חתולים מדברים

חתולים מדברים ../images/Emo99.gif

תגידו אני המשוגעת היחידה שמדבר עם החתולים שלי והם גם עונים לי?? אני ממש מוצאת את עצמי מדברת איתם ומבינה את מה שהם מיללים חזרה... החתולה למשל ממש יודעת ליילל את השם של בעלי בצורה מאוד ברורה כשהוא חוזר הביתה, יש לה מגוון מיאואים שונים: החול שלי לא נקי, תפתחי לי את הברז, בואי נשחק, קומי כבר, תעזבי אותי כבר, תעזרי לי עם הג'וק וכאלה היא בכלל פטפטנית לא קטנה החתול בעיקר מילל כשהוא רוצה משהו טעים או גירודים בגב (בשביל הבטן הוא פשוט מתהפך) יש לו גם מיאו מיוחד כזה שאומר (מלמטה): אתם שם למעלה, תנו יחס לחתול השמנמוך! חחח

GeJuFan

New member
גם לי ולקליאו יש שיחות נפש ארוכות

יום אחד אני אקליט אותה ואז כולם יוכלו לשמוע את היללה שלה

The white cat

New member
זה קרה לי!

כשפיקי היה רוצה לעלות על השיש אמא שלי הייתה אומרת "פיקי לא" ואז הוא היה יורד מהר מהר ועושה פני נעלב. וגם לי קרה שהבנתי חתולים נגיד פיקי היה אומר כזה מיאאאאאאאאאאאאאאו ארוך הייתי מבין שהוא אומר תעזוב אותי יא קרציה..חחח חתול חכם!

א ת י 10

New member
גם תולי שלנו מדבר

בכלל, אנחנו כבר מזמן קוראים לו "המלך". יש משהו ביציבה שלו, בצורה המלכותית שבה הוא מתיישב ומחזיק את הראש ובצורה שבה הוא ממש "יודע" שהוא יקבל כל מה שהוא מבקש. הרפורטואר שלו ממש מגוון. החל מ: "מיאו, כבר בוקר, מיאווווו - אף אחד לא שם לב שאני רעב??" עבור ב-"מיאו קטן ונרגן כזה, כשאני "מעיזה" להציע לו את האוכל הרגיל בשעה של הצ'ופר (פסטרמה עוף על גחלים ורק של יחיעם). יש גם מיאו, מיאוו, מיאווו כשהוא עייף ומבקש שנסדר לו את הכריות על אדן החלון שמשם הוא מפקד על הגינה שלנו ועל גינות השכנים, אבל בדרך כלל זה מתחיל כך, עובר לניקור ומסתיים בחרופ עמוק מאד. ויש מיאו מיוחד מאד, מסולסל כזה ובסולם נמוך מאד ומצחיק מאד - זו "השריקה הסודית" בינו לבין גורי. לפעמים גורי לא מגיע, כי נמאס לו להיות רק סגן המלך כל הזמן, אז תולי ממש בא אלי ובאותו מיאו משכנע אותי לעזור לו למצוא את גורי. והמיאו האחרון והכי מצחיק - הוא כשאני עומדת וקוראת לו בגינה והוא מגיע בכלל מכיוון הבית - ואז יש לו מין מיאו רוטן כזה, שאומר: מה נסגר איתך את? אני מאחורייך, את בכלל לא בכיוון"... יואווו, איך נסחפתי...

ציפציף1

New member
כולם כולם מדברים

עם החתולים במייאואית, אצלי יש פטפטת שחבל לכם על הזמן, וכל אחד מתפרץ לדבריו של השני ואני כמו מורה צריכה להסביר להם שצריך לדבר אחד אחד. כייף לדבר איתם לא כן? והכי כייף שאנו יכולים להבין אותם והם אותנו, כל פעם אני נדהמת מחדש מהחוכמה שלהם.

מושי כבר מפתחת רפטואר

יש לה מיאו לאני רעבה ומיאו לתשומת לב ולבואי תשחקי איתי,ביכלל אני מרגישה שזה ממש עווד בן אדם שחי איתי בדירה אפילו המבטים שלה אנושים. שלכם חנה גונן

big lul

New member
טולי הגי'גי' קצת מעוכב...

אני לא יודעת אם זה בגלל שהוא גדל איתנו מגיל מאוד צעיר... אבל הוא לא יודע לעשות מיאו ממש, אלא רק קולות אומללים כאלה כשמוציאים אוכל רטוב או כשהוא לא מצליח לתפוס חרק מעופף... חוץ מזה אין תקשורת ווקאלית.

