טובי, אתה משועשע?

מחר בבוקר יש מסע

ואני לא מדבר על בוקר אינטרנטי שמתחיל בעשר... אנחנו (אם נלך לישון..) קמים בשלוש.. בעעעע!

לורוצה

New member
מישי לא הבינה את

"אותו הדור" שלך. ת'אמת? לא מפתיע. מה שמפתיע זה שהיא אשכרה כתבה את זה כתגובה. חג חירות שמח לך וחג חירות שמח לא פחות עוד 4 חודש ויומיים... (צריך לייסד פה איזושהי ספירת הכז"ן או משו. כן, עם ברכה...

מממ..

אם תהיה בזה ברכה אוכל לדעת רק בסוף הספירה. צטט לי את התגובה שלה בבקשה ואם אפשר הוסף איזה סיפור מוצלח כבונוס

לורוצה

New member
לא הלכתי לבדוק

אבל משו בסגנון "מישו הבין? כי אני לא הבנתי". בכל מקרה, הנה לך סיפור יפה: אפילו אלוהים בשוק 2 שניות לסיום זה נראה גמור, אבל ז'לגיריס החטיאה שתיים מהקו ושלשה מטורפת של שארפ קבעה הארכה. בסיום 99:107 למכבי שתפגוש בפיינל פור את צ'סק"א ונוקיהו נראה כמו היכל מסוג אחר יום חמישי, 8 באפריל 2004, 23:35 איך קורה שהשחקן הכי טוב של ז'לגיריס העונה מהקו צריך להשחיל אחת משתיים כדי לסגור עניין 2 שניות לסיום ומחטיא את שתיהן? איך קורה שכדור לאורך מגרש שלם נוחת בידיים של השחקן הנמוך ביותר של מכבי - דרק שארפ? איך קורה שאותו שארפ, שעד לאותו רגע החטיא את כל זריקות השדה שלו, לא נעצר בעבירה, לוקח שלשה משוגעת וקובר אותה עם הבאזר? לפיני גרשון התשובה: "יש אלוהים". מה שקרה אחרי זה בהארכה כבר היה צפוי בהרבה, ובשורה התחתונה, מכבי ת"א ניצחה את ז'לגיריס קובנה 99:107 במה שהיה קרב ישיר על הכרטיס לפיינל פור. בלי קשר למעמד, המקום וזהות הקבוצה שאתם אוהדים, היתה זו אחת מסיומות הכדורסל המופלאות ביותר שראה פארקט אירופאי מאז ומעולם. במשחק חצי הגמר, שייערך בהיכל נוקיה בתל אביב בסוף החודש (29 באפריל לידיעת הגולש במרומים), תשחק מכבי מול צ'סק"א מוסקבה. בחצי הגמר השני יתמודדו האיטלקיות סקיפר בולוניה וסיינה. הגמר ייערך יומיים לאחר מכן באותו מקום. על הקשר בין אמונה, ספורט, ישראל וקלישאות עממיות אפשר לדבר עד אין קץ, אבל אסור לשכוח שהבעיות המוכרות של מכבי לא נעלמו גם במשחק הכי חשוב שלה העונה. משחק התקפי ענק של שאראס (שיא אישי במדי מכבי של 37 נק'), התקזז מול חולשה הגנתית, רגילה יש להודות, שאיפשרה לסאבוניס בן ה-39, כנראה במשחקו האחרון באירופה, לתת תצוגה גדולה של 29 נק' וים של חכמת משחק. איש הקלאץ' פארקר כמעט ולא תרם התקפית עד להארכה, באסטון לא הגיע למשחק וגם וויצ'יץ' התגמד ליד סבא סאבאס, וכשנדמה היה שכלו כל התקוות קרה משהו שקשה להסבירו אלא בהתערבות כוח עליון, אבל על זה כבר דיברנו. וכן, למי שלא שם לב - לשמעון מזרחי, האיש שאת המלחמה שלו ניצח בשבוע שעבר עם הבטחת קיום הפיינל פור בתל אביב, היו דמעות