טובבבבבבבבבב...שאלה

יפים

New member
טובבבבבבבבבב...שאלה

דמיינו לכם מצב כזה: אתם בטסט, מאוד חשוב, כי בזבזתם כבר הרבה כסף ופעם הבאה שתוכלו לעשות אותו זה עוד הרבה הרבה זמן (חצי שנה לפחות..). נוסעים לכם לאט ויפה...הטסטר מקדר אותכם "ימינה", "שמאלה", "שמאלה", "שמאלה" "עוד פעם שמאלה!" (הוא אוהב שמאלה, הא?
)...מביא אותכם לבית ספר, ילדים קופצים לכם מתחת לגלגלים..אתם ממשיכים לנסוע לאט ויפה כזה...עוברים כבר איזה 20 דקות שקטות, כבר מתחילה לצוץ מחשבה בראש "טובבבבב, הפעם אני עושה את זה!"...מגיעים לאיזה צומת, הטסטר עוד פעם צועק "שמאלה!", יש שלט עם משולש כזה, שמתוך ספרי התאוריה נזכרים "אהאה! זה שלט תן זכות קדימה!
). טוב, עוצרים, מחכים להזדמנות...מחכים מחכים מחכים, והתנועה לא עוצרת! רק יש הפסקה משמאל, באים מכוניות מימין וככה גם ההיפך. מחכים עוד כמה זמן, מסתכלים שמאלה ימינה, טוב, אין מה לעשות חייבים לקחת סיכון
, רואים איזו פרצה ומתחילים לאט לאט לנסוע ופתאום בוווווווווווווווווווווום! הבן אלף הזה קופץ על הברקס!!! ולא היה איזה סכנה או משהו! עכשיו השאלה, מה התגובה היותר צפויה דל הנהג באותו הרגע: א. לדפוק מרפק לתוך האף הארוך של הטסטר. ב. להמשיך לנסוע כאילו שום דבר לא קרה. והשאלה השניה (מצטער שלא כתבתי בכותרת שיש שתי שאלות
), איך הייתם אתם מגיבים? אני סתם שואל..כי קרה לי היום מצב הזה, עשיתי את אחת האפשרויות ועכשיו אני מצטער על זה

as17

New member
אני יגיד לך מה שאבא שלי אמר לי.....

שהוא במקרה מורה נהיגה...:"לא משנה מה קורה תמשיך לנסוע רגיל"

apl

New member
אני שונאת מורי נהיגה בכלל

וטסטרים בפרט
.

מור86

New member
אמממממ מבינה אותך...../images/Emo13.gif

גם לי היה לפני שבועיים טסט ראשון... ולא נתקלתי בזה שהטסטר נתן לי ברקס,אלא בזה שלא שמרתי רווח מאיזה טרקטור מסכן שהחליט להידחף אליי בדיוק באותו יום, באותה שעה. לסיכום, אני מאוד מקווה שלא הגבת בתגובה הראשונה...(כן, עם המרפק), ותבין, שהיום טסטרים זה עם די חרא, שלא בקלות מעביר אנשים.... אגב, איזה טסט זה היה? ראשון?

יפים

New member
אפשר להגיד שראשון.. ../images/Emo13.gif

הראשון באמת היה לי יום לפני שהתגייסתי, וזה היה מזמן

מור86

New member
../images/Emo20.gif הבנתי....

טוב, בכל אופו, שיהיה לך בהצלחה... ומקווה שתעבור בטסט הבא

moniment

New member
גם לי זה קרה! בערך...

בטסט שלי גם היה שלב שחיכיתי שעות עד להזדמנות לעבור בצומת, ואיך שמצאתי אותה והתחלתי לנסוע, הטסטר תפס לי את ההגה וצעק עלי שלא הסתכלתי שמאלה. אני בתגובה עניתי, שדווקא כן הסתכלתי!
if it makes u feel better... אני אישית עברתי את הטסט ההוא.
(יכול להיות שזה היה יותר כי זאת שנהגה לפני הייתה ממש ממש ממש גרועה...
)

apl

New member
מממממ האממממ

(אני מנחשת שהשרשור לא יחזיק הרבה זמן כי זה לא בנושא הפורום(אגב,יש פורום נהיגה ותיאוריה),אענה בכול זאת). בטסט האחרון שלי קרה לי מצב דומה.. אני באתי להיכנס לצומת,היתה תנועה ערה למדי משני הכיוונים,הגיע זמני לחצות את הצומת,אך באה לה בכיף מכונית משמאלי...ואני..אני ציפיתי לבלימה למרות שהצלחתי לחצות את הצומת אחרי המוןןןןןןןן דקות של שהייה בזינוק בעלייה...זו אחת הצמתים שהטסטרים נוטים לבלום\להסיט את ההגה,כי זו צומת מפוצצת ברוב שעות היום ועוד באזה"ת... בקיצור,הכשילו אותי בכלל על משו אחר(התרגשתי יתר על המידה והוא הכשיל אותי על משו אחר בכלל והכול בגלל אי-הבנה מצידי..(100 מטר לפני פניה הוא אומר לי לפנות שמאלה,,,אז אני אומרת...סבבה..נפנה וכשאני באה לפנות בפניה שמאלה הקרובה הוא אומר לי שהוא התכוון שאפנה בפנייה הבאה.. אז אמרתי לו שהייתה אי הבנה והוא היה צריך להגיד לי לא 2 דקות לפני הפנייה)... בנוגע לשאלות שלך-למרות שיש סיבות והמון אפשרויות להכניס לטסטר בוקס\מרפק לעבר הפנים עם יד ימין שלי..לא הייתי עושה את זה כי בעיות לא פותרים באלימות(באמת)ועוד בזמן טסט שאם אפילו מעירים הערה שלא במקום הוא עלול להכשיל גם אם נהגת פקפקט.. אז גם אם הוא דחף ברקס ואתה בטוח שהוא יכשיל-תמשיך לנהוג בקור רוח עד סוף הטסט,ותראה שאתה בטוח בעצמך no metter what. ועל כן,אחרי קבלת הרשיון שלי(
)שאקבל ביום מן הימים
אפתח אגודה ותמיכה ב"נפגעי טסטרים" ו"מהן 10 הדרכים הקלות ביותר להיפטר מהם". בהצלחה בטסט הבא

apl

New member
באיזה ביצפר(לנהיגה)את?

ולאיזה משרד רישוי את שייכת?

apl

New member
לא מכירה....אבל למורה שלך קוראים

במקרה ישראל?

apl

New member
אה.....פשוט חברות שלי לומדות אצלו

הוא דפוק קצת