'טאבולה-ראסה'=לוח חלק=clean slate

R o b b y

New member
'טאבולה-ראסה'=לוח חלק=clean slate

שלום לכם, בעצם מעולם לא עשיתי את צעדי הראשונים בפורום כראוי, לא הצגתי את עצמי כנדרש ולא בחרתי לשתף אתכם בקצת רקע לגבי. אז חשבתי לעשות זאת כעת, אם כי באיחור מה, אולי בכל זאת עדיף מאוחר מאשר בכלל לא, אמרה לי מישהי, שאני מאד מעריך את דעתה ונראה שגם צדקה, שאולי אני כן מבקש הכרה כוללת וקבלה ע''י חברי הפורום הנחמד הזה ולא כמו שחשבתי קודם. כצופה פסיבי ותיק בנכתב כאן, ראיתי עשרות ואולי מאות הודעות של עשרות ואפילו מאות אנשים שנכנסו לשאול שאלה וזה כל מה שעשו, אם בגלל שהשיגו את מבוקשם מייד או שברחו כל עוד נפשם בם, זה לא ממש חשוב, אני ממשיך בכל מקרה, התמונות היפות, התיאורים המלהיבים של צלילות במקומות רחוקים וגם קרובים, ההתנצחות מול הרש(ע)ות וההתאחדויות לצלילה, ההארה המקיפה את כל נספחיו האפורים-משהו של עולם הצלילה, בעיקר בתחום ההסמכות, ההכשרות והכיסוי הביטוחי, כל אלה ימשיכו לרתק אותי למסך, גם אם צריך לרענן מידי פעם(5F). בימים אלה וכבר די הרבה שנים אני יוצא עם תיירים מקומיים וזרים לטיולי ג'יפים בסביבות הרי אילת וקצת יותר צפונה, בעבר הדרכתי צלילה (ואולי שוב בעתיד הקרוב), עבדתי ברוב המועדונים באילת ובשניים באשדוד, גר באילת די הרבה שנים, אך רק לסרוגין, עם הפסקות, קצת מרכז הארץ וצפונה, קצת חו''ל(שנים בפלורידה, חודשים באנגליה). לאחרונה הוסמכתי לצלילות טכניות מתקדמות ובמקביל התחלתי לכתוב מידי פעם בפורום (לפני שהצגתי את עצמי) וכאילו גיליתי את עולם הצלילה מחדש, אני מרגיש את זה שוב זורם לי בוורידים ובעורקים וממלא אותי שוב בחנקן שהיה חסר לי כל-כך, נכון שמעולם לא ממש הפסקתי לצלול אך פעם בחודש או חודשיים(2 חודשים!) בתור אילתי זה ממש מעט. אז אסכם ולא אלאה, אסיים ולא אוסיף (לעת עתה), אני שמח להיות תושב בכפר הגלובלי ובעיקר להשתייך לשבט שגם צולל, אשמח לצלול ולהכיר תוך כדי כך אתכם ואם חשקה נפשכם בבן זוג לצלילות צריך רק לבקש. תודה רבה על הזכות לפתוח דף חדש. רובי.

shayhi

New member
ברוך הבא ...

ברחו כול עוד נפשם בם??? מעניין למה
אף אחד לא בורח כולם בסדר צוללים ונהנים ... הפרום חזק מאד ולא בגלל התמונות המדהימות או כמות האנשים שכאן!! אלא בזכות האנשים עצמם אנשים טובים שאוהבים דבר משוטף .. אכן יש חילוקי דעות שלא תמיד מובעות באורך רוח אבל זהוא חלק מההווי של הפורום ... והראיה לכך הצלילות המשוטפות של רוב חברי הפורום .... אכן יש כאלה שממדרים את עצמם וצוללים בקבוצות קטנות אבל אף פעם לא תענה בשלילה לצלילה משוטפת . אז שוב בהצלחה וברוך הבא ... שי

ilanbt

New member
../images/Emo140.gifברוך הבא לפורום.

ואני שמח לראות שאתה בן אדם שלומד

סילבסטר

New member
ברוך הבא לפורום

נחמד יהיה לצלול מתישהו.... אולי לאכול איזה שניצל לאחר מכן קצת שום,חרדל טיפה קטשופ
אולי תוכל לעשות לי ריענון

aroni

New member
../images/Emo24.gif

סילבסטר... מה עם חרדל דיזון?.. ככה אתה מוותר?!?!

taldrel

New member
we love u robby

welcome להודות בבעיה זאת רק ההתחלה. מדובר בהתמכרות קשה עם תסמינים קשים אנו החברים שלך בתפוז נעזור לך בכל בעיה המציקה לך ושוב אל תתבייש אנחנו כאן בשבילך!!!

אבי ע

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif ../images/Emo39.gif

נראית לי כניסה-מחדש מכובדת! משרד הבריאות מזהיר: הכניסה לפורום ממכרת, גורמת להשמנת הלוג-בוק, תכופות אינה מוסרית (ע"ע פלאו וכו'), ואצל חולדות הוכח שהיא גם גורמת לדקומפרסיה

ברוך הבא לרובי (התליין)

ברוך הבא רובי צללתי איתך צלילה בודדת ומאוד נהנתי איתך מקווה להמשיך לצלול עוד ועוד הרבה הצלחה פה בפורום ואל תתרגש הרבה נובחים פה אבל אין להם שיניים

ילוטייל

New member
אמנם לא עברתי בחינות כניסה..

לפורום. אבל גם אני מצטרף לברכת ברוך הבא, לפורום שרוב אנשיו נפגשים מעת לעת חולקים תחביב משותף ביחד ונהנים מכל רגע לצלול. נכון שחלק צוללים כול הזמן. אבל גם אני צולל באמבטיה, בעבודה, ובעוד כמה מקומות נחמדים....

למעלה