בעיניים. אמיתיות. מהלך המשחק מכבי ת"א נהנתה ברבע הראשון מיכולת התקפית גבוהה של שארונאס יאסיקביצ'וס. הוא קלע 18 נקודות ב-10 דקות, כשבלותנטאל מוסיף חמש נקודות ומכבי הובילה 22:30 בסיום הרבע. ז'לגיריס חזרה ברבע השני. ארווידאס סאבוניס, כאמור כנראה במשחקו האחרון באירופה, היה מדהים. הוא קלע מבחוץ ומבפנים ויחד עם אד קוטה, דאניוס סלאנגה ואיינארס באקאצקיס השאיר את ז'לגיריס במשחק במחצית הראשונה שהסתיימה ביתרון 46:43 למכבי ת"א. היכולת של סאבוניס הפכה למשמעותית עוד יותר ברבע השלישי. מכבי תל אביב נעצרה בהתקפה ולא הצליחה לקלוע סל משך יותר מארבע דקות מתחילת הרבע. שלשה של קוטה וז'לגיריס עלתה ליתרון 46:49. יאסיקביצ'וס ביצע את העבירה הרביעית שלו והכח ההתקפי הטוב ביותר של מכבי ירד לספסל. סאבוניס בשתי שלשות ללא הפרעה הוביל את ז'לגיריס ליתרון 54:59. קוטה הגדיל את היתרון לשבע נקודות 54:61. היתרון גדל לשמונה נקודות 64:56 לפני ששאראס הוריד את הפער לשש בתום הרבע השלישי. את הרבע הרביעי פתחה מכבי עם הגנה לוחצת ושש נקודות רצופות הובילו לשוויון 64:64. סאבוניס קלע שלשה, יאסיקביצ'וס ענה בשלשה משלו. סאלנגה וסאבוניס החזירו את היתרון לז'לגיריס 69:72 לליטאים 6:30 דקות לסיום. סאבוניס ירד לנוח. מכבי עברה לחמישייה נמוכה. באקאצקיס ענה בשלשה. גור שלף החטיא מתחת לסל. 73:77 לז'לגיריס. שלף המשיך לטעות, 75:81 לז'לגיריס 2:41 דקות לסיום. טימנסקאס יצא בחמש עבירות. פארקר החטיא מהקו ההפרש 4 נקודות לז'לגיריס. בלותנטאל קלע שלשה מתשעה מטר וההפרש ירד לנקודה. בגאצקיס ענה בשלשה. התקפה לא מסודרת של מכבי ת"א הסתיימה, עם לא מעט מזל, בשלוש זריקות ליאסיקביצ'וס, שהשחיל את כולן בקור רוח. 85:86 לז'לגיריס. קוטה, מהקו, העלה את ז'לגיריס ל-85:88. יאסיקביצ'וס לקח זריקה מהירה לשלוש נקודות והחטיא, פארקר עשה עבירה ומכבי במינוס חמש נקודות. פארקר שוב החטיא מהקו. באותו רגע היה נראה כי הפיינל פור בתל אביב, בפעם השניה בשער שנים, יתקים בלי מכבי ת"א, אבל החטאה כפולה של גוסטאס ושלשה אה-לה רג'י מילר בשניית הסיום של שארפ, שקיבל כדור ארוך מגור שלף, שלחה את הקבוצות להארכה. בהארכה כבר אי אפשר היה לעצור את מכבי ת"א, שלמרות שסיימה את המשחק בלי ארבעה שחקנים שיצאו בחמש עבירות, כולל שאראס ופארקר, נישאה על גלי אנרגיה אינסופיים. ז'לגיריס נשארה בלי סאבוניס וטימינסקאס שיצאו גם הם בחמש עבירות, מכבי הצליחה סופסוף לשלוט מחחת לסל ועלתה ליתרון 95:100. הלפרין סחט עבירה וקלע נקודה אחת. באסטון חסם, בורשטיין והלפרין קלעו והשחקנים רצו להודות לקהל. בסיום 99:107 בסיום. מכבי תל אביב תשחק נגד צסק"א בפיינל-פור ב-29 באפריל. סיינה וסקיפר ישחקו במשחק השני.

