמר לי "מה, יצא שלילי?" ואז קפצתי עליו והראתי לו את הסטיק. שד"א, עוד שמור אצלי במגירה.

o r i t 8 8

New member
אני מיד רשמתי מהצד השני של הסטיק את התאריך

ושמרתי בצד, החצי הסתכל עליי במבט המום "מה את חושבת שאת עושה???"

למעלה