טובב מעדכנתת...

lilkimy

New member
טובב מעדכנתת...

מיום ראשון....כמו קסם חזרתי להרגיש טובב הרגשתי כל כך טוב שהתקשרתי לכל החברות שלי שסיננתי במשך על השבוע כי לא היה לי ..ממש כוח או מצב רוח לענות להם והייתי ממש מאושרת ...אז ישר הם שאלו מה קרה.......אסור לשמוח לפעמים.??!! ואז ראיתי את חבר שלי...מדהיים שליי...והיום הייתי בעבודה והסתובבתי עם חברות בקניון כולי בהכחשה אם כותבים את זה ככה...שאני בכלל חולהה בהתחלה אמרתי שאני לא אכנס השבוע לפורום...כי אמרתי שזה מזכיר לי שאני חולה.....ולא בא לי לחשוב על זה.... אבל היום התחלתי לחשוב ...שעוד מעט שוב יום ראשון....ושוב הקאות וחולשה..ואני נורא מקווה שלא יהיו דקירות בחזה או פצעים בפה שובבבבב מתפללת ....וזה מבאס אותי..לא רוצה....רוצה שיהיה רגילל.. שיהיה טובב לא רוצה להיות חולההה אני מפחדת אולי עכשיו קצת פחות..כי בערך אני יודעת את התופאות שיהיו..פשוט לא בא לי שהם יהיו שוב....כאביים ....... סתם קצת באסה..אני בכלל לא צריכה לחשוב על זה ככה.....אני יודעת שאני צריכה לחשוב..שוואלה......אני צריכה להגיד תודה שגיליתי את זה בזמן ויש לזה ריפוי..אבל פאקק כמה אופטימית אפשר להיותת.. אני אשתדל..... שנהיה כולנו בריאים ושנדע רק אוששרררררררר נשיקות.....לוב יו אולל...תהיו חזקיםםםםם לא כמוני..

rubber duck

New member
לילך יקרה

כיף לשמוע שאת מרגישה טוב יותר את בדרך להחלמה מלאה קחי את הזמן שלך עשי צעד ועוד צעד את תרגישי הרבה יותר טוב ותהיי בריאה לגמרי בינתיים קחי את תשומת הלב הרב שתקבלי ולכי קדימה שרון

יהיה בסדר

ככל שתגיעי יותר רגועה לטיפול הוא יהיה קל יותר את צריכה לשנן : אני רוצה לחיות , אני חזקה יותר מהמחלה ואני אגבור על הטיפולים הללו ותראי שהמפלצת לא נוראית , אפשר לחיות אחרי זה יפה וחיים בריאים וארוכים כמו שאת רוצה

למעלה