esterssh

New member
אתה מטנף את האזור

אבל ניחא. או "מילא" בלשון העם היורד לעם, הרי מול צסק"א אין נסים, כי ידוע שאלוהים הוא קומוניסט אדום מסריח (כמובן שהנימה של ה"מסריח" צריכה להקרא בצורה הנכונה אחרת היא גורמת לאובדן משמעות המילה; כמוכן עלי לציין שאני בצד של אלוהים), כך שבין לזרוק נסים לפח הצהוב לבין להיות בצד הרגיל האדמומי שלו- אני רק יכולה לשער ש- אלוהים הולך עם נטייתו הטבעית. תודה לאל.

ומצדשני

"או אה, מה קרה? צסק"א אכלה אותה!" זו אחת משירי השפיר המפורסמים ביותר (לקבלת מידע נוסף על שירי שפיר פנו ל'דלתות מסתובבות')

esterssh

New member
השיר הכי יפה הוא

שיר אלמותי פי-כמה, ולמרות שהוא מתייחס לשכנה מאותה עיר [כמעט ז"ל; קראו לה קינדר, ושיחקו בה פעם אנשים גדולים כמו נאומובסקי, דנילוביץ' ובודירוגה (גם אם לא בעונה אחת אתם)], הוא רלוונטי מאד העונה הזאת: "כולם יודעים שבולוניה אלופה!"

esterssh

New member
21:40

זה מה שכתוב, אבל אולי קצת יידחה [כמו במשחקים של מכבי, ובעצם כמו כל המשחקים]. איפה אתה רואה?

פארפרזה

New member
תודה.

ועדיין איני יודע. וזה הרבה תלוי בימקומי הגיאוגרפי לאותו יום.

esterssh

New member
אז מה בסוף

איפה רואה? מזמין אותי גם? אם לא, שתדעו כולכם, אם לא אני פשוט לא אראה את זה. [קללה וכיו"ב]

פארפרזה

New member
צטער.

אבל בעיצומו של יום ועוד לא יודע. והשמועות אומרות שיש מסכים במלחה.

esterssh

New member
אהמ

כמדומני שאעריב לי לאזור המרכז. שמועות אומרות שיש שם מישהו שיסכים לארח אותי בסבר פנים עייפות ועם אקדח לרקה. חוצמזה, אם יהיה הפסד- מה שסביר להניח שיקרה למרות שכולנו מקווים שלא- לא יהיה צורב שם כל כך, כי בכל זאת זה המרכז שבו שמחים בעיקר על עליות לפיינל פור ונסים מריבונו. ואם יהיה נצחון- מה שאולי אולי יקרה והלוואי והלוואי ויאללה הפועל- יהיה יותר נחמד לחגוג אותו במקום צהוב מסריח, אם אתה מבין. בכל אופן, אם אתה הולך למלחה (אם יש שם מסכים, שסביר להניח שכן)- אתה תהיה שם לשמוח עם כולם ולפתוח שמפניות וכו וכו. אח, הקנאה הצורבת.

לורוצה

New member
טובי, אל תגער בילדה

זו תופעה מוכרת הנקראת אצלינו בז'רגון "השלכה".

esterssh

New member
כי בגלל ש-

הוא אמר שאני זרה! אולי מו-זרה, אבל זרה זה נורא מעליב. זה כאילו הוא אמר שכל הזמן והמאמץ ששמתי פה בפורום הם כאין וכאפס בעיניו, כאילו "אנ'לא רואה אותך ממטר; למה-מי את?!" השלכה. ניחא. כבר הרבה זמן לא שימחתי את אובססיית הזבל שלי. הגיע הזמן.

לורוצה

New member
חומץ, רק לפני כמה ימים גיליתי

שאת אישיות מצד עצמך. זרה, הוא שאמרתי. ואם זה עושה לך טוב, אז מו-זרה גם הוא בא בחשבון.

למעלה