ח-ש-ו-ב!

ובאתר הזה מצויין כל הקישורים

לאתרי הקבוצות הכי נידחות... חבר שלי (העונה לשם בויה) עושה ימים כלילות כדי לעדכן עוד ועוד אתרים. כמה וכמה פעמים כבר "עשיתי לו את היום" עם כל מיני לינקים לקבוצות מהפיליפינים או מכורדיסטן...

N!R

New member
האתר הזה הוא האתר הכי טוב נראה לי

אחרי איחודו של SOCCER LINK עם משהו אחר

אבל אתה יודע מה ההבדל ../images/Emo35.gif

Football site on net נבנה ומושקע ע"י בחור נחמד בשם בויה שלמרות עיסוקו בלימודים אוניברסיטאים הוא משקיע בהתנדבות ימים כלילות על עדכון האתר וגם שם קישורים לאתרים של חסד, דוגמת אמנסטי, והכל תחת שרת חינמי של אתר נורווגי
חוץ מגוף שנקרא World football foundation שום גוף לא עומד לצידו. אתר Soccer links, לעומתו הוא אתר שבנוי למטרות רווח והוא נבנה ומושקע ע"י "עובדים" בשכר. אתר Soccer links גם לא מכניס קישורים לגופי חסד. אחת הסיבות שאני אוהב של FSN היא שיש התייחסות מצידו של בויה לכל לינק שאני שולח אליו, בניגוד לאתר השני.

N!R

New member
טוב לדעת...

אחלה עבודה עושה הבחור הזה וכמו שאמרתי לדעתי יש לו את האתר הכי טוב לקישורים באינטרנט. SOCCER LINKS מסחרי מידי ועיקר עיסוקו זה להרוויח כסף, לכן הוא פחות טוב ויש בו פחות קישורים... חוץ מזה שאתר FSN שם קישור לאתר שלי של מפ"ת ולכן הוא המועדף אצלי
בניגוד ל S-L שלא הגיב לבקשתי להוסיף את האתרים שלי
אם אתה בקשר טוב איתו, כמו שאמרת, אז אולי תשלח לו קישור של האתר השני שלי "כדורגל ישראלי"? לקטגורית האתרים הכלליים www.is.up.co.il תודה מראש

Eldad H

New member
בויה לא יעבוד על האתר עד סוף אוגוסט

כפי שרשום בשער האתר, אבל אתה מוזמן לשלוח לו לינק לאתר שלך על כדורגל כללי. הוא ישים אותו תחת Israel ---> General site ---> News & Media. להבדיל מסוקר לינקס, בויה לא נוהג לצנזר אתרים... הוא רוצה כמה שיותר לינקים ואת השיפוט האם האתר הזה ראוי לשמו הוא משאיר לגולש עצמו. החסרון הגדול באתר של בוייה, זה שיש שם הרבה לינקים שכבר לא קיימים.

N!R

New member
OK....

טוב קשה לעבור על כל האתרים שיש שם ולבדוק שכולם עדיין קיימים בלי קשר את האתר של מפ"ת לא אני ביקשתי שהוא יוסיף לאתר שלו.... מישהו אחר כנראה שלח לו את האתר שלי

Eldad H

New member
אולי אפילו אני שלחתי את הלינק...

אני לא זוכר בדיוק מה שלחתי ומה לא.

למעלה