arthurangel

New member
עם ארתור דיברתי מיומו הראשון איתי

ואנחנו מנהלים שיחות ארוכות-ארוכות, בעיקר כשאני מגיעה הביתה, אז יש לו הרבה מה לספר. אנג'ל לא "דיבר" עד לחודשים האחרונים, יללה היתה דבר נדיר אצלו, אבל הוא מקשיב מצויין, בוהה בי בעיני הפלטינה הגדולות שלו במשך שעות כשאני מקשקשת. לפני כמה חודשים התחיל לפנות אלי ביללות אבל לא ממש "לענות", אז הוא חוזר לפוזת ההקשבה הקבועה שלו. כנראה למד מהפרעוש הכתום

freakish girl

New member
הופי ומיצי שלי ../images/Emo99.gif

הופי מתנהג כיאה לגנים הסיאמיים שלו, ומדבר המון
ואם הוא מיילל בטון מסויים, ואני מחקה אותו ומחזירה לו יללה באותו טון, הוא מתעצבן ומגביר את הקול יותר ויותר, כי מה זה שמישהו מדבר באותו ווליום כמוהו
ומיצוֹן כמעט ולא מדבר, וגם כשכן, יש לו יללות צפצפניות כאלה, שתמיד נשמע שהוא מתלונן, גם כשהוא מרוצה
אני, כמובן, מדברת איתם כל הזמן. אני לא אתפלא אם הם חושבים שאני מטורפת

יוקה

New member
אצלנו:

נושי כנראה פליטה של מנזר השתקנים. היא רק שרה בברכת ברוך הבא לאורחים עם כניסתם לבית וזהו. לפעמים לפעמים כשהיא נרגשת מצ'ופר כלשהו משמיעה ציוץ מיוחד לארוע. יחד עם זאת יש בינינו תקשורת והבנה מופלאות גם ללא מילים. אנחנו אחת בנשמה של השניה. היא מבינה כל מילה שלי ואני מבינה כל ניע בשפת הגוף שלה. טילי - לא סותמת את הפה, אבל הטונים שלה, אפילו אם היא לא מתכוונת, הם פינוקיים וקוטריים להחריד. תמיד יש לה דרישות לחצופה המרשעת אך המתוקה כל כך. אני - מדברת אליהן חופשי, בעברית תקנית.

bambuli

New member
פוצי גם שרה

כן, כן, יש לנו שיר (אני אחסוך מכם את מילותיו האידיוטיות), שבכל שורה נגמר בפוצי והיא צריכה ליילל, ואני חייבת לציין שכשיש לה בצב רוח טוב היא משתפת פעולה ושרה כמו כוכבת. חוץ מזה היא די קשקשנית אבל אני הכי אוהבת כשהיא אומרת שלום, כל פעם כשנכנסים הביתה, או לחדר שהיא נמצאת בו היא מרביצה שתי יללות קצרות האחת אחרי השניה, איזו מלכה!

אני חשבתי שאני היחידה שמדברת

עם החתולים שלי
הכי קטע שאם אני פותחת לאיקה את הדלת של המקלחת, היא אומרת "תודה" ילדה מנומסת זו. הרגע איקה שרה לה במטבח, קצת משונה לי לשמוע יללות בבית, בדרך כלל לא שומעים אותם הרבה. גריי לא ילל עד גיל שלוש, היתי בטוחה שיש לי חתול אילם.

האפי לי

New member
../images/Emo99.gif

טוצ'קה הוא חתול מאוד וורבלי קצת מידי אפילו הוא ממש עושה חור בראש וכשפושקין היה קטן הוא היה נעמד מול הפנים של אחד מאיתנו ומתחיל ממש לדבר, ניראה לי שהוא הבן שאנחנו טיפשים מידי ולא מבינים ובגלל זה הוא הפסיק היום הוא מילל רק משפטים קצרים "תפתחו לי" "אוכל" "מים" "די"

smartblonda

New member
שולי וסטפי../images/Emo6.gif

כל אחד מדבר באופן אחר . שולי עוקבת אחרינו בבית ומדברת היא עוקבת אחרינו לכל מקום ובמיוחד שאנו עומדים מול המראה אז היא מדברת ומסתכלת על השתקפות שלה ופשוט מבקשת יחס,אנחנו משערים, למרות שהיא מקבלת יחס נון סטופ ואילו סטפי עוקב אחרינו לשרותים ומבקש להיכנס פנימה עד שלא פותחים לו הוא לא מפסיק לילל ואז הוא נכנס נשכב על הבטן ומבקש ליטופים ופינוקים

לימור י

New member
אצלי שניהם מדברים

פגי ממש יודעת לנהל שיחה, יש לה די הרבה מילים במילון ואנחנו בהחלט מצליחות לתקשר, אוכל, מים, תפתחי את הברז, תפתחי את החלון (למרפסת), התעוררתי ואני לבד איפה כולם ???!!! ועוד ועוד. לאוגי לעומת זאת יש את היללה הכי מעצבן בעולם, הוא בכלל נשמע יותר כמו עורב מאשר חתול, לפני כמה בקרים התעוררתי בעצבים על העורב שהתנחל לי על החלון, וגיליתי שאת הרעש המזעזע פולט החתול שיושב על המיטה
בררר.... עיקר הבעיה עם אוגי זה שהוא פשוט אוהב לדבר, אין לו שום דבר מיוחד להגיד אבל הוא בכל זאת מילל בלי סוף, סתם כך שנזכור שהוא בסביבה.

למעלה