טדאאם!-מכניסים את מאסטרשף למטבח הפרטי 11

טדאאם!-מכניסים את מאסטרשף למטבח הפרטי 11

אני מדמיינת את עידו מתמרד 'מה אדום?? אני כל החיים של אוהד מכבי,אני לא מבשל באדום!'.
ואת נוף,מסבירה שבעזרת חומרים כימיים,(חסרי טעם כמובן,אבל לא סגורה שבטוחים לאכילה),אפשר לשנות את הצבע של כל מאכל.
ואת צילה,שואלת 'רגע,אולי יש במזווה ציבעי מאכל? זה יכול מאוד לעזור'.
אבל כל זה,לפני שהתחילו בכלל להקרין את הפרק הציבעוני.
עידו וצילה 'נשואים קתולית',כמו שמתמוגגת צילה,ולרגע אני תוהה אם היא זוכרת שהלבן הכלתי שייך לזוג אחר?...
לעומתם,מסרט מסבירה שהאדום הוא צבע של כעס (בין היתר),והיא ובת זוגה,סרנדה,מדגימות לנו במהלך המשימה את התכונה הזו. (ובכל זאת,שתיהן מצליחות להוציא מנות שזוכות להערכה).

הצעה לרושפלד: בעונה הבאה,לא צבעים,אלא אותיות. זוג אחד יוכל לבשל רק מוצרים שמתחילים באותיות א' עד ח'... וכו'.
והגענו לפרק ששודר בפורים. הנושא- אורז. אבל,אם חשבתם שיבשלו כאן אורז פרסי,אז טעיתם.
לפחות מסרט מצילה קצת את המצב,כשהיא עושה 'ונהפוך הוא',ומגישה קפה,לא כמשקה,אלא בתוך מאכל. וכמובן- ריקי,שהריזוטו שלה מתחפש לפילאף מרוקאי.
לצילה,כמובן,יש סיפור על איטליה. שלמה ממליח מידי, ומייד רבות מאיתנו ודאי נמסות 'אוי,הבחור מאוהב'. (וכל אחת,מקווה שבה.כמובן בה).
גם נוף מאוהבת,ואפשר להבין- האיטלקי האורח הוא גם כוכב בישול,גם גבר נאה,וגם מדבר איטלקית מתנגנת חיננית.
בתמונה,ריזוטו של 'מהודו ועד איטליה'
http://www.mako.co.il/food-recipes/...cipe-3810c2e6f5ab441006.htm?Partner=interlink
מנה שלקחה את סרנדה עד הבית...
אז אם בישלתם תוך כדי המהום שירים איטלקיים,או הגבלתם את עצמכם לצבע אחד,ספרו לנו. ואם יש לכם תמונה ש 'כולה ירוקה\אדומה\צהובה', (בלי רמאות של פוטושופ,כן?... ) נשמח לראות.
ומילה או שתיים על פורים ואוכל: משלוח מנות,זה הכי קרוב שאשכנזים מגיעים לקונספט של מימונה... (אני חצי אשכנזית,אני צוחקת גם על עצמי..)
בתיאבון,ופורים שמח

למעלה