טדאאם! - מכניסים את מאסטרשף למטבח הפרטי 6

טדאאם! - מכניסים את מאסטרשף למטבח הפרטי 6

בתחילת פרק ההדחה,רושפלד מציג מגש בישול מהודר שנראה כאילו יצא מאגדה עתיקה.
ואני יודעת,שממש כמו באגדות,התבשיל שבו יתגלה כקטלני עבור אחד מהנוכחים. מי?-כמו באגדות,לא ממש ברור בתחילת הסיפור,וכולם חוששים שהם יהיו הקורבן.
רושפלד מסביר שאפשר לעשות כמעט הכל עם המכשיר הזה,ואני,נזכרת בעגמומיות,איך ממש לפני מספר ימים ניסיתי להכין בו מרק מהיר הכנה, כזה משקית שדורש רק חמש דקות בישול,ונכשלתי... : (
איתן מרגיש כל כך נח עם המיקרו,שהוא מוכן להתקע איתו על אי בודד (מה תיקח לאי בודד?- גל. מיקרו גל,שישתלב ודאי טוב על רקע הגלים הגבוהים הסוערים של הים שמסביב...)
ובפרס המנה המזעזעת,ה 'כור הגרעיני בעירק',כמו שהגדיר אייל שני את המנה של שי...
טרם התאוששנו מה'אסון הגרעיני',(שלא לדבר על ניזקי הקרינה של אוכל במיקרו,מה שמכפיל את המסוכנות..)

ואנחנו נזרקים לסיטואציה מהעבר הלא רחוק- כמו באשכבה של מנדלה,שוב יש לנו פנטומימה,שאף אחד לא מצליח להבין ממנה דבר.
צילה נזרקת לרגע לזוגיות עם הבעל,ולרגע אחר,ליחסים עם הבן הצעיר.
(זה לא הטוויסט המהיר והדרמאטי היחיד שלה,תיכף אזכיר אחד נוסף...(
ג'וש זוכר שעידו 'מסתובב עם להביור פתוח',כמו ששני מתאר את זה,ונזהר מ'למשוך אש' לכיוון שלו.

אז אם הוספתם גרעינים ל 'כור העירקי' של שי,
או שיחקתם 'טלפון שבור חמוץ מתוק' עם מישהו על מנה אחרת ממאסטר שף, ספרו לנו. או,ברוח ה 'רואים ולא שומעים מילה' של הפרק מאמש- תכניסו תמונה.
ואסיים בהצעה לרושפלד: מיקרו גל זה לחלשים. היום בישול לא קונבציונאלי,זה במדיח כלים.(אני לא מתלוצצת... היו על זה כתבות בשנים האחרונות)
אז בעונה הבאה,משימת בישול במדיח?... או אולי,משימת טוסט משודרג,על תנור ספירלה?...
הטוויסט הכי דרמטי מפירקי השבוע שעבר,שייך לצילה,שרגע אחד לא ידעה 'איך פותחים את הדלת של המיקרו',וברגע השני, הגישה מנה נהדרת שבושלה במכשיר הזה:
http://www.mako.co.il/food-recipes/recipes_column-masterchef/Recipe-f6bcd7f68d6f341006.htm

המילים האחרונות להיום,יאמרו בסגנון טלפתיית האוכל:

kriz

New member
הרגת אותי

מארז הפרק אני מתה להכין משהו במיקרוגל. ממש בא לי על המרק של איתן, רק שהוא דורש פרודוקטים שאין לי בבית...

מי יודע... אולי אנסה...

בינתיים מה שאני מכינה במיקרוגל זה תפ"א, כרובית, פתיתים, אורז... דברים סטנדרטיים.
לא מזמן הכנתי גם חזה עוף, בכלי מיוחד למיקרוגל, יצא ממש טעים.

einat162

New member
המשימה בעונה הבאה -

(או בשלבים המתקדמים יותר כשלוקחים אותם לחו"ל)
בישול על מכסי מנוע של משאיות בשמש המדברית של ארה"ב.

למעלה